Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Ir redzēti tādi nagdauni,ka knapi var iztenterēt no autobusa.Par copi nevar būt pat runa.DDDD
11.februāris 2011, 22:06 | links
 
Burtnieks
tākā bilžus sen vairs nelieku un rakstītam šeit netic,tad ierakstīšu kā bij.
:))
11.februāris 2011, 22:06 | links
 
njaaaaaa.virs Peipusa spīzd čigānu saule un žvaižnes!ap čigānsauli pat baigais aplis esot.dienā cope kā kuram,bet nekā diža.cerēsim ka rīt vismaz kko nocopierēsim.
:)
11.februāris 2011, 22:04 | links
 
Vēl daudzko var manīt atpakaļ braucot,piemēram Valkā pie bodes,nedēļas 3 atpakaļ bij lielais autobus un visi veči bija apbrīnojami vienādās promillēs,viens pat šortos ģeņgerēja uz bodi :D No kurienes bija buss gan nepateikšu.
11.februāris 2011, 22:01 | links
 
aric,tu maz iztelojies,cik izmaksaa pilnmetrazhas filma?
11.februāris 2011, 21:59 | links
 
Bet kas liedz uzņemt pilnvērtīgu filmu par latviešu copmaņu piedzīvojumiem Peipusa plašumos.Man liekas katram ,kas tur bija ir daudz ko interesantu pastāstīt.
11.februāris 2011, 21:56 | links
 
Es te pec Sienaaza receptes pasha gatavoto upeniti nobaudiiju - laabs... sievasmaatei kaajas miikstas..70 gradi kaa nekaa :D

Gan es ar nakosreiz copee pievienoshos. Ne asakas vechi!
11.februāris 2011, 21:44 | links
 
Aric-Tad jau varētu taisīt papildus sērijas-organisma sagatavošana ekstrēmiem pārbaudījumiem,uzturēšana darba kārtībā,seku likvidēšana,ģimenes locekļu neviltotā sajūsma,u.t.t.
11.februāris 2011, 21:39 | links
 
Urmaas-kad rakstīsi atskaitīti neaizmirsti pieminēt lomus tā konkrētāk.DDD
11.februāris 2011, 21:39 | links
 
tākš nu jau es esmu atpakaļ ar visu PASI!!! :)))
pokers var atsākties, līderīts var tukšoties :))
čpokš!!!
11.februāris 2011, 21:34 | links
 
P.S.Mums tā bija gadijies ar vienu veci
11.februāris 2011, 21:32 | links
 
Brusi,tu aizmirsi par 5-to-acis vaļā...kur es atrodos?-Atskurbtuvē.To es zinu...,bet kādā pilsētā?Rīgā. Paldies dievam...
11.februāris 2011, 21:31 | links
 
Ceru,ka šis tusiņš būs redzams jaunākajā NG raidījumā.Varētu pat uztaisīt seriālu.1.daļa-civēki,bruņojums.2.ceļš ,taktikas izstrāde,iestrāde.3.process.4.mājupceļš,būtu noķēris vairāk.bet...;))))))))))Ne asakas,veči.
11.februāris 2011, 21:16 | links
 
bums, no Rīgas šoreiz :)
11.februāris 2011, 21:11 | links
 
Smejaties vien par mani :(( Viens piezvana - saka kā mēs peipī atvilksimies bet tu vāri putriņas ,otrs -osti sveķi :(( NEKAS - nākamajās brīvdienās es ar pieslēgšos :)))) Arī manā dārzā iebrauks krievu tanks :)))
11.februāris 2011, 21:10 | links
 
Sienāzi no kurienes startē no Gātes vai no Rīgas man tam Urmasam tie ači jāiedon savādāk ašukaiņi viņa bļatku neredzēs :))
11.februāris 2011, 21:08 | links
 
Zivnieks
iesaiņo vienreiz savu pasi un pakar kaklā,lai neaizmirstos!
:DD
Sienaazis
Bračiņš no tavas upenītes pat neattaisot noreips.jo šamais tik hrustaļu grauž.
:)))
un vispār:
copenes līdzi nejemt un no autobusa ārā nekāpt.lai pēc tam naf jāmeklē!
:DDD
Bračiņ
osti sveķus!!!
:DDD
11.februāris 2011, 21:04 | links
 
Tas der :))) un atceries - - urmaasam ņenaļivaķ !!! :)))
11.februāris 2011, 20:54 | links
 
bija ap 70, bet nu naacaas bik atslaabinaat :)
11.februāris 2011, 20:52 | links
 
Ja upenītei ir sākot no 40 apgriezieniem tad dzeru, ja mazāk tad man galva sāp . Nedzeru alu un vīnu vispābā - patīk viss kas deg ar zilu liesmu - nelielos daudzumos protams :))) Izņēmums ir piparītis - ja pats uz šnaba bāzes neuztaisu tad mazo blašķīti copē nesmādēju tam ganir tikai 38 :))
11.februāris 2011, 20:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager