Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Juri, foršs tulkojums sanācis Tev kompī :DDDD
8.aprīlis 2011, 18:35 | links
 
Kontakti:

Kordon E-pasts Tālrunis
Cordon Mustayye ida.mustajoe-KRD @ list.politsei.ee 31630 372 1933
Cordon Punamyae ida.punamae-KRD @ list.politsei.ee
+372 33 31 640
Cordon Vasknarva ida.vasknarva-KRD @ list.politsei.ee
+372 33 31 650
Cordon Mustvē louna@politsei.ee 31670 372 1933
Cordon Alajõe ida.alajoe-KRD @ list.politsei.ee
+372 33 31 660
Kordons Varna louna@politsei.ee
+372 33 31 690
Cordon Mehikoorma louna@politsei.ee +372 7861790
Cordon Värska louna@politsei.ee +372 7861780
8.aprīlis 2011, 18:30 | links
 
Jaunus ierobežojumus attiecībā uz pārvietošanos ledus Peipusa ezers un Pleskavas, kā arī Lammijarves ezeru

08.04.2011

Saistībā ar izveidota Peipusa-Pleskavas ezeru sistēma bīstamo ledus apstākļiem, sākot no 9 aprīļa līdz aprites ierobežojumu, kas ledus Peipusa ezera uz transportlīdzekļiem un ar kājām pa ledu uz Peipusa ezera un Lammijarves ezeru šādās jomās:

* Peipusa ezers - no upes ietekas Emajegi dienvidu virzienā uz salas un ezera Piyrissaar Lammijarves;
* Pie attālumā tuvāk par 400 m no atklātā ūdens teritorijas, estuāri un creeks.

Uz ledus Peipusa ezera ienesīgums ir atļauta ar kājām vai ar džipu, no mutes upes līdz robežai Emajegi Ida-Viru apgabals, kā arī par ledus Peipusa ezera teritorijā Igaunijas Republikā.

Uz ledus daudzumu ir jāreģistrē uz robežas kordona, kur iet uz ledus sejas saņemt informāciju par aizliegumiem un ledus apstākļiem. Kordons pastāvīgi uzrauga, ledus apstākļus un doties uz ledus, būtu jāņem vērā tas, ka saskaņā ar pašreizējiem laika apstākļiem, ledus apstākļi var ātri kļūt vēl bīstamāks.

Saskaņā ar augsta ranga amatpersona drošības robežas pierobežas Lyunaskoy prefektūras sargi Biroja esam ļoti apmierināti, kad cilvēki ir simpatizēja izveidota aizliegumi un ierobežojumi, neievieš ledus apstākļiem, ko radījusi vieglprātīgi un neapdomīgi riskē ar savu dzīvību.
© Kalastusinfo.ee
8.aprīlis 2011, 18:28 | links
 
Vispār jau vimbistniekam taisnība :-( Izklīdīs pa vasaru šitā jaukā kompānija pa dažādiem forumiem... nekas gan jau atkal novembra beigās sāksies "lomkas"...

Ne asakas!
8.aprīlis 2011, 17:46 | links
 
 
Sākot ar 22. aprīli, ja laika apstākļi un ūdens līmenis atļaus, atklāju sezonu Gaujā. Atskaites meklējiet tāda paša nosaukuma forumā.
8.aprīlis 2011, 17:38 | links
 
vimbistnieks būs topā Burtnieks:))
8.aprīlis 2011, 16:22 | links
 
Šodien 8.apr. ap 24.00 no Rīgas (caur Valmieru)laižam uz pēdējo šī gada copi uz Peipi (Kallaste).Ir vēl viena brīva vieta busiņā. Kas pirmais uzzvanīs uz 29450401, tas arī tiks... :-)
8.aprīlis 2011, 16:06 | links
 
Par ko mēs diskutēsim nākošnedēl:(?
8.aprīlis 2011, 15:57 | links
 
Es arī esmu veiksmīgi noslēdzis garo Peipusa sezonu,14 reizes kopā 43 dienas ezerā,fantastiski pasvadīds laiks pie dabas ar bļitku un draugiem....daudz asaru,5 līdakas,12 brekši,4 zandarti un nevienas vēdzeles.
Ledus kūst diezdan strauji,jo sasalusī sniega putra jūk diezgan ātri un daudzviet ir izskaloti lieli āliņģi,vienā gandrīz ieskrēju ,atvadoties robiņiem pavaicāju cik tad ilgi vēl varēs,viņi teica ka piekdien droši,sestdien un svētdien varbūt,tas lika saprast ka pirmdien tehnikai varētu būt STOP
8.aprīlis 2011, 13:12 | links
 
Ir viena vieta brīva uz noslēgumu Peipusā. Izbraucam šonakt 2.00 no Cēsīm. Pieteikties 26467476. Laižam.....
8.aprīlis 2011, 12:14 | links
 
Cope Peipusā 07.04. Divi Latvju zēni laiž uz Peipi. Esam Mustvē. No rīta laiks ideāls, lēns vējš ar miglu. Sēžamies ragavās un laižam iekšā. Vietām sniegs uz ledus, vietām ūdens pēļķes, bet apakšā vēl sasalis baltais ledus. Plaisu daudz, visas vecas un atkusušas. Iebraucām 18 km. Daudz vecu caurumu un pie katra ķīšu bari, vēl kustas no iepriekšējās dienas. Izurbju caurumu, ledus biezs urbim līdz ručkai, aukšā baltais ledus tāds mīkstāks, bet gaišais ciets un stingrs. Sāku ar bļitku, bet ne kā itkā kāds uzsit pa bļitku bet copes nav. Pārgāju uz murmuli, divi baltie virsū un vesals bars motiļu. Dziļums 9 m, bet visas liets notiek uz 6 metriem.Rezultāts - 19 kg. zivju. 95% asaris, pārējās raudas. Asaris labs, lielākais 0,820 kg. pārējie 0,300 un 0,500 kg. līdz 12 ķērās viens pēc otra un tikai lielie, pēc tam ar mānīšanu, kad pārgāju uz sliekas sistēmu ar āķi virs murmuļa atkal sāka ķerties lielie. Tas bija sezonas noslēgums, paldies Peipusam par kolosālo atpūtu un dāsnumu.
8.aprīlis 2011, 11:32 | links
 
makslenieks> izdrukāt obligāti un pasi arī neaizmirsti paņemt līdzi !!!!!
7.aprīlis 2011, 23:59 | links
 
makslenieks - janem tikai mastercard vai VISA. labaak jau izdrukaat
7.aprīlis 2011, 23:57 | links
 
O izdevas nopirkt to atlauju, tikai man viens jautajums vai man to bileti pileta nevajag drukat araa? vai vinji zinas pec personas koda?
7.aprīlis 2011, 23:53 | links
 
labs vakars varbut vel kads blandas , este tai pilet meginaju nopirkt licenzi man Swedbanku nenem , uzrada "incorekt" kodu kartes id vai pasvords caur latviesu swedu viss kartiba varu ieiet internetbanka , varbut kaut ko neesu sapratis .
7.aprīlis 2011, 23:36 | links
 
Tiko no Pepsi jarv... Biju atkal Ninā... un atkal 12kg :D Faterim pa 1kg vairāk.. Breksis viņam 1kg.. Vēdzele man uz 600gr... tie bija bonusiņi.. 6 asari man un faterim 3... Pāreja rauda...Sīki un konkrētu.. Pepsi .. domājams pēdejas brivdienas tā vismaz vietējie teica..... taka veči sarauj kas nav nosleguši sezonu..
7.aprīlis 2011, 22:48 | links
 
Šodien noslēgta sezona brīnumezerā ko par Peipusu sauc :)) Rauda nu tā, netiku virsū rupjajai raudai, kopā pa dienu 18 kg pielasīju, starp kurām divi brekši :)) No kompānijas, ar kuru braucām, daži vīri tika virsū uz rupjo raudu un savilka labi :) Arī brekši vīriem tika. Bijām Meerpalu. Veču maz, no rīta atkal mēmā migla, uz vakaru sāka līt lietus. Ledus pakusis, urbšana viegla, iet kā sviestā boris :)
No Peipja atvadījos līdz nākošajai sezonai. Mazliet jau žēl, ka prieki beigušies.. Bet, kas to lai zin, varbūt vasarā jāsāk ar uz Peipi braukāt :))
šī ziemas sezona bija laba, Peipusa plašumos tika pabūts 11 neaizmirstamas, vienreizējas reizes, dienas, dēļ kādām ir vērts dzīvot :)) Uzstādīto mērķi-noķert vēdzeli no ledus-izpildīju :) Lomi bija labi, sajūtas neaprakstāmas, ko Peipuss dāvāja :) Paldies Ezeram par to! :))
Ne asakas tiem ,kas dosies sezonas noslēgšanā uz brīnumezeru! :))
7.aprīlis 2011, 22:33 | links
 
... :DDDD ,.man žurkas izķer kaķi , bet Tev arī iesaku kasti kārtīgi izmazgā pēc copes ,līdz nākoši sezonai tālu , nu nosacīti ... :DDDD !!!!
7.aprīlis 2011, 22:18 | links
 
lasīju Igauņu forumā ka Peipi klapēšot ciet 10 aprīlī, bet nav teikts ka visu un tā pat saka - sekojiet informācijai.... tākā šogad man vairāk nesanāks aizbraukt ...... vismaz uz ziemas copi tok tad ne asakas tiem, kas vēl tiek....
7.aprīlis 2011, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager