Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tiem, kas paliek mājās arlabvakaru! Tie, kas dodās ne asakas!
Aiziet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16.februāris 2011, 20:42 | links
 
kapā droši.tik ja panesās baigais žors,tad iesaku ik pēc ~30 zivtiņām pārsiet.
:))
16.februāris 2011, 19:12 | links
 
juhuu....rīt pirmo reizi laizu iemeginat slaveno Peipusu.
Tik sāku šaubīties par auklas izmēru, virsū ir 0.12, vai tik nebūs par mazu???
16.februāris 2011, 19:08 | links
 
Lai jums vechi, nekad taa negadaas :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2SUugeSzSiA
16.februāris 2011, 19:07 | links
 
hai!!! vai sodien nav kads gribetajs braukt uz peipi. izbraucam sonakt no Turaidas. Tel.26724009
16.februāris 2011, 15:44 | links
 
uzsildīšanu vajag veikt ar bleķi,ātra spole,parausta reizes padsmit un satin.Tad mormišku lejā.Ja boris labs,tad tos 65cm urbt ir vienu no otra pa 10m kā atpūta(izstaipītos)un nolasa aktīvākos krupņakus!Es jau pirms 14itiem beidzu vakar,ja būtu līdz vakaram ākstījies,tad OI!
16.februāris 2011, 12:42 | links
 
arsik, tā pati!!!
16.februāris 2011, 12:32 | links
 
Vai strīpa ir tā aiz kuras maizīti par hļebu sauc???
16.februāris 2011, 12:24 | links
 
Mānekļus vajag smagus,auklu košu~0.16mm,var +0.0mm,tas mans viedoklis.Asaris tur nešķiro,jā-kurš ķer sacensībām tas var smalkoties.Vēl noteikti aizlaidīšu pēc mēnesi-ja būs no Jēgera laba informācija.
16.februāris 2011, 12:23 | links
 
Tieši tā āķi, reti kura lunka atsaucās uzreiz, es to saucu par uzsildīšanu(kā sacīt, jāsaka, vajag mazliet pasēdēt)!!!Es viņus arī nebaroju, bet atrodu metodi ar kuru tos var piečakarēt!!! Pašam interese pret ezeru ir ļoti liela, gribu to izpētīt no A-Z , arī man ir informācija, ka asars ir 5-6km, bet man ir vēl palikusi viena neapskatīta vieta līdz kurai tā arī nav sanācis tikt, diemžēl tā atrodās gandrīz uz strīpas!!! Nu asara izmēri tev tiešām skaisti:)))
16.februāris 2011, 12:11 | links
 
Biju nosvērt spuraiņus,nu mazākie ap 120gr.,tā līdz 380gr.,divi man palikuši 460-480gr.jo paturēju sev tikai 1/3daļu.Tur vēl bija tādi 400ieki.Un es nekad neķeru,lai saliktu pus mēnesim ēšanai-vienkārši pats nevaru bez copes iztikt tik ilgi.Brauc droši neskatoties uz mīnusiem,jo vēju sola pavisam lēnu visu nedēļu.Blakus netālu leiši bija sabarojuši un cīnījās ar tādiem pat zem 100gr.Interesanti,ka urbts āliņģis nekad nedeva copi pirmajos mēģinājumos uz mormišku,vismaz 2minūtes bija jāstrādā.Čomam ņēma daudz stāvošu,vajadzēja man siet vēl lielāku murmuli ar lielāku ēsmas pušķi,tad noteikti sēstos virsū vēl kāds lielāks.Apakšā viņi bija pa visu to rajonu,bet neteikšu ka aktīvi.
16.februāris 2011, 12:01 | links
 
āķi:Nē, tas nav sēklis, sēklis bija mazliet atpakaļ! Tieši tā, tālāk ir diezgan vienmērīgs ar mazu kritumu uz dziļāku! Nu skaidrs, būs jābrauc uzmanīgāk! Paldies par to pašu! Āķi man neder noķert kādu asarīti, man vajag mega daudz , lai varu vismaz divas nedēļas stumt rīklē:))))
Ne asakas!!!
16.februāris 2011, 11:32 | links
 
Nav man ciparu,ganījos vakar gar to plaisu.Pa sēkļiem nezinu,dziļums bija ~6.5m,ja tas ir sēklis,jā 14.02.~10m tālumā bija.Cik izurbos...~40caurumu,nekādas dziļuma maiņas neatradu nevienā vietā.Jo auklas garums nemainījās pat cm.,vienīgais cik biezs sniegs konkrētajā vietā.Un nebiju iedziļinājies dziļumu kartēs,elektronisku priboru nebija.Kur atstāja-tur palikām,jo vīri vienkārši gribēja tur copēt un noķert sev priekam kādu asari!
16.februāris 2011, 11:23 | links
 
Baltais apsveicu ar pirmo vēdzeli!!! Āķi, paldies par info , varbūt vari iedot ciparus, jo startēsim pa nakti un labā tonī, iesim pa vieglo bez piekabes divatā!!! Pārējie nobijās no sala:))) Pēc taviem aprakstiem varu noprast, ka esi ganījies kaut kur ap Taliku sēkli 4-5 km no krasta?
16.februāris 2011, 11:07 | links
 
Es Mustvee biju,plaisas tur ir pat tuvāk krastam.Bet tā,kas pa pirmdienas-otrdienas nakti bija atvērusies ~2m platumā ir ~5-6km no krasta.Ja skatās no krasta,ta mazliet pa kreisi var redzēt lielu ledus aisbergu,no tā metrus`500-800 pa labi.Nu viņa tur līču loči un sīkāki atzari,ir vietas ar platumiem aizputinātiem lielākiem.Ja uzrauj (uzputina)sniegu,tad pļunkš uzkāpjot noteikti.Nelieniet pārgalvīgi tuvumā,pat mala var būt viltīga,kur nu vēl ar dopingu!!!!!!
16.februāris 2011, 11:01 | links
 
Pirmdiena.
Startējam no Alajoe.Pēc vietējo teiktā asars esot ap 3.km.Var būt šis tur arī bija,bet mēs neatradām.Līdz pustrijiem mums bija pa pāris kg,tad 7.km pavērās cope,tā līdz tumsai arī vicinājāmies.
Otrdiena.
Iebraucam uz veco vietu,pirmajā caurumā uzreiz bonus....1,3kg vēdzele,asaru nau,ap vienpadsmitiem atrodam,ielienam plēves maisos un līdz 3iem velkam.
Pa abām dienām man 27,kolēģim 21kg,viss uz bļitku,visa cope 0,5 līdz 1m no grunts,patika ja uz āķa ir acs.
Tā nu mums gāja.
16.februāris 2011, 10:50 | links
 
andžiņ: labi, uzlikšu cepuri, man tak ar jums kaut kas būs jāpastāsta, par un ap! Kādas ir metodes lai mazāk salst lunka, eļļa nepatīk , rokas kā pēc ķīša!!! Āķi, ap kuru vietu ir plaisa???
16.februāris 2011, 10:44 | links
 
Vakar viens vietējais ar džipu brauca,piebrauca netālu no mums pie plaisas,mēs visi gar plaisu sēdējām.Citi tur ar papēdi uzsit,un laiž bļitku lejā,tā iet gar plaisu un meklē.Bet dzelžus neēda,mormišku ņem un labi asari 150-350gr.Ja uzbaro,tad sanāk sīkie daudz.Bet tas no džipa,ar vergu izsit āliņģi,ar čerpaku izsmeļ,tad vergu iesit ledū un uz tās uzkarina karogu 1.5x1.5m.Augšā un apakšā horizontāli stienīši iestiprināti,pa vidu ar tievāks un normāls aizvējš(gaisa plūsma).Vakar jau tas nebija aktuāli-laiks ,kā zīda drāna.Visu nedēļu jau vējš minimāls tagad-tā sola!
16.februāris 2011, 10:28 | links
 
seedoo -20 un bez cepures,kā anekdotē - Vai galva nesalst? Uzliec cepuri! Nevar, vakar veči šņabi piedāvāja, bet es nedzirdēju:))))))
16.februāris 2011, 10:24 | links
 
Degg kādu tev telti, es uz ledus pat bez cepures sēžu, vienreiz čoms piedāvāja cepīti , bet es nedzirdēju:)))
Man ir kaut kāda dzeltena ar mehānismu augšā laikam tāda par kuru tu domā, parauj un gatavs!!! Vai esmu apmierinās, nē, vispār riebjās ja mani ar kaut ko ierobežo:)))
Ahāāā', šovakar laižu!
16.februāris 2011, 09:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager