Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
sudigi jau braukt ja liels veejs un auksts!

naw neviens bijis mustvee uz kaadu 20 km ?
12.februāris 2011, 22:47 | links
 
Tā ir seedoo :))Labāk rezi divās nedēļās aizlaist uz peipi nekā bojāt garstāvokli no iekšzemes ūdeņu necopes. Es ar nekur citur nebraucu -tik uz peipi :))Ceru ar nākamnedēļ aizbraukt.
12.februāris 2011, 22:43 | links
 
Nu copmaņi(nes) sāk lasīties kopā pie kompjiem un man, kā mājās palikušajam tas priecē:))) Nu ļoti patīk palasīt copes stāstus:)))) Es arī gribu asara gaļu un daudz , kaut kādi kilogrami- mani tas neapmierina:)))) Nākamnedēļ sola aukstāko nedēļu šajā ziemā un es pēc probila esmu izbrīvējis laiku, braukšu pasaldēt pa..... s . Un vispār esmu saķēris peipja neārstējamo vīrusu, laikam tas uz visu mūžu:)))
12.februāris 2011, 22:28 | links
 
Hei hei! Laba ziņa! 26. februārī Peipusā notiks sacensības! Dalība 3 LS. Infa (krieviski)
http://www.silverscale.lv/forum/viewtopic.php?t=1661&start=0
Pierakstīties dalībai var pa tel. 29843717, vai reģistrējoties www.silverscale.lv.
Balvas labas!
Igis.
12.februāris 2011, 22:24 | links
 
Ierodoties bija apmeram -12, vejsh ari bija ta tiri neko-un diena veel spideja saulite, bez telts iipashi patikami nebija-jo pamatigi aukstums koda :)
Pats copeju apmeram 5Km, 4,5-5 m dziluma- rezeultats vareja but labaks, bet Kopuma esmu apmierinats.!
Ja kas atpakal braucot jau Tartu radija-15, taka varetu but visi -20 shonakt.
Ne asakas!
12.februāris 2011, 22:21 | links
 
zivinen!
mes negajaam ar kajaam bijam ar baltu sniega moci un ragavas aizmuguree! bijam 3 cilveki kopaa!
12.februāris 2011, 22:20 | links
 
neliela plaisa,pārvilkusies ar plānu ļadus kārtiņu un sniegs pa virsu!ja vējš nemainīs virzienu,bet piejemsies spēkā,tad ir iespējamība ka tā plaisa tikai papletīsies platāk!:(
12.februāris 2011, 22:12 | links
 
Iebraucot Tartū rāda -16.Braucam tālāk uz savu nolemto vietu Ņinu.Piebraucam laukumā vīru ir padaudz visi gaida motorizēto transportu,mēs dodamies ceļā apmēram no krasta 2,5-3km.Pirmais caurums izurbts,un laižam murmuli cops un ķēsis:(( ātri savācu mantas un aidā tālāk kamēr ir asars,350gr,nolemju telti augšā un tā visu dienu nosēdēju vienā vietā,ta rauda ta asars,bet ar lielu lūgšanos salasiju 6kg puse raudu,puse asaru.Ledus ok vēl varēs pacopēt.
12.februāris 2011, 22:11 | links
 
urmas , kas par plaisu, vai pamēģināji tajā vietā pacopēt??? Vienu gadu arī pie plaisas trāpījām nu vienkārši stonam nāca, bet šogad vēl nevienu līdzīgu nēsmu atradis!!!!
12.februāris 2011, 22:10 | links
 
bijām Kalmakulē.zināma kompanī bij gandrīz pie Narvas.tiem vakar aizvakar "lūpas piepampa".za to šodien esot labi savilkuši!šamie vēl uz pār dien paliek.
:))
12.februāris 2011, 22:08 | links
 
urmaas -jūs bijāt aiz mustves vai citur?
12.februāris 2011, 22:05 | links
 
seedoo

Paldies!
12.februāris 2011, 22:04 | links
 
nu ko.mans ir mājās radies,no tā lielā ezer,ko par Peipsi jarvi dēvē.laiciņš vnk auksts.sauļīte pa zemes/ezera virsu staigāja visu dien.vējelis ar tā stabili zēģelēja,pie mīnusiem ar bij lāb......
un vispār,radīsies daiļrakstītāji,tie ari visu sarakstīs.varu pateikt tik - bijām ~6km no krast.staigāšana ideāla,tik daži umudriļis plaisā pamērcēties.sačēru pāri pa piecdesmit zivīm,neskaitot čīšus.asarim izmērs vairs naff tāds kā bij pirms laiciņa.
copēt labā kompanī,vienmēr ir lāb!
:)))
12.februāris 2011, 22:03 | links
 
 
Varbūt kāds zin, kāds ir Piepī vēdzeles min izmērs???
12.februāris 2011, 21:59 | links
 
Kolēģim tik līdaciņa amnestējama ,man ar citu čomu mormiskas āķis atstāts celmā:)
12.februāris 2011, 21:57 | links
 
Vai kādam vēdzele netrāpījās? Respect visiem , kas iztur mīnusus, tādā laikā arī ar cepumiem nevar jokoties , var dabūt baltos pleķus uz gaļas:((((
12.februāris 2011, 21:52 | links
 
Mini sāku prātot ka čāpojāt gar mums+vēl tauta no krasta puses atkūlās.Par Jūsu gājienu cepuri nost,paši ar čomu to reisu izgājām kamēr zivi atradām(tas gan bij biku agrāk)Toties letipoisi no zavoda laida pe mums,manīdami ka mēs velkam,varēja tak pieklājības pēc 100 metri pirms mums kādu āliņģi izurbt.
12.februāris 2011, 21:52 | links
 
Mēs ar sakarā ar duboku negajām īpaši tālu ,lai var ar cimdien šeptēt.Copēju 200m no krasta ap 2m dziļumā ,rezumē 12.5kg izmērs varēja būt labāks:0

Ja Ng bija neoplāna buss,tad urmasam vajadzētu jau mājās.
12.februāris 2011, 21:48 | links
 
Visumā pacopēju normāli,13+ kg bet rokas gan būs jāpaārstē,parasti nevilka pie nagiem aukstums,bet šoreiz vilka. nez kā būs gājis iekšā braucējiem,vismaz gar mani tauta motorizētā pēc 12.00 jau tesa ārā.Nebiju gan pie Mustves.Iešana bij super,mīnusi ar bija super,tātad ledutiņu pavilks ilgāk:))))
12.februāris 2011, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager