Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
jorsiks [22.01.22]: Šodien bijām cope bet naktī bija epasts ka jāsēž 10 izolācija..

ainxindivid, 22.janvāris 2022, 17:12
Sveiks,nu teu nau potes,taisiji testu? Tad tā ir ka jāsēž!
Teu nau...
Vienkārši asiņo acis
22.janvāris 2022, 20:57 | links
 
Šodien bijām cope bet naktī bija epasts ka jāsēž 10 izolācija..

ainxindivid, 22.janvāris 2022, 17:12

Sveiks,nu teu nau potes,taisiji testu? Tad tā ir ka jāsēž!
22.janvāris 2022, 17:15 | links
 
Šodien bijām cope bet naktī bija epasts ka jāsēž 10 izolācija..
22.janvāris 2022, 17:12 | links
 
badapiicka [22.01.22]: Taisamies drīzumā aizšmaukt arī uz Peipi. Interesē, kur varētu palikt pa nakti. Interesē kāda viesu māja, ar pirti, dušu. Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi? Droši var pm

gincchs, 21.janvāris 2022, 22:54
ditonā copes veicī redzēju bija info, ka plāno ar autobusu uz peipusu braucienus un tel.- es gan tel nepierakstīju, jo uz vairākām dienam no vietas netieku- varbūt tur vēl ir tāl apiņa ar to info
tur palikšana viesnīcā, interesē normāla atpūta pēc copes
22.janvāris 2022, 16:58 | links
 
ss.lv reklāmā medības, zveja.Maķšerēšanas vietas ir reklāma par braukšanu uz peipusu.Varbūt kam noder.
22.janvāris 2022, 15:50 | links
 
Taisamies drīzumā aizšmaukt arī uz Peipi. Interesē, kur varētu palikt pa nakti. Interesē kāda viesu māja, ar pirti, dušu. Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi? Droši var pm

gincchs, 21.janvāris 2022, 22:54

ditonā copes veicī redzēju bija info, ka plāno ar autobusu uz peipusu braucienus un tel.- es gan tel nepierakstīju, jo uz vairākām dienam no vietas netieku- varbūt tur vēl ir tāl apiņa ar to info
22.janvāris 2022, 14:15 | links
 
Varbūt rīt 23 kāds laiž uz peipusu,labprāt sastādītu kompāniju,atrodos Strenčos,ir kontakti ievešanai Ņinā.T 20214310
22.janvāris 2022, 08:51 | links
 
Taisamies drīzumā aizšmaukt arī uz Peipi. Interesē, kur varētu palikt pa nakti. Interesē kāda viesu māja, ar pirti, dušu. Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi? Droši var pm
21.janvāris 2022, 22:54 | links
 
UN PALDIES RAUNAS ABORIGEENAM AGRIM PAR INFOO!!!!
21.janvāris 2022, 18:28 | links
 
Pedejaa laikaa paskatos kas notiek shajaaa fooorumaa ::)) par Peipusa copi pamaz bet nu IR OK!!! Vismaz kautkaadu deriigu infoo var izlobiit. Pashi braucam shonakt uz Rannu.NUTAD KO!! LAI VISIEM NE ASAKAS!!!
21.janvāris 2022, 18:23 | links
 
Peipusā karpas (sazāni) ir, bet to koncentrācija ir tik niecīga... un ezera plašumos to atrast būs tik pat kā nereāli. Un, karpu meklējot, visdrīzāk pieķersies plaudis.
20.janvāris 2022, 21:53 | links
 
Peipusā ir karpas? Varbūt kāds ir mēģinājis barot un ķert? Es domāju ka ja tur būtu laba karpu bāze, tad makšķerniekiem arī bezledus periodā būtu ļoti labi tur laiku pavadīt.
20.janvāris 2022, 16:18 | links
 
BAigars [20.01.22]: Labi, atvainojos, kungi. Varbūt es nedaudz par skarbu. Bet nu.. es uz Peipusu nekad dzīvē neesmu bijis, bet jau pacmit gadus intereses pēc ik pa laikam ienāku un palasu šeit, kas tur notiek. Un šoziem par noteikumiem saistībà ar kovid, anketām utt, info šeit tiek apspriesta gandrīz katru dienu. 3min veltot foruma pašķirstīšanai, šeit visu var atrast.
Man vienmēr ir licies kaitinoši, kad cilvēki pat vienas lapas atvērumā var 2 3 reizes uzdot to pašu jautājumu. Jopcik, jūs tiešām esat tik slinki? :)))
Bet nu labi, problēma manī, esmu pārāk agresīvs, bet jūs visi svētie lopiņi, kuriem nav laika info pameklēt apmēram 15cm foruma atvērumā uz leju :)
Tu esi pārāk agresīvs un jaucies ar savu negatīvo attieksmi, kur tevi nelūdz.
Šajā sadaļā veči brauc uz Peipusu nevis bučo 150 kg karpas.:)
20.janvāris 2022, 16:12 | links
 
Kungi, izvērtējiet avotus! Ceļošanai iesaku šo:
https://reopen.europa.eu/lv/from-to/LVA/EST

veiksmi,
o.
20.janvāris 2022, 13:57 | links
 
Labi, atvainojos, kungi. Varbūt es nedaudz par skarbu. Bet nu.. es uz Peipusu nekad dzīvē neesmu bijis, bet jau pacmit gadus intereses pēc ik pa laikam ienāku un palasu šeit, kas tur notiek. Un šoziem par noteikumiem saistībà ar kovid, anketām utt, info šeit tiek apspriesta gandrīz katru dienu. 3min veltot foruma pašķirstīšanai, šeit visu var atrast.
Man vienmēr ir licies kaitinoši, kad cilvēki pat vienas lapas atvērumā var 2 3 reizes uzdot to pašu jautājumu. Jopcik, jūs tiešām esat tik slinki? :)))
Bet nu labi, problēma manī, esmu pārāk agresīvs, bet jūs visi svētie lopiņi, kuriem nav laika info pameklēt apmēram 15cm foruma atvērumā uz leju :)
20.janvāris 2022, 10:53 | links
 
egilss [19.01.22]: Šausmas. Kādā leduslaikmetā jūs dzīvojat. Pasakat vēl, ka nezinājāt par maskām veikalā..
Tak jau cik ilgi šitie covidpass ir jāaizpilda izbraucot un iebraucot. Gadu? Pusotru?

BAigars, 19.janvāris 2022, 19:25

Cilvēki, kas nav sen izkustējušies no LV protams, ka nezin. Un loģiski, ka ievāc info no kolēģiem. Tādēļ, jau laikam šis portāls domāts, lai samazinātu laiku meklējot, un izmantotu ievirzei copes biedru pieredzi.
Vienmēr būs pārgudrie, kas zina vairāk kā citi.
Izbraucot uz Peipi, ja ir pote, nekas nav jāpilda. Iebraucot atpakaļ LV jāaizpilda anketa covidpas.lv
To var ne ātrāk, kā 48h pirms atgriešanās un elementāri no sava telefona.
info redzams arī zemāk redzamajos iepriekšējos komentāros.
Paldies!!!
20.janvāris 2022, 09:45 | links
 
joriks [20.01.22]: Tests un anketa un brauc.
+ 10 dienu izolācija Igaunijā +10 dienas atgriežoties!
20.janvāris 2022, 09:33 | links
 
Tests un anketa un brauc.
20.janvāris 2022, 08:05 | links
 
Un ja nav potēts, tad principā uz Peipi braukt nevar ja?
19.janvāris 2022, 21:36 | links
 
Sveiki , vai kāds nevar nomest linku, vai iedot numuru, Igauņu robiņu. Lai varētu iebraukt ar motosuni peipī.

zurka197227, 19.janvāris 2022, 19:52

https://piiriveekogu.ee/#!/help Pieregistrejies un visus vari ievadit ar ko brauc ieksa!
19.janvāris 2022, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager