Pērk/Pārdod

Uz tirdziņu iet 3 kāti un spole.

FAVORITE SHARD SRD-702MH - 135 €

FAVORITE SKYLINE SKYA-842MH - 135€

TAILWALK DAGEKI 8'2
3.5-24 gr - 90 €

DAIWA CERTATE 3012H
280 €

Viss saudzīgi un ļoti maz lietots, pārsvarā krāj putekļus.
13.aprīlis 2023, 22:26 | links
 
Velns slēpjas detaļās, siev reiz zvana, ieskati man 2, nu ieskaitu, kādu pusdienu neesmu pieejams zonā, skatos 5 zvani 5 ziņas, tač 2 prasīju nevis 0.2
13.aprīlis 2023, 19:52 | links
 
Willy [13.apr]: svens76 [9m]: svens76 [4m]: Willy [19m]: svens76 [14:34]: BrunoL [14:25]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)Ei nu ei!?cik ta rāmis maksāja?:))kkāds gučijs bija cik zinuviņai optiskās fotohromāsTo jau noskaidrojām!cik rāmis maksāja?..
Jautājums bij par copmaņu brillēm!man nav -10 katrai acij!a rāmis var maksāt arì 10++k!tas pa lēto no gucci!:)
detaļas toč nezinu:)))
13.aprīlis 2023, 19:48 | links
 
svens76 [13.apr]: svens76 [4m]: Willy [19m]: svens76 [14:34]: BrunoL [14:25]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)Ei nu ei!?cik ta rāmis maksāja?:))kkāds gučijs bija cik zinuviņai optiskās fotohromās
To jau noskaidrojām!cik rāmis maksāja?..
Jautājums bij par copmaņu brillēm!man nav -10 katrai acij!a rāmis var maksāt arì 10++k!tas pa lēto no gucci!:)
13.aprīlis 2023, 19:45 | links
 
Lēcas 500+, rāmis, nu jop, dāmai tač, to neskaita
13.aprīlis 2023, 19:42 | links
 
svens76 [13.apr]: Willy [19m]: svens76 [14:34]: BrunoL [14:25]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)Ei nu ei!?cik ta rāmis maksāja?:))kkāds gučijs bija cik zinu
viņai optiskās fotohromās
13.aprīlis 2023, 19:39 | links
 
Willy [13.apr]: svens76 [14:34]: BrunoL [14:25]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)Ei nu ei!?cik ta rāmis maksāja?:))
kkāds gučijs bija cik zinu
13.aprīlis 2023, 19:36 | links
 
Neslikti jūs foruma sadaļu aizdirsāt ar savām diskusijām un fantāzijām.
13.aprīlis 2023, 19:25 | links
 
svens76 [13.apr]: BrunoL [14:25]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)
Ei nu ei!?cik ta rāmis maksāja?:))
13.aprīlis 2023, 19:20 | links
 
MV-F.1 [9:58]: Pārdodu fīderi Feeder Concept Distance 80. 3.9 m. Jauns.
Cena 90 eur.

Feeder Concept Distance 100, 4.2m. 2.gab. Jauni.
Cena 100 eur/gab.

Feedrs Concept Distance 150, 4.5m 2.gab. Jauni.
Viens lietots vienu vimbu sezonu. Attiecīgi cena 120 un 90 eur. Labs kāts bušu makšķerēšanai jūrā. Spices 3, 4, 5 oz.
Varu dot komplektā jūras spoli OKUMA Distance Surf Arena Spinning Reel
DSA-60 4.5:1 3BB+1RB svars 578g Ar vienu roktura apgriezienu uztin 103cm auklas Max Drag Force(kg)16 Mono. line capacity(mm) 0.33/320, 0.35/280, 0.38/240 Jauna, kastē. Cena 70 eur.

Kā arī DAM DAM Darkside 4 SPOD FD" (70) Jauna, bet šogad 2X tika vilktas dažas vimbas. Cena 45 eur.

Spoli Feeder Concept Pilot 7, izmērs 5000, jauna, kastē. Nav lietota. Cena 50 eur.

MV-F.1, 13.aprīlis 2023, 09:50

Vai visu kopā pa 550 eur.pCenas ok, lai nebūtu burbuļi acīs jāpūš!
Jauns, bet lietots vienu vimbu sezonu. Jauna, bet 2x bijusi copē.
Tātad nav jaunas preces!


Salauzu apakšējo posmu Salmo BP feeder 120- varbūt kādam ir salauzts cits posms? Varu to nopirkt vai kādam atdot pārējos. Jaunu Salmo neprasīšu- nav tas kāts to vērts.

uman, 13.aprīlis 2023, 15:51


Tāpēc cenas nav kā jaunam :)
13.aprīlis 2023, 16:00 | links
 
MV-F.1 [13.apr]: Pārdodu fīderi Feeder Concept Distance 80. 3.9 m. Jauns.
Cena 90 eur.

Feeder Concept Distance 100, 4.2m. 2.gab. Jauni.
Cena 100 eur/gab.

Feedrs Concept Distance 150, 4.5m 2.gab. Jauni.
Viens lietots vienu vimbu sezonu. Attiecīgi cena 120 un 90 eur. Labs kāts bušu makšķerēšanai jūrā. Spices 3, 4, 5 oz.
Varu dot komplektā jūras spoli OKUMA Distance Surf Arena Spinning Reel
DSA-60 4.5:1 3BB+1RB svars 578g Ar vienu roktura apgriezienu uztin 103cm auklas Max Drag Force(kg)16 Mono. line capacity(mm) 0.33/320, 0.35/280, 0.38/240 Jauna, kastē. Cena 70 eur.

Kā arī DAM DAM Darkside 4 SPOD FD" (70) Jauna, bet šogad 2X tika vilktas dažas vimbas. Cena 45 eur.

Spoli Feeder Concept Pilot 7, izmērs 5000, jauna, kastē. Nav lietota. Cena 50 eur.

MV-F.1, 13.aprīlis 2023, 09:50

Vai visu kopā pa 550 eur.p
Cenas ok, lai nebūtu burbuļi acīs jāpūš!
Jauns, bet lietots vienu vimbu sezonu. Jauna, bet 2x bijusi copē.
Tātad nav jaunas preces!


Salauzu apakšējo posmu Salmo BP feeder 120- varbūt kādam ir salauzts cits posms? Varu to nopirkt vai kādam atdot pārējos. Jaunu Salmo neprasīšu- nav tas kāts to vērts.
13.aprīlis 2023, 15:51 | links
 
BrunoL [13.apr]: 3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.
nu fotohromās lēcas toč nebūs lētas, tikko manējai optiskās ar fotohromu krietni pāri 1k:)
13.aprīlis 2023, 14:34 | links
 
Davis-Di [13.apr]: es šīs gadus 3 jau nevaru nokaut:) čoms pat netīšām virsū uzsēdās, brillēm poh:)))nu ja var ticēt amīšu testiem, tad šīs grūti iznīcināt:)

svens76, 13.aprīlis 2023, 14:18

Es šīs nokāvu ar šķembu zāģejot, bet paglābu aci. Skramba īstenībā nav pat tik liela, bet tieši redzenes priekšā un jūt ka tomēr traucē.
Ir jau jaunas un Wiley man atsūtīja kuru modeļu stikli der, jo izskatās ka gribu vienas dust grey tomēr.
nu par škembu testu nepateikšu, bet 100kg pakaļas testu izgāja godam:)
13.aprīlis 2023, 14:33 | links
 
3 polarizētus Raybaņus sanācis pasēt foreļstrautos. Pēdējās pagājušo ruden- polarizētas ar fotohromām lēcām pirktas Ray-ban outletā Itālijā. Baigi labi gulēja uz mana viepļa un pretimbraucošie auto izskatījās kā bez logu stikliem. Tiesa, arī pārējās īpaši neatpaliek.
Vairs tik palicis viens panēsāts polarizēts Oakley titāna rāmī.
Labas brilles, gan optiskās, gan saulenes nav lētas. Jālieto, jo jaunības dullumā acis cietušas pavasara ledotajos un sniegotajos plašumos.
13.aprīlis 2023, 14:25 | links
 
es šīs gadus 3 jau nevaru nokaut:) čoms pat netīšām virsū uzsēdās, brillēm poh:)))nu ja var ticēt amīšu testiem, tad šīs grūti iznīcināt:)

svens76, 13.aprīlis 2023, 14:18


Es šīs nokāvu ar šķembu zāģejot, bet paglābu aci. Skramba īstenībā nav pat tik liela, bet tieši redzenes priekšā un jūt ka tomēr traucē.
Ir jau jaunas un Wiley man atsūtīja kuru modeļu stikli der, jo izskatās ka gribu vienas dust grey tomēr.
13.aprīlis 2023, 14:22 | links
 
svens76 [13.apr]: Willy [21m]: jegersz [25m]: Man viens stāstīja, ka Vision esot labākas!

Willy, 13.aprīlis 2023, 13:45

Vision ir mušiņmakšķernieku brands ar dzirdēts, ka ir labas. Tie kas copē tuvāk ekvatoram, kur saule ir daudz spožāka lieto Costa, man uz to cipar roka neceļas.Tām cenas dažādas.. kā lai zin kuras labākas!?nevienam tak nevar ticēt!:))es šīs gadus 3 jau nevaru nokaut:) čoms pat netīšām virsū uzsēdās, brillēm poh:)))nu ja var ticēt amīšu testiem, tad šīs grūti iznīcināt:)
https://youtu.be/_edfdylGp5A

viens no testiem
13.aprīlis 2023, 14:19 | links
 
Willy [13.apr]: jegersz [25m]: Man viens stāstīja, ka Vision esot labākas!

Willy, 13.aprīlis 2023, 13:45

Vision ir mušiņmakšķernieku brands ar dzirdēts, ka ir labas. Tie kas copē tuvāk ekvatoram, kur saule ir daudz spožāka lieto Costa, man uz to cipar roka neceļas.Tām cenas dažādas.. kā lai zin kuras labākas!?nevienam tak nevar ticēt!:))

es šīs gadus 3 jau nevaru nokaut:) čoms pat netīšām virsū uzsēdās, brillēm poh:)))nu ja var ticēt amīšu testiem, tad šīs grūti iznīcināt:)
13.aprīlis 2023, 14:18 | links
 
fish1 [13.apr]: Nez ko jūs gribat saskatīt mūsu duļķainajos ūdeņos?
daudz copeejam arī ārpus LV. arī te, piemēram Juglas seklajos līčos daudz pakaļnācienu saskatīts, un uz pauzi paņem:)
13.aprīlis 2023, 14:16 | links
 
Nez ko jūs gribat saskatīt mūsu duļķainajos ūdeņos?
13.aprīlis 2023, 14:09 | links
 
jegersz [13.apr]: Man viens stāstīja, ka Vision esot labākas!

Willy, 13.aprīlis 2023, 13:45

Vision ir mušiņmakšķernieku brands ar dzirdēts, ka ir labas. Tie kas copē tuvāk ekvatoram, kur saule ir daudz spožāka lieto Costa, man uz to cipar roka neceļas.

Tām cenas dažādas.. kā lai zin kuras labākas!?nevienam tak nevar ticēt!:))
13.aprīlis 2023, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager