Pērk/Pārdod

Kengurs24 [07.04.20]: Zorge07 [14:51]: Ngt Duntes ielā. Ko tur ar su... ņemties. Šis kalpo labi, ērts labi nostrādāts un var gandrīz guļus izlaist. Cena bija ap 100€Šitādu Tev vajag! ;)
Man tāds jau ir. :)))
7.aprīlis 2020, 18:34 | links
 
Sveiki,

Varbut kads var ieteikt kadu sakarigu makskeresanas kreslu ? Izmantosanas biezums 10x sezona, bet gribas lai vismaz sezonu iztur..

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 10:27


Tikai un vienīgie labākie vārdi par šo:
http://copesnams.lv/lv/produkti/feeder-matrix/kresli-platformas/1/4705/accessory-chair
7.aprīlis 2020, 18:17 | links
 

Pārdodu Ryobi fokamo spoli 4000, faktiski jaunā, stāvēja kā rezerves spole, cena 25e.
7.aprīlis 2020, 18:17 | links
 
Zorge07 [07.04.20]: Ngt Duntes ielā. Ko tur ar su... ņemties. Šis kalpo labi, ērts labi nostrādāts un var gandrīz guļus izlaist. Cena bija ap 100€

Šitādu Tev vajag! ;)
7.aprīlis 2020, 14:56 | links
 

Ngt Duntes ielā. Ko tur ar su... ņemties. Šis kalpo labi, ērts labi nostrādāts un var gandrīz guļus izlaist. Cena bija ap 100€
7.aprīlis 2020, 14:51 | links
 
Progress2016 [07.04.20]: otinjsh [11:55]: Tā ka man bija svarīga ilgmūžība un krēsla svars, tad izvēlējos Fox Duralite. Plauktā cena ap 90EUR, bet viegls (3kg tik) kompakti saliekas, kāju garumi regulējas un jau 3 gadi moku viņu pa dubļiem un smiltīm un tur. Svars man ap 90 braukā.
Pirms tam ar skatījos uz tiem lietussarga tipa krēsliem ala-depo pa 10 EUR, bet tāds parasti izjūk. Var izjukt nākamajā dienā vai arī 10ajā. Un tad jāsmejās gan pašam, gan citiem, kas noskatās kā tu lamādamies ripo pa kalniņu lejā. :)
Iesaku duralite.
o.Varbut vel vari padalities ar info, kura no copes bodem var vinu nopirkt ? Es uz atro neatradu.
Varu ieteikt NORFIN BOSTON. Ļoti ērts, kājas par kādiem 20cm regulējas, atzveltne regulējas. Es laikam šo ņēmu pa 120. Bet pārdevu, jo savajadzējās pēc krēsla kuru var aprīkot ar visādiem pribambasiem. :) Draudzene sēž uz DEPO krēsla pa 25eur. Arī tur ļoti labi, jau kādus 3 gadus. Copes biedrs arī sēž uz DEPO krēsla jau 3 gadus. Nav ne vainas, tik nevar protams neko regulēt...
7.aprīlis 2020, 14:20 | links
 
otinjsh [07.04.20]: Duralite ir tāds vieglais variants, ja jāstaipa daudz, tad ideāli. Salokās ļoti kompakti.
Pārējie visi XL utt svarā ir ap 6kg un ja tālu jāstiepj, tad jūtami, bet izvēle toties lielāka.
Nuja vienīgais esi XXL cilvēks, tad jāskatās kautkas gruntīgāks un duralite nederēs.
o.
Nu tas tuklums nav laba lieta, ta ka man 130+, tad beigas nem - Krēsls Norfin HUMBER, NG piedavaja labu cenu un rakstija, ka vinu kadu laiku ari tureja.. :D
7.aprīlis 2020, 14:18 | links
 
Duralite ir tāds vieglais variants, ja jāstaipa daudz, tad ideāli. Salokās ļoti kompakti.
Pārējie visi XL utt svarā ir ap 6kg un ja tālu jāstiepj, tad jūtami, bet izvēle toties lielāka.
Nuja vienīgais esi XXL cilvēks, tad jāskatās kautkas gruntīgāks un duralite nederēs.
o.
7.aprīlis 2020, 13:33 | links
 
Jābrauc uz vietas Copesnamā Miera iela 82 k-1 var apskatīt kas ir uz vietas un varbūt kaut ko sarunāt, ja nav uz vietas tad pateiks kad būs vai arī var sarunāt pasūtīt!

Uz krēsliem nesanāk taupīt jo ja pērk dažādus cenakluba variantus beigās vien dārgāk sanāk + neērtāk.
Vienīgais Fox krēsli diezgan daudz vietas aizņem - es gan XL izmantoju un manus 100kg tur bez problēmām.
7.aprīlis 2020, 12:30 | links
 
Cena, jo zemaka, jo labaka : D Nekur talu ari netaisos nesat. Tavs ieteiktais variants ir ok, tik vai pats esi vinu izmantojis ? Skatos ir Norfinam, Traperam, Fox Rage un NGT, visi lidzigi, bet reali, kurs ir ok jau gruti saprast.

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 10:58

Man pašam divas sezonas ir nokalpojis tieši minētais, tiesa man tās sēdēšanas sezonā sanāk vēl mazāk - fīderis+pludiņš būs kāds 5-7 reizes gadā. Fox varētu uzskatīt par benchmark, tur ar kvalitāti visam būtu jābūt OK, bet tad, kad pats meklēju, cenas arī bija jūtami lielākas. Norfins cik skatījos bija vismaz Fox cenā, līdz ar to īsti argumenti par labu Norfinam nebija. Abus pārējos dzīvē aptaustījis neesmu, atsauksmes lasījis neesmu, līdz ar to kaut ko komentēt nebūtu pareizi.
Vienīgā detaļa, kas potenciāli raisa jautājumus - fiksatori priekšējo kāju regulēšanai, pieļauju, ka ja tos ļoti intensīvi izmanto, tie varētu "noklāties".

Krishs_KG, 7.aprīlis 2020, 11:17


Tikko uzmetu aci savam krēslam - laikam par Behr modeli biki samuldēju, man ir tas otrs, nosacīti dārgākais:
http://copesnams.lv/lv/produkti/karpu-lietas/kresli-gultas/kresli-gultas/1/3616/behr-kresls. Cenas gan pa šiem pāris gadiem ir pieaugušas...
7.aprīlis 2020, 12:29 | links
 
Pirku Copesnamā, bet tagad to vairs veikalā neredz. Moš, ja sazvanās, tad kautkā var saprast vai var dabūt.
Var jau arī sūtīt no no amazona, ebaja utml. bodēm.
o.
7.aprīlis 2020, 12:27 | links
 
otinjsh [24m]: Tā ka man bija svarīga ilgmūžība un krēsla svars, tad izvēlējos Fox Duralite. Plauktā cena ap 90EUR, bet viegls (3kg tik) kompakti saliekas, kāju garumi regulējas un jau 3 gadi moku viņu pa dubļiem un smiltīm un tur. Svars man ap 90 braukā.
Pirms tam ar skatījos uz tiem lietussarga tipa krēsliem ala-depo pa 10 EUR, bet tāds parasti izjūk. Var izjukt nākamajā dienā vai arī 10ajā. Un tad jāsmejās gan pašam, gan citiem, kas noskatās kā tu lamādamies ripo pa kalniņu lejā. :)
Iesaku duralite.
o.Varbut vel vari padalities ar info, kura no copes bodem var vinu nopirkt ? Es uz atro neatradu.

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 12:02


https://www.salidzini.lv/cena?q=fox+duraliteq=fox+duralite

Ir arī copesnamā: http://copesnams.lv/index.php?lang=lv&dir=produkti%2Fkarpu-lietas%2Fkresli-gultas%2Fkresli-gultas&brand_id=&sort=price. Par pieejamību droši vien gan labāk zvanīt + cena šeit laikam sanāk augstāka, kaut gan to modeļu jāskata, jāskatās kas kuram atbilst.
7.aprīlis 2020, 12:23 | links
 
otinjsh [07.04.20]: Tā ka man bija svarīga ilgmūžība un krēsla svars, tad izvēlējos Fox Duralite. Plauktā cena ap 90EUR, bet viegls (3kg tik) kompakti saliekas, kāju garumi regulējas un jau 3 gadi moku viņu pa dubļiem un smiltīm un tur. Svars man ap 90 braukā.
Pirms tam ar skatījos uz tiem lietussarga tipa krēsliem ala-depo pa 10 EUR, bet tāds parasti izjūk. Var izjukt nākamajā dienā vai arī 10ajā. Un tad jāsmejās gan pašam, gan citiem, kas noskatās kā tu lamādamies ripo pa kalniņu lejā. :)
Iesaku duralite.
o.
Varbut vel vari padalities ar info, kura no copes bodem var vinu nopirkt ? Es uz atro neatradu.
7.aprīlis 2020, 12:02 | links
 
Cena, jo zemaka, jo labaka : D Nekur talu ari netaisos nesat. Tavs ieteiktais variants ir ok, tik vai pats esi vinu izmantojis ? Skatos ir Norfinam, Traperam, Fox Rage un NGT, visi lidzigi, bet reali, kurs ir ok jau gruti saprast.

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 10:58


Tā ka man bija svarīga ilgmūžība un krēsla svars, tad izvēlējos Fox Duralite. Plauktā cena ap 90EUR, bet viegls (3kg tik) kompakti saliekas, kāju garumi regulējas un jau 3 gadi moku viņu pa dubļiem un smiltīm un tur. Svars man ap 90 braukā.
Pirms tam ar skatījos uz tiem lietussarga tipa krēsliem ala-depo pa 10 EUR, bet tāds parasti izjūk. Var izjukt nākamajā dienā vai arī 10ajā. Un tad jāsmejās gan pašam, gan citiem, kas noskatās kā tu lamādamies ripo pa kalniņu lejā. :)
Iesaku duralite.
o.
7.aprīlis 2020, 11:55 | links
 
Cena, jo zemaka, jo labaka : D Nekur talu ari netaisos nesat. Tavs ieteiktais variants ir ok, tik vai pats esi vinu izmantojis ? Skatos ir Norfinam, Traperam, Fox Rage un NGT, visi lidzigi, bet reali, kurs ir ok jau gruti saprast.

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 10:58


Man pašam divas sezonas ir nokalpojis tieši minētais, tiesa man tās sēdēšanas sezonā sanāk vēl mazāk - fīderis+pludiņš būs kāds 5-7 reizes gadā. Fox varētu uzskatīt par benchmark, tur ar kvalitāti visam būtu jābūt OK, bet tad, kad pats meklēju, cenas arī bija jūtami lielākas. Norfins cik skatījos bija vismaz Fox cenā, līdz ar to īsti argumenti par labu Norfinam nebija. Abus pārējos dzīvē aptaustījis neesmu, atsauksmes lasījis neesmu, līdz ar to kaut ko komentēt nebūtu pareizi.
Vienīgā detaļa, kas potenciāli raisa jautājumus - fiksatori priekšējo kāju regulēšanai, pieļauju, ka ja tos ļoti intensīvi izmanto, tie varētu "noklāties".
7.aprīlis 2020, 11:17 | links
 
Viss atkarīgs no svara, ja tas ir 90+ vai pat 100+kg tad vajag izturīgu krēslu, tad ieteiktu skatīties Fox, copesnamā vajadzētu būt. Pārējie lielākoties izjuks ātrāk.
7.aprīlis 2020, 11:12 | links
 
Cena, jo zemaka, jo labaka : D Nekur talu ari netaisos nesat. Tavs ieteiktais variants ir ok, tik vai pats esi vinu izmantojis ? Skatos ir Norfinam, Traperam, Fox Rage un NGT, visi lidzigi, bet reali, kurs ir ok jau gruti saprast.
7.aprīlis 2020, 10:58 | links
 
Sveiki,

Varbut kads var ieteikt kadu sakarigu makskeresanas kreslu ? Izmantosanas biezums 10x sezona, bet gribas lai vismaz sezonu iztur..

Progress2016, 7.aprīlis 2020, 10:27


Cena? Es skatītos uz kaut ko šitādu:
Krēsls.

Ja tālu jānes līdz copes vietai tad nav diez ko ērti, bet kalpos ne vienu vien sezonu + tomēr ir jūtami ērtāki, tiem, kam ir problēmas ar muguru, tas nav mazsvarīgi.
Ja cena/svars par lielu tad dārgākie no parastajiem lietussarga tipa DEPO sortimentā manus 100+ arī spēja 1-2 sezonas izvilkt (kādreiz maksāja kaut kur 20-25 EUR, pieļauju, ka, ja vēl ir pieejami, tad tagad ņemot vērā inflāciju nostāsies uz kādiem 30).
7.aprīlis 2020, 10:48 | links
 
Sveiki,

Varbut kads var ieteikt kadu sakarigu makskeresanas kreslu ? Izmantosanas biezums 10x sezona, bet gribas lai vismaz sezonu iztur..
7.aprīlis 2020, 10:27 | links
 

Ir vajadzīgi šie izmēri Pārējais pannējās kā visi reduktori
6.aprīlis 2020, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager