Pērk/Pārdod

KOLEKCIONARIEM
ABU Cardinal 55 Jauns katē un ar dokumentiem


30.marts 2020, 16:34 | links
 
Kirsis6666 [30.03.20]: Zorge07 [Vakar]: andreiko [Vakar]: Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.Andreiko, atkal aptaisījies? Es uz politikas sadaļu un pagudrojies tur ar raihu par pasaules sazvērestības teorijām.
Vienības ielā 115 motilis ir jau kādu mēnesi.
Toties apgalvojumā ka ok copē tikai, varu pateikt: nebija viņiem/ speciāli braucu/ , bet dabuju braukt uz Vienības ielu , kur bija.Zorge 07
Pilnīgs topo grafiskais idiots. Iespējams atrodas Rīgas psihoneiroloģiskja klīnikā:
Rīgā nav vienības ielas. Ir tikai
Vienības gatve. 115a Rīga atrodas MC Donalds. Tālāk Latvijas nafta. Ludzu izolejiet to idiotu.
Arī te atbildēšu:
Visi apzinīgie pilsoņi kau ir izolējušies. Vien histērijas pārņemtais Kirsis6666 te bauro! :))) Jā , mana kļūda, ka gatvi nosaucu par ielu.
Un ja par to tā jābrēc, tad iespējams Rīgas psihoneiroloģiskajā / tavā gadījumā šai vārdā ir divas kļūdas/, un vēl ja tā sacepies tad es paturpināšu: Nav klīnikas, bet ir slimnīca!
:DDDD Nu ko, sūdi uz ventilatora! Aizej nomazgājies tagad, smirdi.
30.marts 2020, 15:37 | links
 
Zorge07 [29.03.20]: andreiko [Vakar]: Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.Andreiko, atkal aptaisījies? Es uz politikas sadaļu un pagudrojies tur ar raihu par pasaules sazvērestības teorijām.
Vienības ielā 115 motilis ir jau kādu mēnesi.
Toties apgalvojumā ka ok copē tikai, varu pateikt: nebija viņiem/ speciāli braucu/ , bet dabuju braukt uz Vienības ielu , kur bija.
Zorge 07
Pilnīgs topo grafiskais idiots. Iespējams atrodas Rīgas psihoneiroloģiskja klīnikā:
Rīgā nav vienības ielas. Ir tikai
Vienības gatve. 115a Rīga atrodas MC Donalds. Tālāk Latvijas nafta. Ludzu izolejiet to idiotu.
30.marts 2020, 13:47 | links
 
Kārtoju plauktu, savācās nelietoti, mazlietoti un senlietoti loriņi. Var dabūt Daugavpilī uz vietas visas bildē redzamās gumijas par piečuku, tikpat par cietajiem mānekļiem. Ja kaut kur ar omnivu sūtīt, tad, nu, teiksim par 3.5e(+omniva). Pa porcijām nesūtīšu, nav jēgas, ņemam čupu un ir OK. PM
p.s. Bildes albūmā "Visādi štrumi"
30.marts 2020, 03:11 | links
 
Pārdodu nelietotu Mercury alumīnija dzenskrūvi, pirkta 135 ZS motoram. Cena - 99EUR.
Bildes sludinājumu sadaļā.
29.marts 2020, 21:15 | links
 
StormsLV [29.03.20]: Biju aizbraucis trašdien uz to OK Cope ap 18-10 bija ciet! Reklāmā rakstīts līdz 20-00 strādājot. Tā kā jāzvana vispirms vai ir vēlamā ēsma un līdz cikiem strādā!
Vajag lasīt svaigāku informāciju, un tad viss kārtībā būs. TC Minska, jau kādu nedēļu darba laiks līdz 18:00, brīvdienās ciet :)
29.marts 2020, 19:51 | links
 
andreiko [29.03.20]: Ar slepeniem špioniem man nekādu sarunu nav.
Par motili. Protams, ka iepriekš vajag Krišjānim uzzvanīt, citādi no rītiem viņiem bieži vēl nav atvests. Toties cena (5 eur par 100 gr) ir vislabākā un vienmēr svaigs. Ēsmā noteikti ir dārgāks (lai gan man pašam arī šis veikals patīk). Diskauntā esmu reti, otrs (neizdevīgāks) pilsētas gals, tur pērku (ar kaudzi) tikai sīkumus. Spoles fīderim pirkt tur nav prāta darbs (vienreiz jau nedaudz iegrābos), vienīgais, kas pie vecā žuļika Bloma ir labs - cenas.
Discountā cena 50 centi par 10 g.
Ok cope šķiet 50 centi par 10g bija ja pērc tos 100 g vismaz
29.marts 2020, 19:13 | links
 
Ar slepeniem špioniem man nekādu sarunu nav.
Par motili. Protams, ka iepriekš vajag Krišjānim uzzvanīt, citādi no rītiem viņiem bieži vēl nav atvests. Toties cena (5 eur par 100 gr) ir vislabākā un vienmēr svaigs. Ēsmā noteikti ir dārgāks (lai gan man pašam arī šis veikals patīk). Diskauntā esmu reti, otrs (neizdevīgāks) pilsētas gals, tur pērku (ar kaudzi) tikai sīkumus. Spoles fīderim pirkt tur nav prāta darbs (vienreiz jau nedaudz iegrābos), vienīgais, kas pie vecā žuļika Bloma ir labs - cenas.
29.marts 2020, 18:56 | links
 
Biju aizbraucis trašdien uz to OK Cope ap 18-10 bija ciet! Reklāmā rakstīts līdz 20-00 strādājot. Tā kā jāzvana vispirms vai ir vēlamā ēsma un līdz cikiem strādā!
29.marts 2020, 18:50 | links
 
andreiko [29.03.20]: Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.
Andreiko, atkal aptaisījies? Es uz politikas sadaļu un pagudrojies tur ar raihu par pasaules sazvērestības teorijām.
Vienības ielā 115 motilis ir jau kādu mēnesi.
Toties apgalvojumā ka ok copē tikai, varu pateikt: nebija viņiem/ speciāli braucu/ , bet dabuju braukt uz Vienības ielu , kur bija.
29.marts 2020, 18:19 | links
 
andreiko [29.03.20]: Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.
Motili tagad var dabūt arī veikalā "ēsma". Takā brauc vien uz Dzelzavas 21a, un visu nepieciešamo sapirksi vienā bodē.
29.marts 2020, 17:43 | links
 
Paldies!
29.marts 2020, 16:47 | links
 
andreiko [29.03.20]: Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.
Discountā arī motilis ir
29.marts 2020, 16:39 | links
 
Motilis - tikai pie Agra (Milo veikals Bruņinieku ielas galā pie Avotu ielas) vai Krišjāņa (OK Cope, tc Minska sānos). Baltie - gandrīz visos copes veikalos, pinki - tikai abos iepriekšminētos, plus Ēsma, Salmo un Gards (u..c.)
Trapers barības - daudzās vietās, visplašākā izvēle Ēsmā. Brauz uz Ēsmu Dzelzavas ielā, pāri pretī ieslīpi ir OK Cope, visu nepieciešamo salasīsi vienā piegājienā.
29.marts 2020, 16:23 | links
 
Vai kāds Rīgas rajonā ķer vēžus? Vajag dažus pēc mēneša. Rakstiet privāti.
29.marts 2020, 16:10 | links
 
Kur pašlaik iespējams nopirkt trapers barības,Mušu un odu kāpuri ?
29.marts 2020, 14:44 | links
 
feinaiss [28.03.20]: Labvakar . Interesē deepers pro + vai jaunais chirp 23379795
Ir deeperis pro + ,piedāva cenu
29.marts 2020, 13:00 | links
 

Pārdodu iepakojumu ar divām dažādu krāsu Svartzonker McRubber Shad 29cm gumijām. Svars 112 gr. Jaunas. 12€
29.marts 2020, 12:39 | links
 
Pārdodu :

Savage Gear XLNT3 8'3" 251cm ->100g - 2sec

(bezinerces spoles)

Ir iespēja iegādāties labu bigbaitu kātu , kāts ir lietots maz un tagad krāj putekļus , viss ir vesels un nav nekas līmēts.
Pārdodu , jo ir iegādāts cits .

Cena : 60€
29.marts 2020, 12:00 | links
 

Pārdod bolonēzi 6m, mistrall karbona, viegla un jaudīga. Praktiski jauna, izmēģināta 3 reizes un sapratu, ka pludināšana īsti neiet pie sirds. Pirkta pa 90eur, gribētu 60eur.
28.marts 2020, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager