Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
sakiet godātie, kāds telefons tam peipusa autobusam?
15.februāris 2011, 09:24 | links
 
Vēl šodien var pieteikties braucienam uz Peipusu! ir vēl viena brīva vieta! viesnīca 10 eur, iekšā vešana 10 eur. Zvanīt man 26347979 Andrejsm! Izbraucam šonakt!
15.februāris 2011, 07:27 | links
 
Ja jau visi..ta es ar..90 gadu sākumā sanāca bīdīt šeptes ar MAZ rūpnīcu Minskā...vienā saviesīgā vadības pasākumā kā ciemiņi no Latvijas pirms rauta iebraucām savākt vienu no MAZ direktoriem mājās...sieva šim 7 mēnesī...pucē vīru..sien šlipsi un gādīgi piekodina lai vēlu neatgriežās...vīrs saka....,,nevolnuisja ja budu rano..,, ..rauts kā jau pie brāļu tautiešiem...ot duši...no rīta 4 stutējot direktoru pie durvīm zvanam...atver sieva naktskreklā...ievedam šo koridorā..džeks turās knapi pie sienas...sieviņa vaimanā..,,ti že skazal čto rano budeš..,, džeks ar slaidu žestu apskatās pulkstenī...4 no rīta...un neizpratnē jautā..,,a seičas čto..pozdno razve?,, Mēs ar kolēģi gandrīz apčurājās no smiekliem uz vietas...tā lūk bija:):):)
14.februāris 2011, 23:15 | links
 
Urmaas labais :)) Man bij dzīvē līdzīga situacion. Ar čomu čībiņās aizgājām uz bodi pēc kolas sievām uzdzeramajam ap 7 vakarā .Veikals mājas galā . Nopirkām kolu,satikām čomus,aiztusējāmies ,bijām ap 8 no rīta laicīgi atpakaļ :)) ......... pārējais tāpat skaidrs :)))
14.februāris 2011, 22:06 | links
 
labi ne tai tēmā bet tomēr:
vīram jabileja,a šamais sēž mājās un skatās futbolu.cienītā pa virtuvi šiverējas un svjatku vakariņas gatavo.šamai tur priekš svjatku galda pietrūkst vīngliemeži.šamā vīru sūta uz veikalu pakaļ.tā kā ir jau pavēls,drīz veikalu aiztaisīs,tad jāiet ir.vīrs nopircis vīngliemežus slāj uz māju pusi.protams pa ceļam satiek čomus,kuri šamo par godu jabilejai pielauž iedzert ņabīti.tā vīrs ar čomiem visu nakti cepumus nograuzis,no rīta puses iet mājās.vīrs ar nolūku,lai būtu attaisnojums,uz lieveņa izlaiž gliemezīšus zemē un piezvana pie durvīm.sieva nikna atver un redz skatu-vīrs knapi pie samaņas:a nuka pasteidzieties mazie rāpulīši,vēl pāris solīši un būsim mājās!!
:))
14.februāris 2011, 21:56 | links
 
seedoo, par pārējo paša ziņā, bet sniega moci gan pasargā :-)))
14.februāris 2011, 21:52 | links
 
Peipusniek mūsējiem jau bija podi ar sliekām kā uzlika tāvisi asari Krievijā a uzlika aci visi atnāca atpakaļ vo!
14.februāris 2011, 21:51 | links
 
peipusniek:Tas gan, jo pie Krievijas taisos pabūt! Vieni Igauņi iemaldījās Krievijā, rezultātā 3 dienas čoks un sniega mocis pa pi... + uz paklāja pie vietējā kordona šefa:)))
14.februāris 2011, 21:51 | links
 
Un ja Tu uz savas bļitkas manu slieku vēl uzliktu, tad pat no Krievijas visi asari saskrietu... :-))
14.februāris 2011, 21:45 | links
 
peipusniek:Lai notiek , tad es ar bļitku paravēšu, jo tādā salā piņķerēties ar tārpiem, nui na.....
14.februāris 2011, 21:44 | links
 
seedoo, bet man tagad lielas sliekas ... un kas es ar savām lielajām braukšu... visi "bubļaki" mani. :-)))
14.februāris 2011, 21:42 | links
 
skrejēj: nepaspēs izaugt!!! Es braucu 4/5dien:))))
14.februāris 2011, 21:40 | links
 
Zini, izstāstīšu labu prikolu iz dzīves par to paaugšanos...

Es jau laikam teicu, ka rudenī nebiju slinks un salasīju labu daudzumu slieku un ienesu pagrabā. Skaidri atceros, ka lasīdams tās sliekas nodomāju - re kur labas tādas maziņas, taisni kā uz mormiškas likt. Sestdien vienā brīdī konstatēju, ka man nemaz to mazo slieku vairs nav... ir tikai tādas, ko vasarā uz āķa likt. Izaugušas nekrietnās, no jābūt sadistam un jākniebj šās uz pusēm.
Tā lūk, ar to paaugšanos... :-)
14.februāris 2011, 21:40 | links
 
Peipusnieks.Labi lai paaugās lielāki asari:))
14.februāris 2011, 21:36 | links
 
skrejes, jā, tā kā laikam šajā sestdienā Peipis garām, tad jāpakavējas vasaras atmiņās :-) Slieķa ezera līdaka 3,5 kg.
14.februāris 2011, 21:29 | links
 
Ir divas vakances busā! otrdienas naktī laizam, makskereesana 3dien un 4dien. ir sarunaata arii iksaa vesana. ja kas zvaniet 26347979 Andrejs. Neskatoties uz lielo salu sola nieciigu veeju un sauliiti!
14.februāris 2011, 21:17 | links
 
Vismaz manīju divus karakatus un viens kaut kas līdzīgs Uazam un protams Zisu ļetučku ar krievu numuru zīmēm:))
14.februāris 2011, 20:56 | links
 
Urmaas!
:D:D:D:
14.februāris 2011, 20:51 | links
 
Peipusnieks tev gan laba bilde:)) vecā apnika:))
14.februāris 2011, 20:50 | links
 
ko jūs vīri.tas bij zis-157!!!
:DDD
14.februāris 2011, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager