Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
sodien MEHIKORMAA ledus labs apm.15 cm.cope no riita laba izmeers pasiiks,bet savus 6kg ja gribeeja salasiit vareeja,asariisi,kjisiisi,pa kaadai raudai.zivs bija ne talaak kaa 200m no krasta.dziljaak,talaak tikai kjiisi.un sensas ziemas bariiba stradaa arii tur!!!!:)
8.decembris 2010, 23:06 | links
 
Jopera ar nav slikta,vismaz pagāšgat tālu nebija jājiet.
8.decembris 2010, 16:38 | links
 
Būs tāpēc ka es ar braucu. Vienā no bīvdienām būs baigais vējš - būtu labi ja viņš pārskrietu ātrāk.
8.decembris 2010, 15:37 | links
 
Brālīt no Tavas mutes dieva ausī!
8.decembris 2010, 15:34 | links
 
Vot rīt parīt sola puteni tad tik jāatrod zivis jābūt maucienam, no pieredzes saku,pepsī man bieži tāir bijis,bet Laksāre nav no sūdīgajām vietām tik jāzin kur meklēt!
8.decembris 2010, 15:33 | links
 
Sestdien un svētdien būs cope - zinu.
8.decembris 2010, 15:32 | links
 
Vakar arī Alūksnes ezerā copes nebija,es esmu ievērojis ja asars ņem viņš ņem visur vai tas ir pepsis vai kāts cits ezers bet ja nē tad visur ir klusums.Vienīgais jāatrod kocentrācija zivju tad var sakārdināt viņus.
8.decembris 2010, 15:28 | links
 
Vakar čoms bija Laksārē, cope sūdīga. Ledus labs, kārtīgs sprīdis.
8.decembris 2010, 15:22 | links
 
Pie Klēts varētu būt(Mēs to vietu saucam par kaltēm) aiz Mehikormas uz priekšu uz Meiripalū pusi.A Berezjā raudas nav ēdamas ,ja tiek,pēc saļaras smird,asars gan normāls varētu būt.Tas labais ceļš ir Laksāre par kuru te iepriekš runāja.Aiz Rjapinas kādi 5km uz mehikormas pusi ir ciemats tur gateri ir menti bieži stāvot uz ātrumu.
8.decembris 2010, 15:14 | links
 
Ak, Kungs, cik Tu noslēpumains... :-)) Bet katrā gadījumā Tevi sapratu.
Lai pārējiem paliek intriga. Ja jau veiksies, tad 7-dien varēsim lielīties, ja neveiksies, tad vainosim mainīgos laika apstākļus, igauņus, slikto ledu, draņķīgo motili, nepareizo vēju, slikto urbu, nelabās mormiškas u.ttt.
8.decembris 2010, 10:57 | links
 
Pie daktera Bērziņa:)) Nu tu jau zini.Peipusnieks:))un pēctam pie kroga lai noskalotu asakas:))
8.decembris 2010, 10:14 | links
 
Peipusnieks...Šaurumā esmu visās vietās bijis,labākā man kas patika ir Be........:))
8.decembris 2010, 10:08 | links
 
Skrejejs, Tu arī nezini, kur "pie klēts"? Gribētos jau lai mums 6-dien veiktos...
Nebrauksim pie klēts, brauksim pie kroga :-)))
8.decembris 2010, 10:04 | links
 
aiso_s..Tad jau tiksamies:))
8.decembris 2010, 09:54 | links
 
Būtu jau labi, ja pats zinātu:)) Šaurumā nekad neesmu bijis, ceru svētdien nokļūt.
8.decembris 2010, 09:52 | links
 
Kur tas ir "pie klēts"?
8.decembris 2010, 09:38 | links
 
Vakar čoms ar kompāniju bija šaurumā ( pie klēts), rezultāti švaki.
8.decembris 2010, 09:23 | links
 
Brālītis
Čto takojee nevezjott,i kakk s ņimm borotsaa?
tuvākajā laikā galīgi nesanāks pacopēt.ja nu vienīgi sestdien uz kādas pierīgas peļķes patirināt.a gribās ta aizšaut uz Peipsi jarvi.kā nekā pagājušo sezon ne reizi tā ari neaizbraucu!
:(
7.decembris 2010, 23:27 | links
 
Lotas jau parasti dušī.
7.decembris 2010, 22:44 | links
 
Urmaas tu grib teikt ka sestdien laižam uz šaurumu ??? Es šodien ar beidzot iemērcu galu.Dabūju divus mega asarus .nu kādi 5 cm bij.....kopējais garums :)) bet svarīgi ka gals bij iemērkts:))) unkrutākais ir tas ka vienu dabūju uz paša izdomāto supermini drop shotu.Tākā mans izgudrojums strādā.:))
7.decembris 2010, 22:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager