Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
sienaazis ja bailes tad nebrauc,un sēdi pie datora:))
19.februāris 2011, 12:21 | links
 
nepamēģināsi neuzzināsi.:-)
19.februāris 2011, 12:20 | links
 
itkaa jau jaa, bet taipat laikaa bik biedee taapat
19.februāris 2011, 12:19 | links
 
sienāzi
Nav slikti laika apstākļi, bet ir nepiemērots ekipējums:-)
19.februāris 2011, 12:16 | links
 
Smieklīgākas ir tas , ka pat Igauņi noraustījās, un gaidīja mūs atpakaļ no ezera, ar ziņām par copi, salu utt... Pēc ieraudzītā un dzirdētā aizskrēja zvanīt uz Tallinu, un vēl velns zin kādām vietām.... Sanāk tā, ka mēs bijām kā izmēģinājuma trusīši:)))
19.februāris 2011, 12:04 | links
 
malacis puika))
asaris nu dikti smuks
baltā skaudība))
19.februāris 2011, 11:56 | links
 
bet vinnni tak 22 km nobrauca ar moci :)))

man pag sestd tie -13-15 un tas vejsh nu lloti nepatika.

vajag telti....
19.februāris 2011, 11:55 | links
 
sienazi
Esmu arī bijis pie -29 un pat -34, nav ne vainas, ja nav vējš un spīd saule. Cimdus pat nevajag:-). Telti gan, jo pat mazākā vēja brīzīte to procesu padara nepatīkamu:-)
19.februāris 2011, 11:50 | links
 
Vai ir vēlkāds drosminieks kas šonakt startē uz Peipusu.
19.februāris 2011, 11:47 | links
 
nu ja var uz copi viileet -31 visu ciennu viiriem....labs teerauds.
19.februāris 2011, 11:45 | links
 
seedoo,laba atskaite,un labi lomi.
19.februāris 2011, 11:43 | links
 
eMKa...

Kā atšķirt kurzemniekus? Pēc deklarētās dzīves vietas, nodzīvotiem gadiem, nekustamā īpašuma vai vēl kā? Ja pēc nodzīvotiem gadiem, tad man V-pilī salasīsies vairāk par Tevi :) Es kvalificējos?
19.februāris 2011, 11:42 | links
 
Nu pabiju arī es brīnumezerā, savu kārtējo reizi! Izbraucām trešdienas naktī, LV termometrs rādija -23. Ierodoties galamērķi termometra stabiņs bija noslīdējis jau uz -29, līdz ar stabiņu noslidēja arī mums. Tā nu pārdomājot situāciju, nolemjam jau ar tumsu doties ezerā, uz ko Igauņu paziņa aizdomīgi nošūpoja galvu! Mostamies, pa vieglam brokastīm un dodamies kraut savu darba zirgu. Aiz loga tā ari bez izmaiņām -29. Nu ko velkam sejas maskas brilles, smērējam krēmus , kuri bija pārbaudīti alpos pie -26. Nu tā čammājoties saulīte sāka mūs sveicināt. Nospraužam navī galapunktu un aiziet! Uz moča ļoti komfortabli silts un aukstums pie nopakotās ādas netiek klāt Ierodoties galā sakām meklēt , protams ar bļitku, nomaļam tikai pāris asari, labi laižam tālāk, tā ari visu dienu meklējam asaru , bet nekur nekas īpaši neatsaucās! Mocim degviela gāja uz beigām un paņēmām kursu uz mājpusi! Kopā tika salasīts knaps RIMI maisiņš pa diviem!!! Nu tā vakarā pa cepumam apspriežot rītdienas galamērķi un uz auss! Mostoties pirmā doma nu cik tad aiz loga, uhhh vēl noslidēja uz -31, bet diena solās būt tāda pati saulaina un bez vēja! Labs ir, jau pa iemītajām darbibām ātri sakraujam mantas un uz priekšu! Aizbraucot uz 22.3 km sākam aktīvi meklēt, copēt un visu ar to saistīto! Nolemjam nekur neskraidīt un palikt noskatītajā vietā, tas attaisnojās pulksten 8.30 ieslēdza copi un tā ari visu dienu asars mūs nelaida mājās, bet mums bija vēl japamēģina vakara cope uz vēdzelēm un nolēmām doties jau uz iepriekšējo gadu zināmo vietu! Ilgi nebija jāgaida kad bļitku sakampa sen gaidīta zivs! Tā nu mēs pa pusotru stundu divatā izmānijām trīs smukas vēdzeles!!! Cik noķērām asarus, cik sver utt… nerakstīšu…. Domāju, ka tas nevienam nav interesanti Tā nu mūs atkal ezers palutināja gan ar laiku, gan ar lomiem !!!
P.S. Varēja vālēt bez telts un cimdiem, saulīte patīkami sildīja, vienīgais boris/moris negribēja pakļauties , būs Bumsim darbiņš!!! Asars 22.3 km+mormiška(pret bļitku bija gauži kūtrs, jeb kaut kādas problēmas ar rokām) , vēdzeles 8tajā +bļitka un ķīša gabaliņš. Pa ezeru brauc ar mašinām, no Mustves stāvlaukuma tiek virsū, tikai jāuzmanās no plaisām, ledus izsalis un ir mega ciets un biezs!!! Ieliku arī dažas bildes!
Visiem ne asakas!!!
19.februāris 2011, 11:34 | links
 
Viens ielicis....Muti ta aizvērt vajag!!!!!!!!!
19.februāris 2011, 11:10 | links
 
pasākums liekās vilinošs....par!
19.februāris 2011, 09:38 | links
 
emka uz kuru vietu brauciens
19.februāris 2011, 08:51 | links
 
eMKa! Par simbolisku samaksu (polļitra), varu nogidēt! :)))))
19.februāris 2011, 03:09 | links
 
Paziņojums Kurzemniekiem !!!!
Radās doma uzorganizēt uzlidojumu tai peļķei ar nosaukumu "Kurzemes vikingi forever" :))
Respektīvi, v-pilnieki, liepājnieki, kuldīdznieki, talsenieki, tukumnieki, saldenieki un visi pārējo Kurzemes pilsētu nepieminētie :))
Šobrīd ir svarīgi saprast cik ir "vikingu" un no kādiem rajoniem, tāpēc pls atsaucaties vai rakstiet pm- cik ir ieinteresētu personu, lai var saprast kādu transportu fraktēt...
Pasākums iecerēts uz martu, viennozīmīgi divdienieks (civilizēti- duša, sauna u.tt), ievešana sarunāta, bet līdz tam vajadzētu saprast gribētāju daudzumu.
Cenu šobrīd nosaukt nevaru, jo nezinu gribētāju skaitu no kā ir atkarīgas izmaksas :)
Aptuveni plānoju, ka kopējais cipars nebūs lielāks par 50Ls (ceļš,nakšņošana, 2 ievešanas, pārtika)
Protams :), iespējams arī mazāk...
Tā kā Kurzemnieki sajemās :DD
18.februāris 2011, 22:52 | links
 
Maksi monstrs
18.februāris 2011, 22:27 | links
 
Burtnieks,par to stāstu Babīte,kad ar kāju sper tavu copeni nu tas jau ir pipec :),jālīmē uzlīmes uz muguras,ka fūrēm lai tur distanci 5-10m. es nezinu kā tu noturējies :),es būtu dabujis pa purnu,bet kaut vienas to ģimi izskrāpējis :),vienam ar urbi kā vilktu,un kurš nākamais??? :) cilvēki kā lopi,saprotu paziņas pienāk un paprasa vai netālu drikst piesesties,nesaprotu tos copmaņus..Man praktiski tāds pats stāsts bija-bet paspēju laikā pabrīdināt lai neuzsprāgt :)))...Sorry veči ka nav pa peipusa tēmu...
18.februāris 2011, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager