Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
urmaas, bet kādas ziepes var sanākt par atrašanos uz ezera diennakts tumšajā laikā?
22.februāris 2011, 21:58 | links
 
Bračiņ
ta jau šamie ar "balto bultu" aizlaiduš""???
:))
22.februāris 2011, 21:56 | links
 
Nu nav vēl nekādu normu, bet es nemaz nebrīnītos, ja uz nākošo sezonu igauņi arī kaut kādu ierobežojumu uzliktu. Jo ja tā parēķina, cik cilvēku katru dienu uz ezera, ja katrs vidē 8 kg iznes... oi, oi, oi.
22.februāris 2011, 21:56 | links
 
urmaas,pagaidām nav,bet būs.
22.februāris 2011, 21:56 | links
 
par n-tajiem kg nekādas ziepes,vismaz pagaidām,nevar sanākt.vienīgās ziepes var gadīties,ja pieķers pārdodot zivis!
:)
22.februāris 2011, 21:54 | links
 
skrejejs, paldies par Tavu komentātu, bet ne jau tāpēc, ka ir aizliegts, veči nesēž!
Gribētos dzirdēt, vai kādam par tādu normu neievērošanu ir kādas "ziepes" sanākušas?
22.februāris 2011, 21:52 | links
 
Zvani Uldēnam Urmaas . Viņš tur savilcies ne pajokam. Vietu nepaprasīju.
Pats uz peipi vēl nevaru - brīvdienās atkal fors mažoru brauks apraudzīt :)) Uz luci gan gribu un varu aizskriet .
22.februāris 2011, 21:51 | links
 
seedoo,pie velna,tās asakas:)) Un kas raksta tos lielos kg Igauņi jau berzē rokas kā iegrožot lielos kilogramus,ko izvelk LV.
22.februāris 2011, 21:49 | links
 
Bračiņ
ko pats neesi Peipusa plašumos,akal forsmažors???
man zināmie rīt akal uz nedēļu dur prom.a manam šepte!:((
22.februāris 2011, 21:47 | links
 
to brālit
Kurā rajonā? Kādas tagad cenas zivij?
22.februāris 2011, 21:47 | links
 
Tiko sazvanījos ar peipusa plašumu arājiem . Ļoti lai džekiem iet . Pa apm 20kg katram -ašuki. Iekšā brauc ar autiņiem .
22.februāris 2011, 21:44 | links
 
Kupejnieks diennakts tumšajā laikā,ir aizliegts.
22.februāris 2011, 21:43 | links
 
skrējēj: Es vispār vairs neguļu, un siekalās slīksu, a ko darīt , man nesanāk kā tev!!! Ne asakas!!!Man rīt osta gaida ar aizsalušiem kuģiem , jau ZB!!! Mēģināšu aizmigt:))))
22.februāris 2011, 21:40 | links
 
skrejejs, :)))
Vīri, kas brauc uz Omedu vēdzelēs, kā ir ar atrašanos uz ezera diennakts tumšajā laikā?
22.februāris 2011, 21:37 | links
 
seedoo,kas tev miegs nenāk:)) pašam jau arī siekala līdz zemei.:))
22.februāris 2011, 21:35 | links
 
skrējēj ei tak gulēt, rīt uz copi:)))) Ko vari vārīties:)))) Vai tu jau kājas iesildīji?
22.februāris 2011, 21:32 | links
 
Kupejnieks,uzprasi kas brauc uz Omedu.Tur ir labākā vēdzeļu vieta,pie akmeņu krāvumiem.
22.februāris 2011, 21:31 | links
 
brien vuz ezera ar gaismiņu,nost ej ar tumsiņu.un viss būs bumbās.
:))
22.februāris 2011, 21:29 | links
 
Klau, vīri, par vēdzelēm Peipusā.
Kā ir ar diennakts tumšo laiku? Zinu, ka kādam jau paspīd arī pa dienu kaut ko dabūt, bet nopietnāka vēdzeļu cope jau sākas tikai līdz ar tumsas iestāšanos. Bet, diennakts tumšajā laikā uz ezera atrasties ir aizliegts!
Varbūt ir kādi komentāri?
22.februāris 2011, 21:28 | links
 
..esu uz Peipi es uz Peipi...ha ha ha:D
Man ar ir lomkas pēc pavasara saulītes, burbuļojošas straumes un sarkana pludiņa, kas lēni slīd, slīd, slīd un......ass piecirtiens ,kāts ripā ,spoles bremze tirkšķ...šlakatas un es satveru sudrabainu tvirtu augumu.....eh kad varēs vimbas kacināt:D
22.februāris 2011, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager