Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
tavas bildes,Andzus, kā apskatās, toč uz peipi vairs nevelk!! :))
29.oktobris 2011, 18:42 | links
 
bralitis
es Peipī ir bijis 2* neko dizu neesmu savilcis,tā kā mani viss tas nu nemaz nekutina,arī LV var atrast ja rok protams
29.oktobris 2011, 18:32 | links
 
Kautkā gan man neticās, ka tas ierobežojums uz visām zivju sugām būs. 5 kg rupju raudu var pavasarī savilkt piecās minūtēs. 10 kārtīgas raudas. Un ja pieķeras breksis 5.2 kg, ko tad? Asti griezt nost vai kā? :D
29.oktobris 2011, 18:31 | links
 
braucat labāk uz alūksnieku, arī var 5kg, tuvāk, arī ašuks vidēji ir lielāks, tikai jāpameklē bik vairāk., bet tas nekas , jo esu arii no peipa ar 7 asukiem mājās braucis(50gr.-100)!! :))
29.oktobris 2011, 18:28 | links
 
Nav tik traki , sīkos met atpakaļ un no 150-200 ņem . Saķerti smuki Peipusa asari 5kg un ja makšķerē no ģimenes divi , tad tas ir pieklājīgs loms ..... :)!
Nedēļu atpakaļ pēdējos Peipja asaru apēdu , no saldētavas , bet garša vienreizēja , ko nozīmē Peipusa zivs... !!!
p.s.... reiz tika minēts , makšķerēšana nebūs lēts prieks... :DD !!
29.oktobris 2011, 18:18 | links
 
Sienāzi Tieši peipusā ir vērts šķirot-tur vismaz ir ko šķirot - te tu vari salasīt sīkos 5kg. Es te ziemā vairs vispār necopēju ašukus. Un ne jau tikai zivju pēc peipuss vilina .
29.oktobris 2011, 16:15 | links
 
Šis ierobežojums ir sitiens zem jostas vietas gaļeniekiem.
Pilnīgi piekrītu bračiņa teiktajam.
:D
29.oktobris 2011, 16:07 | links
 
Peipus ir Peipus, ja tie ir 5 kg, tad tas vairs nav Peipuss......

Brālīt, tikai reizi paņēmu 15 kg.
Pārējās tos pašus 5 arī ņēmu, bet braukt to gabalu un sķirot zivis.......nez 5 kg tepat var noķert.

Uz turieni braucu dēļ procesa, bet ja ap 10 no rīta man ir 5 kg, tad mest katru asareli atpakaļ un cerēt ka pēc tam copēs.....diezvai

Sēsties ragavās un braukt mājās ? Dzert ? To man nevajag. Man patīk turp braukt un vilkt zivis, beigās sašškirot un braukt mājās....liidz tam skaidrot inspektoram kautko, prieksskam.....
29.oktobris 2011, 16:06 | links
 
Sienāzi tu tak nesen tik sāki uz turieni braukt - par gaļinieku esi palicis ??
29.oktobris 2011, 15:54 | links
 
Elementari,ja brauc pec galas tad,tiem bus problemas! Tie,kas brauc copet un ne pec galas, vares atlaist pa kadam un turpinat!
29.oktobris 2011, 15:49 | links
 
Jā, nabaga badīgie latvieši, ko nu darīs, nebūs vairs kur entos kartupeļmaisus ar asariem slānīt, ko nu? Žēl man jūs :)
29.oktobris 2011, 15:47 | links
 
maksskkernieks to ezeru nevar izkāst......
Tas ka uz pavasara pusi tur ar tiikliem veedzeles skalda, tas gan fakts - aizlieguma laikā.
Paši čiekuri ar lašaras, dzirdēju ka esot indējuši ķīšus, bet noindējuši snetokus, rezultātā sīga parāva fraku....bet nu to es tikai dzirdeeju...

5 kg galīgi vairs nevilinās to vietu apciemot

Tas buutu gluži kā aizbraukt uz Ebro upi un noķerot 1 samu, jābrauc krastā...
29.oktobris 2011, 15:42 | links
 
Būs jātaisa kaukāc šablons, lai neaizrautos.Pie smuka asara izmēra, copei ātri jamet miers- baigi neforši, vai arī jāizīrē zivīgais caurums neveiksmīgajiem copes biedriem,tipa 5Ls seanss.Kaukā tā.
29.oktobris 2011, 15:36 | links
 
Kūpināt sīkums .Bet tā sagatavošana !!!Labi vēl kūpināt bet ja viņi jātīra cepšanai ?? Pēc tam nav kur grūst to kvantumu. Paši šausminamies par leišiem kas okupē Liepāju uz stintēm.Mēs ne pa kapeiku neesam labāki uz peipusa.
29.oktobris 2011, 15:15 | links
 
Nu ja,Brālītim pēčāk div dienas jākūpina,,,
29.oktobris 2011, 15:08 | links
 
5 kg ir gandrīz pilns Maximas lielais maiss. Kuda nafig vēl Bum!!! Es visu laiku šausminos par mūsējo negausību - priekš kam vēl vairāk ?? Pareizi dara igauņi - vajag ierobežot to alkatību . Es piem braucu uz peipi ne jau lai piecirstu pilnu kartupeļu maisu .Vienu reizi to izdarīju .Biju nelaimīgs :)) Tie kas brauc peļņā -tā ir cita saruna bet 97% rauc copēt un uz uz māju atvest kādu zivtiņu.
29.oktobris 2011, 15:03 | links
 
Vispar jau so informaciju pern visi vietejie zinaja teikt, bet ierobezojums bus uz asariem kg, uz skaitu vedzelem,lidakam, zandartiem un citam zivim! Uzskatu,ka tas ir tikai labi un normali! Savadak dazreiz pat kauns skatities,ka normali veci nem visu kas pagadas
29.oktobris 2011, 15:01 | links
 
Ja viņi pieņems sādus noteikumus -tad savus karakatus varēs bez sirds dēstiem nodot lūžņos :DD Jo ziemas peļņu viņiem 90% nāk no lLtvijas trakajiem pingvīniem.Noteikti copmaņi no tālienes stingri padomās vai ir vērts 5 kg dēļ sperties to gaisa gabalu % kg normu es varu saskaldīt tepat Usmā .........:DD man pat ir brīnums ,ka šādu normu ieviešanā piedalās vietējie zvejnieki ,tad kad sāks sūkāt ļadu attapsies ..........:DDD
29.oktobris 2011, 14:50 | links
 
gan jau liela daļa LV copmaņu vairs nebrauks copēt ierobežojuma dēļ, ja pieņems......
kaut gan ja izdodas noķert 5 kg salīdzinoši smuku zivtiņu -kāda vaina..... ja šeit, piemēram, izkāstajā Lubančikā ķerās tikai zivis- kaķiem.... :))
28.oktobris 2011, 19:18 | links
 
Sapratu ka kopejais svars ar visam zivim!
28.oktobris 2011, 19:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager