Pērk/Pārdod

urmaas [24.12.19]: Puikas. Izrokatirs tam visam cauri paši un tad spriež iet! Tas navazpisānos pirkstus iztaisnot! Gaišus un jaukus jums Ziemasvētkus! :)
Nemāki daiļi runāt? Nesaki neko....
25.decembris 2019, 02:11 | links
 
24.decembris 2019, 23:54 | links
 
24.decembris 2019, 23:50 | links
 
24.decembris 2019, 23:46 | links
 
Puikas. Izrokatirs tam visam cauri paši un tad spriež iet! Tas navazpisānos pirkstus iztaisnot! Gaišus un jaukus jums Ziemasvētkus! :)

urmaas, 24.decembris 2019, 20:41

Tad kāda jēga interneta sadaļai “forums”??? ( kur cilvēki cilvēkiem iesaka, padalās ar info) ::DD Būtu paklusējis, gudrais biedrs, un neko nekomentējis.!!! Runā kā viszinis, mēs jau tā klanamies tavā priekšā, paldies par to mazumiņu ko dod.. Es jau arī visiem mācu, neuzbāzies, meklē pats mistiskajā internetā, šī sadaļa nav intenets, MEKLĒ PATS!!! :DD tas ir vecs džeks, kas grib izkalusīties baigi zinošais, tikai beigās redzi, ka saprot tik daudz, cik visi pārējie..:DD

prickdick, 24.decembris 2019, 23:33



Kā āķi uzsiet, viņam būtu milijons atbilžu un ieteikumu..tad nekaldzinātu ka jāmeklē bezgalīgajā tīmekļu bezdibenī. :))))
24.decembris 2019, 23:35 | links
 
Puikas. Izrokatirs tam visam cauri paši un tad spriež iet! Tas navazpisānos pirkstus iztaisnot! Gaišus un jaukus jums Ziemasvētkus! :)

urmaas, 24.decembris 2019, 20:41


Tad kāda jēga interneta sadaļai “forums”??? ( kur cilvēki cilvēkiem iesaka, padalās ar info) ::DD Būtu paklusējis, gudrais biedrs, un neko nekomentējis.!!! Runā kā viszinis, mēs jau tā klanamies tavā priekšā, paldies par to mazumiņu ko dod.. Es jau arī visiem mācu, neuzbāzies, meklē pats mistiskajā internetā, šī sadaļa nav intenets, MEKLĒ PATS!!! :DD tas ir vecs džeks, kas grib izkalusīties baigi zinošais, tikai beigās redzi, ka saprot tik daudz, cik visi pārējie..:DD
24.decembris 2019, 23:33 | links
 
Man bija deeper pro, no krasta noder grunti kautvai noskenēt kur iemest gruntenes vai arī kur nemest un neuzkarināt vizuļus no krasta..arī nokeri lidaku un pectam iemet deeperi un redz ka zāles kušķis zem udens kur zivij piestāt un maza zivs uzturas.. chirps izšķir detaļas labāk, darbojas arī mazā dziļumā un precīzāk parādīs zivs detalas ar vairak krāsām... facebooka bija deeper lapā vai kaut kut raksts par chirp kad tikko paradijas, džeks testeja un lika aprakstu klāt apmeram kā kas izskatās.. bet kaut ko izvilksi uz ledus tad jau paliks skaidrs apmēram ko meklē, ko nē... domāju ka ir vērts nemt to chirp deeperi.
24.decembris 2019, 22:00 | links
 
Īsts Latvietis, uzkāpjot uz grābekļa aiz skaudības noliks to atpakaļ nevis paņems nost, lai nākamais arī uzkāpj.. Latvijā nav tik lielas algas visiem lai varetu eksperimentēt ar visu perkot katru dienu jaunu tāpēc labāk padalīties info vai neteikt neko. varbūt ar laiku vajdzēs palīdzību tieši no tā cilvēka kuram nožīdo kādu info..
24.decembris 2019, 21:51 | links
 
Puikas. Izrokatirs tam visam cauri paši un tad spriež iet! Tas navazpisānos pirkstus iztaisnot! Gaišus un jaukus jums Ziemasvētkus! :)
24.decembris 2019, 20:41 | links
 
urmaas [24.12.19]: edzuss2 [Vakar]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.
Kārtējais dirsējs, dīvāna komentētais. Informācijas maz pagaidām. Nopirku šogad chirp, gatavojoties ziemas sezonai...:(((( Pagaidām diemžēl tikai no krasta biju testējis, esmu apmierināts. Vai baigi labāks par pro? Diez vai... bet man grūti salīdzināt, jo pro man bija pagājušo gad tikai pāris reizes izmēğinājumā.
24.decembris 2019, 14:00 | links
 
edzuss2 [Vakar]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.

urmaas, 24.decembris 2019, 00:02



Vecais gudrinieks, ko tad tu vispār komentē, kas ir labāks vai nē, ja tik un tā, ar savu “lielo” pieredzi nedalies?? Būtu paklusējis, nevis viedi ieteicis, ka visu jāmeklē internetā! Ta kā mazs vērns, visu zinu, tikai “negribu” stāstīt! :))))
24.decembris 2019, 11:08 | links
 
urmaas [24.12.19]: edzuss2 [Vakar]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.
Apdirsies uz līdzenas vietas...
24.decembris 2019, 08:47 | links
 
Spinings27 [24.12.19]: urmaas [0:02]: edzuss2 [Vakar]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.TikpatTad varēji noteikt neko.....
Tieši tā
24.decembris 2019, 08:20 | links
 
Labāk pirkt parasto Pro. Bez plusiņa. Tam visilgāk baterija tur. Esmu salīdzinājis abus.
24.decembris 2019, 07:56 | links
 
urmaas [24.12.19]: edzuss2 [Vakar]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.Tikpat
Tad varēji noteikt neko.....
24.decembris 2019, 01:00 | links
 
edzuss2 [23.12.19]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)
Interneta dzīlēs vari atrast lietotāju atsauksmes un ne tikai. Kā jau teicu-mans laiks, salīdzinot atšķirības, ir manas zināšanas. Neesmu šeit par skolotāju pieņemts, lai jums visu noliktu uz paplātes. Meklējiet, salīdziniet, izdariet secinājumus.
24.decembris 2019, 00:02 | links
 
Tur jau tā lieta ka nezin viņš neko pateikt-apdirsās uz līdzenas
vietas!
23.decembris 2019, 23:31 | links
 
edzuss2 [23.12.19]: Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)
Jā vai runā, vai klusē uz mūžu. A to tāds nenopietns, uzbrauciens Diperim.
23.decembris 2019, 23:29 | links
 
Urmas - stāsti nu - kādēļ pro+ labāks!!? Arī ļoti interesē :)
23.decembris 2019, 22:24 | links
 

Pārdodu Norfin Discovery Grey
Izmērs : XL
Vilks pāris reizes, pārdodu jo ziemas makšķeresana nav prieks manis. Stāvoklis ka jaunam .
Cena :195€
23.decembris 2019, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager