Pērk/Pārdod

siltākie vārdi par viepļa auklām, dažreiz pat liekas ka handmade :D
13.maijs 2010, 12:11 | links
 
Ērgli, ar mīlestību pīta aukla visai ģimenei.
:D
13.maijs 2010, 12:12 | links
 
Viepli , man gan nekas nav par garu , dod tik šurp , jā Brālītim par garu mēs ar viņu varām sadalīt uz pusēm .
13.maijs 2010, 12:41 | links
 
Forši. Tad tik sarunājiet savā starpā to dalīšanu.
:)
13.maijs 2010, 12:47 | links
 
Kur un kad to auklu varu dabūt , cik naudiņas vajag ?
13.maijs 2010, 15:40 | links
 
Labāk neņem no Viepļa. Viņš ir rupeklis un šmaucas.
Pārdos Tev pustukšu kaseti, noteikti. Un uztīc arī būs kāc diegs :DDDDDDDDDDD
13.maijs 2010, 15:52 | links
 
Nebūs tik traki , mēs ar Brālīti dalīdami gribot negribot dabūsim izmērīt , jā Brālītim vajag vienai makšķerei , tad viņam pietiks ar trešdaļu , tas ir 92 metri , es piekrītu jebkurām dalīšanas variantam , kā ne kā Brālītis pieteicās pirmais .
13.maijs 2010, 16:19 | links
 
Ups, Vieplis rforumā ienāca. Nu i jāmūk :)
13.maijs 2010, 16:29 | links
 
Varbūt kāds zin ,kur var nopirkt nedārgu mugursomu 40-60 litri,vēlams līdz 25lati?
13.maijs 2010, 16:59 | links
 
Pierunāji, pa Ls24.99 varu pārdot vienreiz lietotu ;)
13.maijs 2010, 17:05 | links
 
Laps piedāvājums garo špiņu kātu cienītājiem. Varu sagādāt 2vus saudzīgi lietotus Shimano Speedmaster 2.7m, 1nc 10-30g, otrs 15-40g testā. Akciju speedmasteram es novērtētu kā vidēji - ātra. Abi kāti ar čeholiem un tubusiem.
Cena par abiem 2viem kātiem Ls110. Ja vēlies tikai vienu kātu, kompanjonu sameklē pac. Es pa vienam nepārdodu, sorry ;)
Ja jautājumi, raxti us privāto CL pastu.
13.maijs 2010, 18:32 | links
 
gintsgg mans nr 29159453 ņemšu to trešdaļu.Man visiem kātiem jau auklas sapirktas bet vajag pīto tieši vienam kātam - citam copes paveidam.Nolēmu drop shotot pēc instrukcijas .Visu laiku jau to esmu darījis bet pēc sava prāta. Man ar 90m pietiks.Piezvani man.Tad tiksim ar Viepli galā.
13.maijs 2010, 21:23 | links
 
... Brālītis pagaidām rezervējis un domā, jo viņam, redziet, liekas, ka par garu esot.

Kā čigāns teica - īsam ta var piestiķēt, a ko tu garam padarīsi ...
:)))
13.maijs 2010, 21:55 | links
 
Brālīc, kurš Tevi instruēja DSā? Ja Kilka, Gunča, ..., tad būs OK. Bet daži ir manīti, kas ...
... nu nebūtu vērc viņu instrukcijas klausīties :))))))))
13.maijs 2010, 21:58 | links
 
Griezēj - jau dzirdēju ka tu esot DSa tēvs Latvijā :))
Urmaas man te galvenais instruktors:) No tās pašas bandas vien ir. Uzsit lūdzu man uz emīlu savu Nr.Ir daži tehniski jautājieni - gribās ar no Dsa guru ar kādu padomu. Man te baigi labais dzēriens no Latgales šodien ienācās :))
Diletant nemaisies kad onkas tirgojas :)
13.maijs 2010, 23:23 | links
 
Kāds varbūt tirgo pa saprātīgām naudām jaunus/lietotus vizuļus voblerus utt priekš spininga? navex@inbox.lv
14.maijs 2010, 21:31 | links
 
Es beidzot esmu nobriedis pārdot savu "veco" navigācijas kompīti, jo esmu nopircis apvienoto iekārtu, kur ir iekļauta gan navigācija gan telefons. Iekārtas aprakstu esmu jau minējis CL sadaļā. Vienīgi vēl papildus gribu piebilst ir pieējama arī navigācijas programma Igo8, kura nodrošina ar labākām kartēm nekā ir TOMTOM (sorry tomtom fani).
Sākuma cena - 140LVL
FOTO:

21.maijs 2010, 09:19 | links
 
Tu vēl aizmirsi galveno ka Asusā ir Ozy explorer ar 4 mērogu Latvijas kartēm/precīzām/Man ir tāds izmantoju 100 % visas fīčas Vakaros kad nenāk miegs paskatos kādu fiļmuku -pārsvarā par copi Asus strādā ar Windu 6 mobile Atbalsta Wmv vido failus.
Usmā bez viņa kā bez rokām it sevišķi ja migla vai kāda cita kataklizma.Nakts zušu copē atrodu vietu ar metra precizitāti.Labs nopietns verķis.
21.maijs 2010, 09:28 | links
 
Vairi, tu esi zvērs!
Navex. Biju iebridis pie Dominas krāmu tirgū un pa 3 Ls nopirku veselu kasti (40gab) rotiņus, šūpiņus, voblerus, gumijzivis. Manuprāt pārdevējs īsti pat neapjēdza tā lēruma patieso vērtību, kautgan viņam laikam svarīgi bija tikt vaļā no kautkādiem nesaprotamiem hlomiem ko0 bomži sanešuši. Iesaku aiziet uz Latgalīti. Tur`bieži kautkas parādās.
Bet esmu izdarījis secinājumu, ka ja es na haļavu ko babūnu no makšķerlietām, tad drīzi vien daudz ko zaudēju. Pierādījās līdaku copē - zaudēti 3 sudraba šūpiņi. žēl.
21.maijs 2010, 16:40 | links
 
Es tā īsti par to zvēru nesapratu?
21.maijs 2010, 17:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager