Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Mans laidīs ceturtdien, piektdien! :)))
28.februāris 2011, 21:18 | links
 
Tā viš i ar to Peipi.....
Man jau tiek ievadītas sarunas par pavasari. Izrādās čomam fāterim tur ir liela laiva, kurai 100 hp purkšķis aizmugurē. Nu ja slimo tad pa nopietno :)))))))
28.februāris 2011, 21:18 | links
 
man jau lomkas sākas :D 5dien jāstūrē!
28.februāris 2011, 21:15 | links
 
jančuk: bez šaubām!!!
28.februāris 2011, 21:10 | links
 
Gaidisim atskaites ;)
28.februāris 2011, 21:07 | links
 
Nu ko Valdi, tiekamies uz ezera!!!
28.februāris 2011, 20:51 | links
 
Es jau šonakt laižu atkal medībās uz lielo laimes zemi Peipi,šoreiz pamāģināšu pēcpusdienās vēdzeles pakacināt....
28.februāris 2011, 20:50 | links
 
Nu ko lai saka, rītvakar laižu:)))) Uhhh pa plašumiem!!! Pavilkšu asarus, vēdzeles, brekšus un ķīšus uhhh:)))))
28.februāris 2011, 20:46 | links
 
Ar auto pa Peipi tiešām ir forši, bet tiem, kas nemāk ievērot elementāru cieņu pret citiem, tiem salona gaisa filtrā vajag ķīsi iebāzt!
28.februāris 2011, 20:40 | links
 
Kam napatīk auto - 5m radiusā dzelksnīšus jāizliek. Protams ar attiecīgu brīdinājuma zīmi:)))
28.februāris 2011, 20:32 | links
 
Interesanti, no sākuma visi priecājamies par auto uz ledus, bet tagad jau no tā sāk parādīties sava veida antipātijas un jauns temats apspriedei!
Bet tiešām. Vīri skatieties, kur braucat! Sestdien Saaritsa ar viens man brauca garām tā, lai var visus manus asarus nopētīt un saskaitīt! Es vēl saprastu, ja būtu nosēdies uz ceļa ...., bet vienmēr jau atradīsies kāds, kurš sevi uzskata par visgudrāko!
28.februāris 2011, 20:27 | links
 
varbūt ne pa tēmu
NG bij minējis kad piebraucot auto zivis pazūd tā arī ira redzēju vienā saitā ar zemūdens kameeru filmēto no troķšņa zivis pamūk ,bet pie iebarotajiem caurumiem atkal atgriežās.Tas filmēts bija 6 m, varbūt kut dziļāk ir biķi savādāk)
28.februāris 2011, 19:51 | links
 
Edzzins
Paskaties tepat labā pusē pie sludinājumiem. Fišingholidejs brauc 12.martā. Piezvani, tev visu pateiks, kas un kā.:)
28.februāris 2011, 16:39 | links
 
ja gribi izmēģināt,tad meklē kompanī kuri uz vienu dienu brauc.samaksāsi daļu par degvielu i viss.ja gribi uz divām dienām,tad jārēķinās ar papildus izdevumiem par naktsmītni.plus vēl ja gribēsi lai ved iekšā.
28.februāris 2011, 16:30 | links
 
Es veeleetos uzinaat kaa var tur nokluut un kaadi izcenojumi ir vai vareetu kaadu nr dabuut vai tur nevajag neko rezerveet gribeetos pameeginaat pirmoreizi aizbraukt pameeginaat.
28.februāris 2011, 16:26 | links
 
Vakar Peipusā bijām pie Krievijas robežas. Iekšā braucām no Omedas, bet pēc GPS pretī mūsu makšķerēšanas vietai bija Kodovare. Attālums no krasta 14,5 km. No omedas uz spidometra 24 km. Copējām plaisā, asars ņēma ar gariem zobiem, bet dienas beigās man bija 18,5 kg. Izmērs OK. Copes biedriem rezultāts līdzīgs. Bildes albūmā.
28.februāris 2011, 11:15 | links
 
starpcitu pavēroju, kā NG velk ārā auklu tos 7m, man kā pašmācības ceļā apguvušam nebija līdz galam skaidrs kā to dara, tie daži vēzieni, tad makšķerē lido 2-3 m, un pārējā aukla tiek salikta ne ta uz rokām ne ta uz ledus. Moš kādā no raidījumiem, var parādīt tieši šitos knifus, jo es personīgi muļļājos gana daudz lai savāktu auklu.
28.februāris 2011, 11:14 | links
 
man gan neviens kukainis mormišku nenorāva, to salauzu es pats ;D bet lielākās zivis, kurām aukla bija jādod atpakaļ palika ezerā, kaut kā mēģinot iedabūt āliņģī tās man atkabinājās. Te pie vainas varētu būt mana neprasme vilkt to zivi ārā, rokas sasalušas kramā, un ja nebija noslaucītas kārtīgi, aukla lipa klāt, lai nesapītu visu štelli turēju zivi ar vienu roku, kamēr nopurināju auklu no rokas. Ja tajā brīdī zive panāca uz augšu pate, tad nepaspēju noreaģēt un pienācīgi nostiept auklu, un... lai vai kā cope bija uz goda.
28.februāris 2011, 10:57 | links
 
Noveelota bet tomeer atskaite no Rannas. Divas dienas Peipusaaa !!! Abas dienas labas nenjemot veeraa kad 6dien laiks taaaa ne visai.Atrasti asari un teltii iekshaa un nekaadu probleemu. Asars tieshaam elegantaaa izmeeraaaa. Liidz pat pus kg.13 km no krasta atkal zandarti celtnieku ziimulju garumaa !!! Koleeegjim otro reiz peec kaartas veedzele pie 1 kg. Mazie asari,zandarti un kjiishi visi amnesteeti. Par kilogramiem nepateikshu uz gramiem bet +- divaaas dienaas divataa ar faaateru 45 kg skaistu asaru. Neko neteikshu par brauceejiem ar mashiinaam pa ledu jo te taapat kaads kautko jau uzraksta. Pashi braucam ar moci un starpgadijumu nekaaadu. Bijaam 10,13,15,16 km no krasta. Taadus skaitljus rakstu jo tur ieliktas atziimiites. Nezinu vai veel kaads iedomaajaas uzmaukt uz aakja asara aci bet man koleegis Valdis iedomaajaas to asara boliitaaaju uzkaart un rezuultaaats afigennnijs. Neviena kjiisha nevienas raudas bet asari no 250 uz augshu. Taakaaa es varu teikt kad vajag mazliet paeksperimenteet un viss notiek. Nu ko lai jums arii veicaas un tiekamies atkal Peipusaaa !!! Esiet piesardziigi ar autoo gan uz celja gan pie lauzumiem ezeraaa jo baigi negribaaas taaa teikt bet pavasaris tuvojaaas. Civ !!
28.februāris 2011, 10:53 | links
 
Nu atskaites pa smuko!!! šeit tika minēts, ka ik pa bridim zivis aiziet, bet mana doma, ka pienāk kaut kas cits , kā piemēram vēdzele, un tajā mirkli vajadzētu iemērkt bļitku!!! No personīgās pieredzes , ir reizes, kad nostrādā!!! NG - gan jau vēdzele tavus nervus pakutināja:)))
28.februāris 2011, 10:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager