Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
No 50 metri pāriet uz 4 pamazām:)))+vēl tavas izurbtās lunkas izstaigās.
1.aprīlis 2011, 08:29 | links
 
Man jau gan būtu vienalga ja 50 m no manis kāds apurbtu skauģi jūs esat.
1.aprīlis 2011, 08:20 | links
 
Sienāzi es tālāk neiešu par 1 km Man raudas pieķersies un it sevišķi ja ar sačoku ,ka tisrims raksta un cietumā Estonijā es negribu
1.aprīlis 2011, 08:18 | links
 
Esti Vabriik Raksta -sakarā ar varbūtējo zivju slāpšanu tie sūtīt ledlauzis no Remniku uz Naha
lai izlauztu ledu šajā maršrutā Tāpēc makšķerniekiem atļauts atrastie uz Peipusa ledus ne tālāk ,ka 1 km no krasta Robežsargi nepakļāvīgos likšot cietumā uz 15 diennaktīm .........
1.aprīlis 2011, 08:12 | links
 
tirsim, beidz aprrillot :)
1.aprīlis 2011, 08:08 | links
 
deg kurā km ?
1.aprīlis 2011, 08:07 | links
 
No Mustves līdz Kolkjai plaisa 3m plata gar pašu krastu. Tālāk nezinu, nebraucām. Virsū vairs netiek. Ņemiet sečokus, zivis var ķeselēt no plaisas. Pieķeselējām pa 320kg, pat noīrējām Lukoilā speciāli piekabi.
1.aprīlis 2011, 07:13 | links
 
Biju Ņinā... Rezultāts 12kg.. smuka rauda un pa retam smukam asarim.. paris Finierīši arī... Bildes tulit ielikšu
1.aprīlis 2011, 01:59 | links
 
šodien cope peipī laba. Kā jau kupejnieks teica - mūs apurba - BET vēlāk viņi izklīda ,JO mēs vilkām (visas zives bij pie mums ) bet viņiembij atsos . Kupejniek neesi tik kautrīgs - tev maģiskais murmulis :)) Mazie zandartiņi viņam nelika mieru kamēr mēs stīvējām ašukus. Loibij bij labi. Nepasiet kilogramus - es tos nekad neskaitu - tikuz aci zinu ka divas lielās veļas bļodas atkal būs ko kūpināt :))
Mazs padoms - ja piebrauc krievs ar igauņu numuriem un prasa kā cope - uzreiz pa mūli un tad pateikt : zģes ribi ņet !!
31.marts 2011, 23:57 | links
 
bus jaizstasta un jauzvelk kedas kaja :)))
31.marts 2011, 22:22 | links
 
margger a taadaa reizee jaizstaasta anekdote par beigto igauni :)

ressili zaglenutj co u estonca v galave, skoka mazgov :)
atkrili cerep a tam pusto, toka nitka po seredinike.

adin latsh ressil pererezat, i u estonca atvalilisj ushi :))))))))

tik tad jaamuuk :)))))))))
31.marts 2011, 22:18 | links
 
ledus biezs,negrib neviens meklet un urbt ta tik mekle musejos kas strada,bet reka toc rauj ka siem citreiz apkart nekjeras un tad tik lien tuvak un pat nak prasit nu kak ribalka
31.marts 2011, 22:15 | links
 
Vajag petardes uzraut,galīgi nekaunīgi palikušu,un vēl slinki.Binokli arī noslicināt.:((
31.marts 2011, 22:11 | links
 
zivineen, bet es pag reiz klusiibaa pie sevis smiineeju, jo es vilku a apurbeeji ccortojaas :) jo vinniem bij zivs 1 10 min :)))))

vispaar jau gribas ar bori kraut ja kaads svessais lien klaat, ar saveejiem kaut no viena aalinnggi, bet ja svessie lien virsuu, besii.
31.marts 2011, 22:11 | links
 
pagassezdien man ar nervi neiztureja ka izlamaju vienu krievu no panskam ara pa visu ezeru skaneja,bet tapat apurba kadi 30 aplida rinkji ito vel skatas uz rokam ko velku ara un lieku gala
31.marts 2011, 22:09 | links
 
Es līdz šodienai domāju, ka šie "stāstiņi" ir krietni izdaiļoti, bet izrādās, ka tas reāli arī tā notiek!
31.marts 2011, 22:07 | links
 
50 metri jau ir tālu:)))Čomus iepriekšo reiz bij apurbuši nepajokam,sēdējuši pa 8 metri,bet krievu mēlē runājoš pensis ielīdis pa vidu un vēl čomam zvanijis lai nāk talkā:D
31.marts 2011, 22:01 | links
 
Bariņā vienmēr jautrāk...D
31.marts 2011, 21:59 | links
 
Tiko no Peija. Bijām kaut kur apmēram Omedu kādi 10km no krasta. Laiks jau nu šodien bija pasakains, ko gan nevarētu teikt par zivju apetīti! Bet tas nav galvenais. Galvenais, ko gribu pateikt - par tēmu apurbšana! Neko tādu vēl līdz šim nebiju piedzīvojis!
Tātad. Iebraucām iekšā, saurbjam pirmos caurumus un sēžam. Tajā apvidū esam vieni un tuvākos copmaņus (cik nu viņi tur darba dienā vispār ir) knapi var ieraudzīt. Te uzreiz pēc 10 min piebrauc viens krievs ar moci un interesējas par mūsu lomiem utt. Labi. Pēc 5 min šis aizbrauc. Mēs sākam jau normāli vilkt, un te ne no kurienes pēc 15 min tas pats krievs ar moci klāt, bet šoreiz jau ar "tramvaju" aiz muguras!!!!! Apstājas kādus 50m no mums un apkārt sāk bori skanēt!!!!!!
Tas vienkārši ir pizģets! Es pat nevaru nokomentēt šādus izgājienus ........ Es pat aiz dusmām savu karoti nejauši noslīcināju!
31.marts 2011, 21:56 | links
 
Sanāca šodien pabūt Voru un tur līdz pavasarim izskatās vēl gana tālu ;)
31.marts 2011, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager