Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tikko no divdienieka.Vakar baigā purga .No viena cauruma 15.6 kg asaru.Smuku vēdzeli 2-reiz līdz ledum pacēlu,bet noāķējās nost.Murmulis. Šodien ar lielu mānīšanu no daudz caurumiem 11kg asaru .
6.marts 2011, 19:13 | links
 
Peipusnieks kā no grāmatas nolasiji.:))
6.marts 2011, 19:07 | links
 
Dex, lai atrastu copes vietu Peipī, vispirms, ir vajadzīgs ņuhs. Kad ņuhs nostrādā, ņem palīgā čuju. Un visbeidzot, kad nu zivis ir vairāk vai mazāk atrastas, - tad ir vajadzīga poņa. :-)))

Ja nopietni, es vienmēr meklēju ledus krāvumu malas (dziļu izmaiņas uz grunts) - vairumā gadījumu tas nostrādā.
6.marts 2011, 18:45 | links
 
Skrējējs, gafs bija par īsu un nosalis... :-)))
6.marts 2011, 18:41 | links
 
peipa apaksa kada tonna ar mormiskam noteikti gul
6.marts 2011, 18:26 | links
 
andrisandris...! zini to anegdoti par trīs mekšķerniekiem, kas lielās ar lomiem??! Karoče, pieliec savai vienai minūtei kādas piecas klāt uz sešiem asariem. Tad būs reālāk. Nevajag pārspīlēt. Saprotu, ka prieks ir liels, bet nezaudē realitāti.! Nevar 1 min laikā izvilkt 6 asarus (zivis).! Tīri tehniski! Bet pa lielam, malacis!
6.marts 2011, 16:04 | links
 
Peipusnieks mana labā mormiška pa 1,80 breksī palika,jo redz 12 cm āliņģa:)ar gafu vajadzēja vilkt ārā.:))
6.marts 2011, 14:27 | links
 
a,ja nav noslēpums,kādā veidā jus tajā Peipusā meklējat copes vieu? respektīvi,cik tālu no iepriekšējās copes vietas ejat?
6.marts 2011, 14:00 | links
 
Vakar Mustve kkadi 7 km no krasta pie plaisas uz mormishku un motili kadi 6 kg asaru :-) + vel 1 kg raudas :-)
Kolegim nedaudz vairak ap 8 kg

Ne asakas ;-)
6.marts 2011, 13:18 | links
 
Mums ar kolēģim viens 800g breksēns otrs drusku mazāks,bijām nobruņojušies ar gafiem,jo dienu ieprieks čomam pieķērās divi mega brekši bez maz acs pa visu āliņģi- nācās atstāt pīrsingus,mums kaut kā šamie nepieķēŗās:))
6.marts 2011, 12:50 | links
 
... turpinājums skrējēja atskaitei.

Sestdiena, Kodavere, apm. 2 km. no krasta. Dziļums 8,2 m. Trāpīju uz raudām. Rezultātā apm. 14 kg. Bija arī viens breksēns uz 300 gr., otrs bija nopietnāks - no tā nācās šķirties dēļ 12 cm āliņģa :-( Labākos laika apstākļos noteikti būtu gājis meklēt asarus, bet nu sestdienas orkānā biju priecīgs, kad ar kolēģa palīdzību izdevās telti uzsliet. Līdz ar to turpat arī bija jāpaliek, jo pūtiens ne pa jokam.

Nākošreiz meklēšu asarus. Un atradīšu!
Ne asakas!
6.marts 2011, 12:16 | links
 
Tu tāpat neko nenoķēi - varēji vismaz parunāties ar mani :)))
p.s. Labi vien ir ka nepacēli - būtu aizbraucis pie jums un ar saticies ar atsos petroviču :))
6.marts 2011, 12:01 | links
 
Brālītis
Tev jau dikti patīk runāties pa teļeponu.bet es lieki negribu zaudēt,copei paredzēto,laiku!!!
:)))
6.marts 2011, 11:59 | links
 
Es vakar gan noķēru - tik ne peipusā :)) Tu jau lecīgs vai vecs un kurls Urmaas :)) Zvanīju tev pa 5x beigās viens pats jūras vidū sēdēju un ķēru "mega"lučus . Visu lomu sabāzu sērkociņkastītē :))
Kaut kā tie luči nevis aug bet saraujas ar gadiem :))Laikam zirņi viņiem rada labu vēdera izeju :))
6.marts 2011, 11:55 | links
 
visi vēl mēģina,konebūt noķert!
:))
6.marts 2011, 11:49 | links
 
Par atpūtas un dzīvošanas cenām pilnīgi piekrītu.


Šorīt izskatās baigais klusums, vai nu visiem baigā pohā (man točna), vai nu vakar nevienam nav bijis neviens ievērības cienīgs loms????

Arprāts svēdienas rīts pl. 11:09 un neviena atskaites raksta par copi Peipusā.
6.marts 2011, 11:11 | links
 
To Gint_S
Kaut kurā brīdī jau arī Igauņu maksķernieki/zvejnieki apdomāsies...pa licences cenu arvalstniekiem :)
Bet tik un tā Peipuss ārpus konkurences ar Latgales/Lietuvas lielajiem ezeriem - attalums gandrīz tas pats + zivs izmērs daudz maz stabils. Dzīvošana varētu būt tādās pat cenās, tik vienk. Latgales tūrisma uzņēmumam makšķernieks nav vēlamais klients :) Kāpēc? Lielākā daļa neprot atpūsties :(
6.marts 2011, 11:00 | links
 
Un tas ir vis ko var uzrakstīt pa Peipusu,smieklīgi tik daudz brauc un rakstīt negrib:((
6.marts 2011, 10:43 | links
 
Aiziettt! :)) Ne asakas pārējiem! :))
6.marts 2011, 03:32 | links
 
To:GINT_S
Muusu kompaanija tiesi par to sprieda-kur Latvijaa var apmesties pie ezera pa 10EUR - no lielajiem -Raazna-Burtnieks -Aluuksnes- .. visi uzreizs grib 20 Ls - mums nedaudz jaapienemas praataa-lai var nemt pa druskai ,bet visu laiku-es noteikti brauksu veel un veel uz Peipusu-- bet vai brauks veel un veel pie Raaznas? Tas ir jautaajums?
6.marts 2011, 00:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager