Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Pēc hļebuška:))) Kur ta pats, ka nerādās? Vai sēkli, kas apm. 5 km no krasta atradāt?
27.februāris 2011, 12:12 | links
 
Seedoo, jā, bet viņš gāja uz Krieviju :-))
27.februāris 2011, 11:47 | links
 
peipusniek, vai skrējējs bij ar tevīm?
27.februāris 2011, 11:34 | links
 
Sestdiena. Kodavere. Apmēram 2-2,5 km no krasta. Dziļums 8,4 m. Pirmajā caurumā viens zupas asarēns un ķīsis, otrajā caurumā nulle. Tad pārgāju kādus 300 m pa kreisi pie torosa un tur arī paliku. Vislabākā cope no 10-tiem līdz vieniem, pēc tam ar lūgšanos. Interesanti, ka asars ņēma stāvošu apm. sprīdi no grunts.

Rezultāts - 11,5 kg skaistu asaru, dažas raudas. Asara izmērs tiešām priecē.

Ļoti labi sevi parādīja tā horizontālā mormiška, kas te iepriekš bija ielikta - tāda maza "melone" ar āķi vienā galā, sienama līdzīgi kā balansieris.
27.februāris 2011, 11:25 | links
 
Nezinu gan- Kisi un mazie asareeni keras visu laiku :D
27.februāris 2011, 11:16 | links
 
eerglis-/ izklausās pēc pasaciņām, jo vakar omedu simtiem automašīnu jau ap 13-14oo galīgi tukšā evakuējās no ezera. Paši izmēģinājāmies GPS iezīmētās vietas no 14. km līdz 3.km, kur pāris dienu iepriekš bija labi lomi. Šoreiz tikai daži asari un skatījāmies kā arī pārēji pie saviem caurumiem meditē un ar rokām neviens neplātās. Skaidrs, ka negaidītā laika maiņa no liela sala uz pēkšņu sniegputeni atņēma apetīti ne vien asariem, bet arī sērkociņa garuma ķīšiem, kurus, kā zināms ir liela bauda ar mormišku vilkt no 10 metru dziļuma.
27.februāris 2011, 11:10 | links
 
Skaidrs, paldies par info!
27.februāris 2011, 10:41 | links
 
asars bija jāmeklē, bija daudz, bet jāatrod. Man paveicās nosēdos uzreiz uz asaru bara un no viena āliņģa arī vilku.
plaisā asaru nebija.
27.februāris 2011, 10:31 | links
 
nezinu kur veda tur braucu :D vidējais, pēc runām 7 km
27.februāris 2011, 10:26 | links
 
Un ja nav noslēpums , kāds attālums no krasta???
27.februāris 2011, 10:22 | links
 
mustvee , kur FH veda tur braucu :D
27.februāris 2011, 10:21 | links
 
ērglim cepums, izskatās ka tev gājis vislabāk , no pagaidām ziņojušajiem:))) Pa kuru pusi ņēmies?
27.februāris 2011, 10:18 | links
 
sīkāka atskaite būs vēlāk, tas ta lai udzītu asumu :D
27.februāris 2011, 10:17 | links
 
vakar peipuss dāvāja 17 kg, īpašus asarus. sīko nebija, 6 kīši parējie asari, kas liek aukklai dziedāt :)
27.februāris 2011, 10:16 | links
 
man ar lomkas :D nākoš brīvdien laidīšu! ja pa nakti paliksi robiņi nocels neuztraucies un sodiņu samaksāsi :D
jābrauc luciferus pavilkt :D
27.februāris 2011, 08:30 | links
 
Vakar, sestdien, Peipusā. Gatavojāmies, gatavojāmies, kā aizbraucam, tā atkal nekā. Stipri līdzīgs laiks kā 1.janvārī.
Piedzīvojums- nekad nebiju braukusi pa ledu ar mašīnu. Skats varens- tiešām no rīta kā dzīvības ceļš. Tikai- nez vai tik gluds kā Brīvības iela.
Man bija žēl to, tā varu teikt, mažīnu, kas tika atdauzītas un sadauzītas pret neredzamajiem ledus gabaliem.
Nevienas ziņas nerādīja, ka būs tāds putenis un tik straujš temperatūras kritums. Mašīnas pēdas tūlīt tika aizpūstas. Sniga. Lēni braukt nevar, jo tad iebuksēsi, bet ātri braucot var uztriekties kādam neredzamajam torosam. To saku tāpēc, ka, braucot ārā, redzējām ne vienu vien plstamasas gabalu mētājamies pa ledu. Mums arī kaut kas vienā bedrē atsitās.
Par copi. Bijām kopā 3 kompānijas (zg, mēs un Andzuks ar Asari un Spiritu) Sākums apm 3km no krasta Kallastē likās- nu tā, bet kaut kas būs...- lielajiem speciem Spiritam un Andzukam ņēma. Bija prieks skatīties par skaistajiem asariem. Es pat dabūju "īsto" mormišku, bet nekā- pa kādam asarim, pa kādai raudai. Bet arī "speciem" prieks bija īss. Tad nolēmām braukt kaut kur dziļāk. Aizbraucām kaut kur apm. 7km. Pilnīgi nekā.
Braucām atpakaļ. Gan barojām, gan mainījām mormiškas, nu, ļoti negribīgi ņēma. Nekad nebiju redzējusi- pa kādai raudai, pa kādam asarim. Tikko nosvērām- 3kg. Cilvēku bija ļoti daudz, bet es neredzēju visapkārt, ka kāds būtu ļoti vilcis.
Nost braucot, sniegs bija jau krietni biezs, bija žēl mašīnu. Ne vienu vien dzirdēju, ka iestidzis, iegrimis u.t.t.
Laikam tomēr Viktora pakalpojumi ir lētāki, kā mašīnas remonts. Bet brauksim jau atkal.
Zivjumīle
27.februāris 2011, 08:12 | links
 
Man šorīt sākās lomkas ....
27.februāris 2011, 07:45 | links
 
skrejejs ar kadu auto biji kodavere.
pa 4 cilvekiem labi ja kadus parus kilogrums salasijam(asarus) raudas jau keras, bet ar negribigi
27.februāris 2011, 01:37 | links
 
zēni jautājums? kads pa nakti ir sedejis uz peipja,ko saka robezsargi? es domaju par vedzelu copi,neparprotiet
26.februāris 2011, 23:39 | links
 
Cilāju čagu, lūru eirovīziju un arī gaidu jaunumus, paldies domubiedrim par svaigākajām ziņām, ko darīt ja nēsi piedalījies , tad vismaz acei prieks pašķirstīt rindiņas:))))
26.februāris 2011, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager