Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Mezs padalies pieredzē,uz kā ķēri un kāds svars vai garums.
12.decembris 2010, 18:40 | links
 
Beresje-ap 1km no krasta 8 kg labu asaru. Jāiet tīrīt.
12.decembris 2010, 17:31 | links
 
To zivinens:
Paldies saņēmu, ņemšu vērā! Nākamnedēļ nogalē taisos aizlaist uz EE tad jau arī man būs ko teikt!
Visiem ne asakas!
P.S. Man GPS ir Peipja ezera dziļuma kare vai ir mēģināts šaurumā ar to darboties? Kādi rezultāti?
12.decembris 2010, 11:37 | links
 
elmārs.Sorry.Ilgi nav būts.
11.decembris 2010, 22:59 | links
 
Vai laksaare skaitās šaurums ? Tur var copēt?
11.decembris 2010, 22:50 | links
 
seedoo jau vakar aizsuutiju Tev privāto vēstuli,vēl neesi atvēris:)
11.decembris 2010, 22:21 | links
 
Mezs,seedoo,Vienmēr laipni un nopietni ja esmu uz ledus vīri.Godīgi sakot biju metrus 500,bet ledus pašvaks,esiet uzmanīgi un vēl ir tajā vietā straume.Daži vīri sēdēja pie niedrēm,uz torņa pusi.takā ne asakas:))
11.decembris 2010, 21:23 | links
 
To skreejeejs. Apsolu savu atskaiti rīt no turienes pat. Cik tālu gāji? Vai turpat pie krasta?
11.decembris 2010, 21:10 | links
 
To skrejejs:
Njāāā.. saki ar asariem švaki! Nu nekas atceroties to, ka katra pavadītā minūte uz ledus pagarina mūžu, tad viss ir izdevies:))) Paldies, ka turi solījumu un iemet atskaiti praktiski no ledus onlainā! Lai veicās un ne asakas! Pats rītdien pamēģināšu pakasīt Daugavas līčus!
11.decembris 2010, 21:07 | links
 
Tiko no Beresje,ledus nu tā 5cm-15cm,sniegs uz ledus 15cm-30cm cope vāja bet tomēr salasiju 7kg.no tiem 12 asari parējais raudas ķīši.Sezonā atklāta:))
11.decembris 2010, 20:29 | links
 
to breksis Datu par maz ,neko nevar kartē atrast,tāda iela krievu mēlē sen droši pārdēvēta,jāguļ zem egles!
11.decembris 2010, 19:30 | links
 
to breksis Paldies, mēģināšu atrast,varbūt pats laidīsi kādreiz,vai čomaki?
11.decembris 2010, 18:36 | links
 
Rio
paldies.vnk labs cilvēks jautāja un es nemācēju atbildēt.jo pats jemu atļauju Unibankā:)
Brālītis
tagad saprati kas jādara?
:)))
11.decembris 2010, 16:20 | links
 
 
urmas mosk te var kaut ko atrast
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/ryebnaya-lovlya/lyubitelskaya-ryebnaya-lovlya-v-estonii.php

no pieredzes saku ka mazcenas ,un piesaistiitie mob.tel.tel.nebuus izmantojami.bet ja iedziljinaas to izdariit ir vienkaarsi,iebrauc tankaa panjem prieksapmaksas karti utt.vismaz taa pagajusogad dariju es.vienkarsaak bankaa samaksaat uz pusgadu,gadu,
11.decembris 2010, 15:37 | links
 
Vai kādam ir informācija par šaurumu. Uz ko un kas ķeras. Doma rīt aizlaist.
11.decembris 2010, 14:56 | links
 
jautājiens spečukiem.
kā ir ar īsziņas palīdzību iepirkt copes atļauju EESTI.ja atmiņa neviļ,ko tādu bij dzirdējis.un vai to var izdarīt tikai ar EE pieslēgumiem&zivtiņām&amigo utt(nu jūs mani sapratāt),vai ari pietiek ar LV pieslēgumu?kāds īsziņas saturs jānosūta un uz kādu numuriņu???
:)
11.decembris 2010, 14:05 | links
 
vienkāršāk ir ieiet vietējā bodītē un uzjautāt pārdevējai vai vietējam/jai.katrā miestā visi par visiem zin daudz.
11.decembris 2010, 12:44 | links
 
elmars.Braucot iekšā Pērnavā no galvenās ielas pa kreisi pēc kartes var atrast Konferenču zāli.Tur blakus netālu ir ieliņa,cik atcerosMolodjožnaja vai kautkā tā.Labā pusē balta divstāvu māja Koka sēta apkārt.Bijušais krievu ofiņs tur izīrēja.Viss pirmais stāvs bija veču pilns.Nezinu kā tagad.Tā bija labi zināma vieta.N
11.decembris 2010, 12:09 | links
 
Zēni,varbūt kāds padalās ar infu,kur var dabūt gultasvietas Pērnavā,apkārtnē ap līci,Tīstamaa-luksusus nepiedāvāt,paldies!
11.decembris 2010, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager