Pērk/Pārdod

un interesanti ir tas, ka visvairāk copju(vismaz man) ir uz dziļā voblera, kas iet apm 10m no laivas aiz motora. nedomāju ka zivis ļoti baidās no tā

svens76, 25.maijs 2020, 22:53

Šo faktu jau dzirdu ne pirmo reizi ;)
25.maijs 2020, 22:57 | links
 
MT9 [25.05.20]: Benzīna motorus copē neatbalstu kā sugu, izņemot ja jāpārbrauc lielāki gabali, jo uzskatu tie biedē zivi diezgan!

Davis-Di, 25.maijs 2020, 21:40
Kā tad velcētāji tiek pie zivīm? :))
un interesanti ir tas, ka visvairāk copju(vismaz man) ir uz dziļā voblera, kas iet apm 10m no laivas aiz motora. nedomāju ka zivis ļoti baidās no tā
25.maijs 2020, 22:53 | links
 
Benzīna motorus copē neatbalstu kā sugu, izņemot ja jāpārbrauc lielāki gabali, jo uzskatu tie biedē zivi diezgan!

Davis-Di, 25.maijs 2020, 21:40

Kā tad velcētāji tiek pie zivīm? :))
25.maijs 2020, 22:16 | links
 
Tas MAX un 5x ir vairāk mārketinga triks. Bet pēc būtības jā varbūt 10-20% ietaupa līdzīgā lietošanā.

@MT9
Tici man ar motoru arī paradumi mainīsies, kad citreiz liki enkuru, liksi parašūtu , vai citreiz brauksi pa puduriem un kapāsi vairāk zāles, citreiz ja jau motors var aizšaut tālāk uz citu vietu utml.

Pats personīgi pārbraucot lietoju uz 100%, pabraucot uz priekšu vai tml tur jau mazak procentus.
Citreiz parašūts un motors 10% strādā kā i-pilots un ved pa tev izvēlētu trajektoriju , gar zalēm vai gar kanti.

Benzīna motorus copē neatbalstu kā sugu, izņemot ja jāpārbrauc lielāki gabali, jo uzskatu tie biedē zivi diezgan!
25.maijs 2020, 21:40 | links
 
Par MAX sērijas Minkota motoriem rakstīts: Digital Maximizer tehnoloģija palīdz būtiski ietaupīt akumulatora enerģiju, ātrumu pārslēgšanas brīdī patērējot tikai tik daudz jaudas cik nepieciešams. Tādejādi braukšanas laiks ar vienu uzlādi pagarinās līdz pat 5x.
Ar ko tās 5x salīdzinātas, vai ar Endura C2, kur ātrumi nepārslēdzas vienmērīgi?
25.maijs 2020, 20:46 | links
 
... nafig tādu gemoroju vajag.(Vienigais ja netaisies braukt pa udenstilpni kur benzina motori aizliegti)

copis, 25.maijs 2020, 18:32

Domā es pirktu elektromotoru, ja Babītē būtu atļauti iekšdedzes dzinēji? :) Simti gadi man šis brīnums vajadzīgs.... Runājot par jaudas izmantošanu. Es pārvietojos, kad nevelcēju, aptuveni uz 65% no max., velcējot ap 30%... Grīdā došu tikai stiprā pretvējā. Jau paspēju patestēt vēja brāzmās ap 15 m/s, gāja bez problēmām, tikai pieļauju domu, ka visu dienu aktīvi pārvietojoties, aķis neizvilktu (+otrs aķis un problēma pazūd). Kaut gan es neesmu no tiem, kurš bieži maina copes vietas. Tā teikt, šī sezona visu noliks pa plauktiņiem, rudenī būšu pārtestējies un spēšu padalīties ar iekrāto info ;)
25.maijs 2020, 18:45 | links
 
Atziņas par elektro motoru: braukšanas ilgumu ietekmē ļoti daudz faktoru,pa kurieni brauc pa upi ,pa straumi ,pret sraumi ,pa ezeru bez straumes pretvēju ,pa vējam,kā arī laika apstākļi vasara vai vēls rudens to visu izvērtējot mans secinājums nafig tādu gemoroju vajag.(Vienigais ja netaisies braukt pa udenstilpni kur benzina motori aizliegti)
25.maijs 2020, 18:32 | links
 
Man ir YUASA 115Ah, 750A akumulators. Pirkts 2018.21.04 Kalpo godam, nav sūdzību. + vienu reizi sanāca izbraukt gandrīz tukšu.

Ar standarta laivu, divi cilvēki sanāk visai dienai.
Motors minn kota max 55

Gkirsis, 25.maijs 2020, 09:54
Man ar šāds komplekts. Gribēju painteresēties vai uz motora izvietotie gaismas rādītāji korekti atspoguļo aķīša stāvokli? Ja paliek pēdējā iedaļa, jāsāk airēt? :) Ņemot vērā, ka visu laiku vingroju ar airiem un tikai šosezon pārgāju uz progresīvāku tehniku, nav ne jausmas, ko var un ko neiesaka darīt... ;)

MT9, 25.maijs 2020, 10:04

Tad, kad uz priekšu ar max ātrumu iet tā, kā ar pilnu aķi gājā ar pirmo - jābeidz braukt un jāsāk airēt.

RapsHan, 25.maijs 2020, 17:42



Personīgi es braucu prātīgi, maksimāli taupot aķi. uz pilnu jaudu praktiski nebraucu 50-70% max. pirmkārt man nav vajadzības, jo 99% braucot uz savām vietām vienmēr pa ceļu spiningoju vai velcēju, līdz ar to 100% nav nepieciešami. Praktiski vienmēr pārvietojos ar ātrumu starp 30 - 50%, Kā saka lēnāk brauksi tālāk tiksi un ar elektromotoriem ir tā aŗi ir :D. Bet jā braucot uz 100% ātri noēd āķi, tāpēc arī man vienā no pirmajām reizēm sanāca gandrīz tukšu aķi nobraukt. vairāk tā nedaru, :D
25.maijs 2020, 18:00 | links
 
Man ir YUASA 115Ah, 750A akumulators. Pirkts 2018.21.04 Kalpo godam, nav sūdzību. + vienu reizi sanāca izbraukt gandrīz tukšu.

Ar standarta laivu, divi cilvēki sanāk visai dienai.
Motors minn kota max 55

Gkirsis, 25.maijs 2020, 09:54
Man ar šāds komplekts. Gribēju painteresēties vai uz motora izvietotie gaismas rādītāji korekti atspoguļo aķīša stāvokli? Ja paliek pēdējā iedaļa, jāsāk airēt? :) Ņemot vērā, ka visu laiku vingroju ar airiem un tikai šosezon pārgāju uz progresīvāku tehniku, nav ne jausmas, ko var un ko neiesaka darīt... ;)

MT9, 25.maijs 2020, 10:04


Tad, kad uz priekšu ar max ātrumu iet tā, kā ar pilnu aķi gājā ar pirmo - jābeidz braukt un jāsāk airēt.
25.maijs 2020, 17:42 | links
 
Minn kota c30 ar nelielu defektu kas netraucē
Baldone 65eur
25.maijs 2020, 14:56 | links
 
Man ir YUASA 115Ah, 750A akumulators. Pirkts 2018.21.04 Kalpo godam, nav sūdzību. + vienu reizi sanāca izbraukt gandrīz tukšu.

Ar standarta laivu, divi cilvēki sanāk visai dienai.
Motors minn kota max 55

Gkirsis, 25.maijs 2020, 09:54
Man ar šāds komplekts. Gribēju painteresēties vai uz motora izvietotie gaismas rādītāji korekti atspoguļo aķīša stāvokli? Ja paliek pēdējā iedaļa, jāsāk airēt? :) Ņemot vērā, ka visu laiku vingroju ar airiem un tikai šosezon pārgāju uz progresīvāku tehniku, nav ne jausmas, ko var un ko neiesaka darīt... ;)

MT9, 25.maijs 2020, 10:04


Lampiņas uz minn kota ir bezjēdzīgas, ja drusku pabrauksi radis jau ka āķim ir viss, pēc laika nebraucot rādīs pusē. Pa lielam atbilstoši aķim uz izjūtam var pateikt diezgan labi cik ilgi velk.
Vasarā ar 32lb 10h copei pietika ar 125Ah , tagad lietoju 50LB, un 145Ah - vēsā laika (ziema, velais rudens) ja lielāki gabali jābrauc ņemu otru āķi līdz drošībai - tiesa gan ir izmantots pašās beigās lai uz bāzi tiktu.
25.maijs 2020, 10:41 | links
 
Uz pārdošanu pavisam mazlietots inventārs, ideālā vizuālā un tehniskā kārtībā (ļoti saudzīgi lietots), kā arī viss oriģinālajos iepakojumos:

1. Spinings - Team Salmo Vantage (TSVA-702F) - 2.13m, tests 6-18g. Cena 70eur.

2. Spole - Daiwa Freams 2500A, ar uztītu premium klases pīto auklu - YGK G-Soul 8dzīslu, #1.0. Cena 70eur.

3. Spole - Daiwa Caldia LT 2500, ar uztītu premium klases pīto auklu - Varivas Avani Jigging Multicolour 4dzīslu, #1.0. Cena 100eur.

Inventārs atrodas Rīgā. Bildes ar pārdodamo inventāru apskatāmas pievienotajā albumā vai spiežot uz šo linku [url=https://failiem.lv/u/77javc22[/url]

Sīkāk PM vai 29464898.

Aigars82, 25.maijs 2020, 09:23


Daiwa Caldia jau pārdota! Pārējais pieejams.
25.maijs 2020, 10:05 | links
 
Man ir YUASA 115Ah, 750A akumulators. Pirkts 2018.21.04 Kalpo godam, nav sūdzību. + vienu reizi sanāca izbraukt gandrīz tukšu.

Ar standarta laivu, divi cilvēki sanāk visai dienai.
Motors minn kota max 55

Gkirsis, 25.maijs 2020, 09:54

Man ar šāds komplekts. Gribēju painteresēties vai uz motora izvietotie gaismas rādītāji korekti atspoguļo aķīša stāvokli? Ja paliek pēdējā iedaļa, jāsāk airēt? :) Ņemot vērā, ka visu laiku vingroju ar airiem un tikai šosezon pārgāju uz progresīvāku tehniku, nav ne jausmas, ko var un ko neiesaka darīt... ;)
25.maijs 2020, 10:04 | links
 
svens76 [22.mai]: ssup [21:21]: Kengurs24 [60m]: Davis-Di [20:17]: Kengurs24 [39m]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.Tak eksperti pārbaudīja!!!viss štokos...man ir arī "ekspertīzes"rezultāti!...pēc tam aķi uz ūdens ne es viens testēju!Ekspertīzi ir jāveic neatkarīgam speciālistam, nevis piegādātājam.
Risinājums: aiznes aķi pie neatkarigā eksperta, ja atradīs problēmu, sastādis protokolu, un tiksi pie jauna.
Ir nācies nest mobīlo telefonu lidzigā situācijā, neatceros precīzi, bet ekspertīze neizmaksāja dārgi.tieši tā, tikai neatkarīgā ekspertīze, nevis ieinteresētās pusesEs toreiz telefoniski pasútīju komplektu ..motors,ladētājs un aķis 100ah! Čoms pēc stundas aizbrauca pakaļ,bet šim iedeva jau citu 115ah aķi!!! tipa"Labāku"....KĀPĒC???atbilde no eholotes skan-gribējām kā labāk!:D pats atzīst ka citu iedeva!...
Man pilnīgi pie pakaļas tas aķis!Ja esi normāls vecis atzīsti savus kasjakus! Viņš no manis,kā klienta jau tagad 10 tādus aķus būtu atpelnījis!

Kengurs24, 22.maijs 2020, 23:20



Man ir YUASA 115Ah, 750A akumulators. Pirkts 2018.21.04 Kalpo godam, nav sūdzību. + vienu reizi sanāca izbraukt gandrīz tukšu.

Ar standarta laivu, divi cilvēki sanāk visai dienai.
Motors minn kota max 55
25.maijs 2020, 09:54 | links
 
Uz pārdošanu pavisam mazlietots inventārs, ideālā vizuālā un tehniskā kārtībā (ļoti saudzīgi lietots), kā arī viss oriģinālajos iepakojumos:

1. Spinings - Team Salmo Vantage (TSVA-702F) - 2.13m, tests 6-18g. Cena 70eur.

2. Spole - Daiwa Freams 2500A, ar uztītu premium klases pīto auklu - YGK G-Soul 8dzīslu, #1.0. Cena 70eur.

3. Spole - Daiwa Caldia LT 2500, ar uztītu premium klases pīto auklu - Varivas Avani Jigging Multicolour 4dzīslu, #1.0. Cena 100eur.

Inventārs atrodas Rīgā. Bildes ar pārdodamo inventāru apskatāmas pievienotajā albumā vai spiežot uz šo linku [url=https://failiem.lv/u/77javc22[/url]

Sīkāk PM vai 29464898.
25.maijs 2020, 09:23 | links
 
Pardodu 1 reizi uzvilktas 43 izmera garas zabakbikses PROS. Par lielu man..
Gribu 30 eur.
https://salmo.lv/catalog/vasara/apavi/brienambikses/brienamzabaki-pros/zabakbikses-pros-standart/
23.maijs 2020, 10:03 | links
 
Meklēju 2.5hp vai 3.5hp benzīna laivas dzinēju labā stāvoklī.
23.maijs 2020, 09:39 | links
 
Runājot par akumulatoriem-3 gdus atpakaļ viens klients palūdza nomainīt aķi.aķis silver bosch 72 ah.uzlādēju un tikai šogad nosprāga.lietoju pa ENGURI.diez cik ilgi turētu jauns.tāpēc neuzskatu vajadzību pēc specaķiem.var jau būt ka man nav taisnība
23.maijs 2020, 09:26 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: par akumulatoru
akumulatoru centrā varbūt vīriem iedod pārbaudīt. Ja būs sprāgonis uzreiz vismaz utilizācijai varēsi atdot. Citam copmanim šķiebt beigtu nebūs forši. Dēļ Tevis paliks ezera vidū vai nodedzinās kaut ko - karma būs sabojāta un paiks Tev cairs neķersies.
23.maijs 2020, 06:18 | links
 
Nopārdošu Daiwa ninja lt 2000 ar 0.5# auklu (nedaudz pietrūkst pilnai kasetei) + favorite white bird. Labs komplekts iesācējam, par 70e atdošu, lietots 1 sezonu.
22.maijs 2020, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager