Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
nu ir laikam dabūts braucējs!
4.marts 2011, 12:08 | links
 
gribētājs ir, bet ar to varēšanu pasūdīgi :DDD
4.marts 2011, 11:34 | links
 
nu nav no rīgas gribētājs uz peipi uz 2 dienām!!??
4.marts 2011, 11:32 | links
 
kodeveres atskaite,laizam ar auto ieksa 300m plaisa prieksa,apmeram 70cm,nu igaunis iesaka laist uz Omedu,labi kapaju,ari tur tas pats,bet ir iespeja atrast vietu parlidot,nu ta esam pari dodamies 15km dziles,sakam meket kuprainos,bet neka,ari parejie zime astotniekus,nu ko nobazejamies piebaroju ir tads uz 350g vel un vel, paradas rauda nu labi cope aiziet uz neilgu bribi,jo skatos aiz muguras kupena..............Tatad talak sakas funktieris par izdzivosanu,putenis lopa,krastu neredz,kadu krastu 500m jau murs.Piefikseju divus dzipus,eju ar ceribu ka bus ista navigacija kur iezimets cels,vienam ir ista,gaidam kamer zeni savacas un aiziet,un ar mums vel dazi auto. Gaja gruti aiz dzipa jo biju pirmais,sekojosi uzmaucu uz ledus kluca,jo saskatit sliedi nebija iespejams,ka rezultata motora bruna lupatas,labi esam atkal pie plaisas, igaunis saka jalido un varda tisaja nozime to ari dara,ieskrienas uz 70km/h ir pari,nu ko ari es mekleju sauraku vietu un lidoju,SANACA,ta bija pedeja reize kad daru pari savam draugam,tas ir auto,zeni iesaku padomat vai 6kg ir to verti,pasakums vareja beigties ari bedigak,atvainojos par garumzimem,sakeries..........
4.marts 2011, 11:29 | links
 
Seedo punkti strādā, paldies tev draugs :)))
4.marts 2011, 11:23 | links
 
Nu mēs ar ir apakaļ no divdiennieka.
02.03. peramies Kallastee ar auto līdz 3,3km, tad ejam uz Seedo puktu 900m, sēklis smuks, bet izmērs bišk zem vidējā, pa dienu pielasu 8kg, tai skaitā vēdzeļuks 700g. Pārējiem līdzīgi, bet čoms uz 3,5m smukākus ašukus pielasījis, uz feinas nogāzes tīkls ar sarkanu karogu iebāzts:(
03.03 maucam uz Ņinu pēc raudām. Iebraucam ap 4k, pie torosiem pirmajiem, dziļums 8-9m, uz pieciem pa 2st 3 ķīši un 4 pa 20g ašuki. Speramies uz krastu atpakaļ un tad uz Seedo punktu ap 5m dziļumā pirmajā laidienā āliņģī neievelku smukuli uz 0,1mm, otrajā 300 gramnieks. Kā jau pieklājas, nodomāju - razdača un skuju, tā arī nostaigāju urbdams un meklēdams, no katra āliņģa 3-7 gab. Kopā 4kg, vēdzeli nespēju ievilkt āliņģī, nokratījās, tomēr 0,1mm drusku par tievu, sanāk ilgi knibināties ar viņu, čoms uz 0,12mm ap 1kg izvilka gan. Lomi ap 3-4kg visiem un cope tik līdz 13 bij. Nu apmēram šitā...
4.marts 2011, 11:21 | links
 
Vakar no ledus, pa divām dienām 5. vēdzeles lielākā ap 3.kg:))) Mustvē trešajā kilometrā atrauta svaiga plaisa, tie kas ar autiņiem uzmanīgi!!! Vēlāk vēl kaut ko iemetīšu!!!
Ne asakas!
4.marts 2011, 11:04 | links
 
Labdien!-Sonakt uz Peipusu,uz vienu ,dienu ir brivas 4-5 vietas,ja bus brauceji tad Tel.29332148.
4.marts 2011, 11:02 | links
 
Skrejejs, ne jau man, bet tev, ja negribas smērēt.. :-)))

Jau iepriekš paldies par slieciņām!
4.marts 2011, 10:46 | links
 
Kā tad tur īsti ir veči? Var ar tām mašīnām braukt pa ledu vai nē? Sazinājos ar Brici, šamais teica, ka sestdien baigais vējš būšot kaut kur uz 7-10 m/s. It kā pie šādiem laika apstākļiem ezerā rodoties plaisas. Nu nezinu.

Kāds visādam gadījumam zina kādu iekšā vedēju Kallastē vai Rannā? Es tikai Mustves viktora telefonu zinu.
4.marts 2011, 10:44 | links
 
Peipusnieks kam tev gumijas cimdi,vismaz rokas nesprēgās:)) ir jau salasīti.
4.marts 2011, 10:42 | links
 
Mustves robežsargi tel.+3723331670
4.marts 2011, 09:49 | links
 
Varnjai +3723331690
vel vakar kolegas braukāja pa ledu
4.marts 2011, 09:36 | links
 
tas mustves numurs ir fakss! ko sienāzis bija ielicis! moš var iedot vēl kādu numuru? mustves rajons
4.marts 2011, 09:22 | links
 
Skrejejs, uzvelc gumijas cimdus. :-))))))))))
4.marts 2011, 09:21 | links
 
Peipusnieks nāc palīgā sliekānus sarakt,negribu pirkstus smērēt,es rakšu tu lasi:))
4.marts 2011, 09:20 | links
 
Nu man bez visas mobilitātes šogad mazākais loms bija ap 7 kg. Tā gan bija necope.

Nu labi. Necepšos vairāk. Rītdien aiziešu krastā, uzņemšu laiku un 30 minūtes iešu, izbaudot svaigo gaisu, saullēktu uz ezera un cerīgās priekšnojautas.
4.marts 2011, 09:18 | links
 
Peipusnieks ko cepies nav tak tavs auto,mēs ar kājām,iesim vai skriesim:))
4.marts 2011, 09:15 | links
 
man prieks ka vari atļauties 60 euro maksāt! plus mobilitātes uz ezera nekādas!
4.marts 2011, 09:14 | links
 
Tāpat nesaprotu. Vai trūkst adrenalīna, vai arī vēl kaut kā... ?

Nu kur jāliekas ar savu auto? Ja grib tikt tālu ezera, samaksā igaunim, lai ieved un uz priekšu...
4.marts 2011, 09:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager