Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
KDV: kad taisies braukt, pats laižu 4/5dien , tad arī pateikšu!!!
14.februāris 2011, 17:51 | links
 
Rakstiet man personīgi ja kāds brauc šajās dienās 15. vai 16. febr uz Peipusu Koljkee
14.februāris 2011, 17:42 | links
 
Es savu urbja uzgali dabūšu atpakaļ, padies godīgiem copmaņiem. Vienk bij nokritis un iekritis kādam ragaviņās.

Kolēģis aizmirsa cepuri un cimdus, ja nu gadījumā atrodas.
14.februāris 2011, 17:28 | links
 
ar kavēšanos, bet atskaite par sestdienas copi.
Izbraucām ar pusstundas kavēšanos, bija iedots cits šoferis, kuram ir talants apmaldīties trijās priedēs, norunātajās vietās savācot braucējus bija jāsecina, ka nekad nevajag ticēt goda vārdam, jo pāris braucēji neatnāca, bet nu lai ir kā ir. Braucam, lēnām kožam, visi apmierināti un jautri, pēkšņi šoferis prasa vai mums bija jābrauc caur Smilteni, ...pī pī...., dunduks Valmierā aizbraucis uz Smiltenes pusi un iedomājās paprasīt tikai pirms iebraukšanas pilsētā, tā nu mums pašiem negribot sanāca paciemoties, tālāk it kā braucam bez starpgadījumiem, bet laiks ir zaudēts kopumā ap stundu, tomēr izbraucām ar rezervi un ap septiņiem esam uz vietas. Iekšā vedējs igaunis tikai plāta rokas, sak, veči, nokavējāt, tagad dzīvā rinda, bet veiksmīgi trijos braucienos visi iebraucam ezerā.
Pati cope bija izteikti kaprīza, es netiku uz rīta ņēmienu, bet veči esot pirmo stundu paķēruši, es pagāju no visiem nost, bet uz pirmajiem 10 āliņģiem noķēru tikai vienu raudu un vienu asari, vietu, kur ir asari atradu tikai ap 11, pirmajā āliņģī noķēru trīs asarus un uzreiz uzcēlu telti un nosēdināju tur savu meiteni, lai sēž un copē, pats tur pat apkārt uztaisīju 3 āliņģus un pa tiem arī strādāju, kad kāds pieklusa, tad paplašināju meklējamo rajonu vēl ar pāris āliņģiem. Zivis ņēma ļoti kaprīzi, asarīši 80-250 grami, auksts, vējš, līdz ar to bija grūti strādāt, bet cope interesanta, noķer uzreiz 1-3 asarus un pauze, padauzi pa grunti, pacel kādu centimetru un atkal kāds paņem, vairāk copju nav, celies ej uz nākošo āliņģi, tur tieši tas pats stāsts un tā visu laiku riņķo pa 3-5 caurumiem. Kopumā es salasīju ap 8 kg ēdamo asaru, meitene pie viena āļiņģa sēžot arī savus 5 kg salasīja.
Atpakaļ ceļā bija dažādi aktīvisti un dažādas emocijas, ko es norakstu uz palielinātu iekšējā sildītāja devu, bet parasti visi mājupceļā saldi guļ un pīppauze nav nepieciešama, čurāt var autobusā, tualete tur ir, tas ka vienmēr kādam liekās, ka citi ir mudaki ir tikai normāli, es arī nesaku, ka tāds neesmu..., bet visumā jau braucienam nebija ne vainas, tā vismaz saka tie, kuri atcerās, ka bija Peipusā .....
Starp citu pie manis ir tāda raiba soma, kurā ir zābaki, ja aizmirsāt, tad varat tos atdabūt, liels "PALDIES" tam, kurš nogrieza striķi Urmasa ragaviņām, kā arī tiem "tautiešiem" kuri nepasūtot un nesamaksājot paņēma no meitenes motili, bet visādi citādi bija ok.
Ja ir vēlme turp braukt vēlreiz, tad uz 26.02. kompānija jau lasās, autobuss būs lielāks un šoferis cits .....
14.februāris 2011, 17:21 | links
 
Klau veči, man ir mazā (lētā) kvadra 200cc ar pēcpuses piedziņu! Kā jūs domā.. Šobrīd varētu mēģināt ar tādu verķi braukt pa Peipsi ledu? Pirms tam protams ir doma kārtīgas radzes riepās sadzīt!
14.februāris 2011, 17:15 | links
 
aldis555, paldies!
14.februāris 2011, 16:34 | links
 
Vajadzīga palīdzība: vai kāds tuvākajās dienās 15. vai 16. februārī nebrauc uz Igauniju uz Koljke un atpakaļ, lieta tāds, ka man aizbrauca vīrs uz turieni zvejot, bet viņam steidzami jātiek uz mājām, būtu labi, ja kāds savāktu viņu no Koljkes, te viņa tel. nr. - 26257938
14.februāris 2011, 15:56 | links
 
Kallastē,var...ja brauc caur zivju kombinātu,tur praktiski vienmēr iztīrīts un iebraukts.
14.februāris 2011, 15:49 | links
 
Ir divas vakances busā! otrdienas naktī laizam, makskereesana 3dien un 4dien. ir sarunaata arii iksaa vesana. ja kas zvaniet 26347979 Andrejs. Neskatoties uz lielo salu sola nieciigu veeju un sauliiti!
14.februāris 2011, 14:03 | links
 
tā iet, ja nepārbauda info no pirmavotiem, bet grābstās ar atmiņas lauskām.
14.februāris 2011, 14:00 | links
 
ouu... ok, paldies!
14.februāris 2011, 13:51 | links
 
Makšķerēšanas atļaujas IGANIJĀ :-) var iegādāties vēl pa vecam līdz 28.02.2011.
14.februāris 2011, 13:47 | links
 
kāds ir ticis galā ar to kādā veidā var iegādāties makšķerēšanas atļaujas iganijā pēc 01.02.2011.?
14.februāris 2011, 13:44 | links
 
to sasha1974
Paldies! Bišķiņ smadzenes sabremzējās.....:-)
14.februāris 2011, 13:17 | links
 
aric56, paldies, ceļu karti nevajag! Es ticu, ka "savā laikā" Tu esi braucis no dažādām vietām, bet ne jau pie šada sniega daudzuma! Jautāju tāpēc, ka no rīta negribētos pāris stundas veltīt tikai uzbrauktuves meklēšanai, kamēr citi jau 10 caurumu izurbuši! Un ātrāk izbraukt arī nav jēgas - pa tumsu neko neatradīsi.
14.februāris 2011, 12:57 | links
 
to jannccuks
Veic vienkāršas matemātiskas darbības un pārej no grādu desmitdaļām uz minūtēm un sekundēm, ja nezini kā, uzprasi mammai "GOOGLE". Bet vienkāršāk ir GPS verķim uzlikt uzstādījumos funkciju, ka koordinātes rāda desmitdaļās, jo tāda iespēja ir. Aŗī visām datorprogrammām, kas domātas GPS koordinatēm ir iespēja pārslēgt režīmu.
14.februāris 2011, 12:32 | links
 
Viss atkarīgs no mašīnas.Savu laik braucām no Ninas-2 as vietas;no Varnjas-2 as vietas;no Kolkjas arī divas vietas,pat vairāk;Omedu;Kodaveri, bet ko tur teikt, katrā ciemā man liekas var izbrauk,tikai jāmeklē.Vai izsūtīt ceļu karti...
14.februāris 2011, 12:29 | links
 
tauta iedodie kadu numuru kur varetu piezvanit un sarunat paliksanu pa nakti varbut ievesanu no mustves uz augsu laikus paldies
14.februāris 2011, 12:24 | links
 
Vēlos informāciju kas organizē braucienus,uz 19,20 februaari jeb 26.,27 . paldies ???
14.februāris 2011, 11:50 | links
 
Paldies seedoo par info! Cilvēks ir paveicis lielu darbu, bet varbūt kāds var palīdzēt. Koordinātes uzrāda grādos, minūtēs un sekundēs,bet seedoo raksta piem. 58 grādi 10,800`. Bet ko šajā gadījumā nozīmē 800 - sekundes?
14.februāris 2011, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager