Pērk/Pārdod

Nopārdošu Daiwa ninja lt 2000 ar 0.5# auklu (nedaudz pietrūkst pilnai kasetei) + favorite white bird. Labs komplekts iesācējam, par 70e atdošu, lietots 1 sezonu.
22.maijs 2020, 23:39 | links
 
svens76 [22.05.20]: ssup [21:21]: Kengurs24 [60m]: Davis-Di [20:17]: Kengurs24 [39m]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.Tak eksperti pārbaudīja!!!viss štokos...man ir arī "ekspertīzes"rezultāti!...pēc tam aķi uz ūdens ne es viens testēju!Ekspertīzi ir jāveic neatkarīgam speciālistam, nevis piegādātājam.
Risinājums: aiznes aķi pie neatkarigā eksperta, ja atradīs problēmu, sastādis protokolu, un tiksi pie jauna.
Ir nācies nest mobīlo telefonu lidzigā situācijā, neatceros precīzi, bet ekspertīze neizmaksāja dārgi.tieši tā, tikai neatkarīgā ekspertīze, nevis ieinteresētās puses
Es toreiz telefoniski pasútīju komplektu ..motors,ladētājs un aķis 100ah! Čoms pēc stundas aizbrauca pakaļ,bet šim iedeva jau citu 115ah aķi!!! tipa"Labāku"....KĀPĒC???atbilde no eholotes skan-gribējām kā labāk!:D pats atzīst ka citu iedeva!...
Man pilnīgi pie pakaļas tas aķis!Ja esi normāls vecis atzīsti savus kasjakus! Viņš no manis,kā klienta jau tagad 10 tādus aķus būtu atpelnījis!
22.maijs 2020, 23:20 | links
 
Iespēja maza, bet kādam varbūt ir Daiwa Freams kāta augšējā daļa? Labprāt iegādātos.
22.maijs 2020, 23:19 | links
 
=DDD pakalpojumu līmenis
22.maijs 2020, 22:54 | links
 
Ta ir jāstradā!
...un rāda nabagiem savu kuģi par 50+ štukām un māca
kā zivis jāķer!:DDD

Kengurs24, 22.maijs 2020, 20:12


Normāls bizness :D
22.maijs 2020, 21:56 | links
 
ssup [22.05.20]: Kengurs24 [60m]: Davis-Di [20:17]: Kengurs24 [39m]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.Tak eksperti pārbaudīja!!!viss štokos...man ir arī "ekspertīzes"rezultāti!...pēc tam aķi uz ūdens ne es viens testēju!Ekspertīzi ir jāveic neatkarīgam speciālistam, nevis piegādātājam.
Risinājums: aiznes aķi pie neatkarigā eksperta, ja atradīs problēmu, sastādis protokolu, un tiksi pie jauna.
Ir nācies nest mobīlo telefonu lidzigā situācijā, neatceros precīzi, bet ekspertīze neizmaksāja dārgi.
tieši tā, tikai neatkarīgā ekspertīze, nevis ieinteresētās puses
22.maijs 2020, 21:22 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: Davis-Di [20:17]: Kengurs24 [39m]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.Tak eksperti pārbaudīja!!!viss štokos...man ir arī "ekspertīzes"rezultāti!...pēc tam aķi uz ūdens ne es viens testēju!
Ekspertīzi ir jāveic neatkarīgam speciālistam, nevis piegādātājam.
Risinājums: aiznes aķi pie neatkarigā eksperta, ja atradīs problēmu, sastādis protokolu, un tiksi pie jauna.
Ir nācies nest mobīlo telefonu lidzigā situācijā, neatceros precīzi, bet ekspertīze neizmaksāja dārgi.
22.maijs 2020, 21:21 | links
 
Davis-Di [22.05.20]: Kengurs24 [39m]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.
Tak eksperti pārbaudīja!!!viss štokos...man ir arī "ekspertīzes"rezultāti!...pēc tam aķi uz ūdens ne es viens testēju!
22.maijs 2020, 20:22 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: svens76 [57m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!
Nebija tā ka izlādēji līdz nulej un tad nedalādēji un atkal līdz nulej? Tādā gadījumā kapacitāte drausmīgi sarūk.
22.maijs 2020, 20:17 | links
 
Ta ir jāstradā!
...un rāda nabagiem savu kuģi par 50+ štukām un māca
kā zivis jāķer!:DDD
22.maijs 2020, 20:12 | links
 

Re..
22.maijs 2020, 20:10 | links
 
svens76 [22.05.20]: Kengurs24 [22m]: svens76 [37m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!garantija nešanceeja?
Eholotes paņēma to aķi,aizsūtīja savam piegādātājam Ape motors lai pārbauda!tas pārbaudīja,pats savu mantu un atzina-labāks nekā jauns!atdeva man atpakaļ un čau Rasma!:D tàda garantija!
22.maijs 2020, 20:04 | links
 
Īsāk sakot tevi pārmeta
22.maijs 2020, 20:01 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: svens76 [37m]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!
garantija nešanceeja?
22.maijs 2020, 19:57 | links
 
svens76 [22.05.20]: Kengurs24 [29m]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?
Nu ja!un par lētā cenu!tikai jaudīgais 115ah tāds sprāgonis ka airējaos varāk kā braucu! Vēlāk nopirku Varta 90ah un viss ok!lādēju ar to pašu lādetāju,lietoju to pašu motoru,tās pašas klemmes un to pašu laivu!!!
Tagad čoms paņēma to aķi,uzlādēja ar savu lādetāju un tas pats...testēja 2reizes!....tas viss ir izrunāts!
Man ir čeks un p-zīme...uz čeka viens aķis,uz p-zīmes cits!
22.maijs 2020, 19:38 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: svens76 [30m]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!
bet ja dārgāku, tad droši vien jaudīgāku?
22.maijs 2020, 19:19 | links
 
svens76 [22.05.20]: Kengurs24 [19m]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))Garantija nebija?:)
Tak viss bij,krutā kantorī eholotēs pirku!bet...garš stāsts!:D īsāk ..samaksāju par vienu,bet iedeva citu!pie kam dārgāku!
22.maijs 2020, 19:00 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))
Kā tas bija jāsaprot?
22.maijs 2020, 18:57 | links
 
Kengurs24 [22.05.20]: GrowPro93 [13:06]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
PaldiesMan ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))
Garantija nebija?:)
22.maijs 2020, 18:47 | links
 
GrowPro93 [22.05.20]: Labprāt iegādātos laivas elektromotoru.
Ja ir ko piedāvāt rakstiet pm.
Paldies
Man ir...Yassa kā jauns!Pirkts eholotes!pāris stundas iet un gatavs!atdošu par velti!:))
22.maijs 2020, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager