Pērk/Pārdod

Pārdodu jaunu drop shot komplektu. Lietots 3x. Viss jauns bez skrambiņām. Pārdodu, jo sapratu, ka nav man.
Pontoon21 GAD Fair 2,13m 5-25 fast akcija+ryobi tresor 2000 spole+Intech Furious WX4 pītā aukla 1.0 PE. Viss pilnībā jauns. Cena 99 EUR
Rakstiet PM vai pienef@inbox.lv
11.septembris 2016, 15:28 | links
 
Nopirkšu dzīvus vēžus nelielā daudzumā. Atrodos Rēzeknē.

Alex, 11.septembris 2016, 14:59
man ir čupina ar zemes vēžiem. tie deres ?
ps. kaadus ? signalvexus vai spiliniekus

rolizzz666, 11.septembris 2016, 15:09

Kur vairāk gaļas.
11.septembris 2016, 15:14 | links
 
Nopirkšu dzīvus vēžus nelielā daudzumā. Atrodos Rēzeknē.

Alex, 11.septembris 2016, 14:59

man ir čupina ar zemes vēžiem. tie deres ?
ps. kaadus ? signalvexus vai spiliniekus
11.septembris 2016, 15:09 | links
 
Nopirkšu dzīvus vēžus nelielā daudzumā. Atrodos Rēzeknē.
11.septembris 2016, 14:59 | links
 
realitate ir tada,tikko apstijos,man 216 sutijumi,lai veicas tapat jums visiem
11.septembris 2016, 14:55 | links
 
Crazycat šeit džeki stāsta, kad vispār nav jāmaksā nodokļi, un kad viņi ne reizi nav maksājuši pat sūtot 150e vērtas preces.

No 45e, visi maksā PVN, tieši šis limits tika ievest priekš tiem kuri iepērkas Ebay, utt, ja pirksi no juridiskas personas, tad limits no kura aprēķina PVN būs 22e. Parasti ebeynieks raksta kā dāvanu, un ir fiziska persona, tamdēļ bieži tās paciņas nemaz nepārbauda. Ievedmuita, tā jau ir nopietna lieta, un procentu likmes variē no 0%-55%, nedomāju, kad kādam makšķerniekam noderēs zināšanas par ievedmuitu, ja nu vienīgi kkādas ķīmijas nesāks pirkt

yuuhuu, 10.septembris 2016, 09:13

Tu tak pec dabas esi Zabaks. Tu stradaji muita un tik glups, laikam jau taapeec ari status "stradaju"

Neviens nesaka, ka nav jamaksa nodoklis. Vienkarshi veiksmigi pasliid garam un nenonak lidz nodoklu maksashanai, kas isteniba ir ljoti biezhi.

Rentgens, redz ka spole kastite, UN? Tur ari rentgena paraadaas ista cena no Aliexpress pat ja uz pakas 21 USD?

Kad piemeram nak prece ar FedEx, tad reali jadodas uz vinju filiali pie lidostas Rigaa un jaatmuito savadak tev pat nedod pacinju. Tur nekadi neizslides cauri pacinja. Vieniga iespeja ja iet caur ta saucamo World Mail.

Taka gadas ka maksa nodokli un gadas ka nemaksaa, kur paldies dievam biezak sanak nemaksaat!

Tas taka ar teoriju augstskola ko tu pa gbaalu redzeeji, jabut taa ka rakstits gramataa a ir ta ka ir realitaatee.

Fluxss, 11.septembris 2016, 14:23


Nesprēga, tak viss sen jau tika izskaidrots, tev laikam kamēr līdz smadzenei aiziet..... Un iemācies garumzīmes lietot, savādāk pēc 11 gadīga puikas izskaties.
11.septembris 2016, 14:50 | links
 
Crazycat šeit džeki stāsta, kad vispār nav jāmaksā nodokļi, un kad viņi ne reizi nav maksājuši pat sūtot 150e vērtas preces.

No 45e, visi maksā PVN, tieši šis limits tika ievest priekš tiem kuri iepērkas Ebay, utt, ja pirksi no juridiskas personas, tad limits no kura aprēķina PVN būs 22e. Parasti ebeynieks raksta kā dāvanu, un ir fiziska persona, tamdēļ bieži tās paciņas nemaz nepārbauda. Ievedmuita, tā jau ir nopietna lieta, un procentu likmes variē no 0%-55%, nedomāju, kad kādam makšķerniekam noderēs zināšanas par ievedmuitu, ja nu vienīgi kkādas ķīmijas nesāks pirkt

yuuhuu, 10.septembris 2016, 09:13


Tu tak pec dabas esi Zabaks. Tu stradaji muita un tik glups, laikam jau taapeec ari status "stradaju"

Neviens nesaka, ka nav jamaksa nodoklis. Vienkarshi veiksmigi pasliid garam un nenonak lidz nodoklu maksashanai, kas isteniba ir ljoti biezhi.

Rentgens, redz ka spole kastite, UN? Tur ari rentgena paraadaas ista cena no Aliexpress pat ja uz pakas 21 USD?

Kad piemeram nak prece ar FedEx, tad reali jadodas uz vinju filiali pie lidostas Rigaa un jaatmuito savadak tev pat nedod pacinju. Tur nekadi neizslides cauri pacinja. Vieniga iespeja ja iet caur ta saucamo World Mail.

Taka gadas ka maksa nodokli un gadas ka nemaksaa, kur paldies dievam biezak sanak nemaksaat!

Tas taka ar teoriju augstskola ko tu pa gbaalu redzeeji, jabut taa ka rakstits gramataa a ir ta ka ir realitaatee.
11.septembris 2016, 14:23 | links
 
neesmu ne reizi neko maksajis,kjinietis norada mazo summu un viss
11.septembris 2016, 13:06 | links
 
Ar nodokļu maksāšanu saņemot preces no ebay vai ali - ir kā ar visu mūsu valstī. Sūtīju divas preces ~60 un 80 USD - itkā no "From China", gaidīju ka būs nodoklis, preces atnāca un saņēmu pastā bez problēmas. Nākamais sūtījums bija godīgi 18 usd un saņēmu uzaicinājumu apmaksāt uzrēķināto nodokli - sākumā zvanīju tad rakstīju, beigās aizbraucu - lai nebūtu jāmaksā papildus gandrīz 7 euro (taisīju bankas izdruku un pievienoju ebaya izdruku kur prece ir pieejama par tiem 18 dolāriem) - lētāk laikam būtu bijis tos +euro samaksāt.

snitraM, 11.septembris 2016, 00:48



Protams ja ir laiks un vēlme braukāt lai uzrādītu papira veidā izdrukas tad uz priekšu. Jau sen ir iespēja šo pašu procedūru veikt attālināti un preci saņemt norādītaja pasta nodaļā. Arī ja kāds muitnieks izdomā ka tā prece nemaksā 80 eiro bet 200, nosūtīju visus dokumentus par pirkumu un piegādi ar nelielu pretenziju par nepareizi aprēķinātu nodokļu summu, otrā dienā saņēmu pareizu rēķinu ,kuru apmaksāju interneta bankā, atkal uzreiz nosūtiju muitai un nākamajā dienā mans pasūtījums bija pasta nodaļā.
11.septembris 2016, 12:13 | links
 
Jap. Sūtīju spoli čomam. Atnāca nedēļas laikā no GB. Vai tur oriğinàls vai nē hvz, zinu ka pa lielam viss top čainā tāpat un LV nonāk caur muitu un ntajiem starpniekiem.
Tagad gaidu daiwa certa pa 30 eur , kas šeit maksā ap 90. Redzēs kas tur atnāks.

vēl viens variants

oceola, 9.septembris 2016, 13:26
Tur divas atsauksmes- viens augusta beigas no Latvijas neemis- tas tu biji?

eldorado, 9.septembris 2016, 16:58
11.septembris 2016, 08:37 | links
 
Ar nodokļu maksāšanu saņemot preces no ebay vai ali - ir kā ar visu mūsu valstī. Sūtīju divas preces ~60 un 80 USD - itkā no "From China", gaidīju ka būs nodoklis, preces atnāca un saņēmu pastā bez problēmas. Nākamais sūtījums bija godīgi 18 usd un saņēmu uzaicinājumu apmaksāt uzrēķināto nodokli - sākumā zvanīju tad rakstīju, beigās aizbraucu - lai nebūtu jāmaksā papildus gandrīz 7 euro (taisīju bankas izdruku un pievienoju ebaya izdruku kur prece ir pieejama par tiem 18 dolāriem) - lētāk laikam būtu bijis tos +euro samaksāt.
11.septembris 2016, 00:48 | links
 
Pārdodu mazlietotu komplektu: Kāts shimano catana dx 10-30gr ,garums 210 cm. Spole: shimano exage 2500 .Uz spoles stāv aukla 0,13. Cena par komplektu 80 eiro. PM
10.septembris 2016, 18:09 | links
 
Divi jampampiņi cenšā ieskaidrot cilvekam kurš ir strādājis muitā :D :D :D ! Ir pilnīgi pohuj kas rakstīts uz tavas paciņas, kaut 1 dolārs, daļa iet caur rentgenu, dažas vnk atplēš, salīdzina ar kataloga cenu, un nodoklis tiek aprēķināts pēc kataloga cenas, vai arī dažreiz tiek pieprasīts bankas izraksts, par pirkumu. Gadās, kad vērtīgas mantas aiziet bez nodokļa, vienkārši slinkums bija, un viss. Un jebkura prece nāk caur muitu, no tās neizbēgt, vai tas būtu FedEx, vai pārējie pārvadātāji, brīžiem tie pārvadātāji paši jau ierēķina nodokli utt, lai nebūtu aizkavēšana uz robežas, un varētu ātrāk piegādāt preci.

yuuhuu, 10.septembris 2016, 00:08
an prasija pat bankas izrakstu kad kameru sutiju
10.septembris 2016, 10:09 | links
 
Crazycat šeit džeki stāsta, kad vispār nav jāmaksā nodokļi, un kad viņi ne reizi nav maksājuši pat sūtot 150e vērtas preces.

No 45e, visi maksā PVN, tieši šis limits tika ievest priekš tiem kuri iepērkas Ebay, utt, ja pirksi no juridiskas personas, tad limits no kura aprēķina PVN būs 22e. Parasti ebeynieks raksta kā dāvanu, un ir fiziska persona, tamdēļ bieži tās paciņas nemaz nepārbauda. Ievedmuita, tā jau ir nopietna lieta, un procentu likmes variē no 0%-55%, nedomāju, kad kādam makšķerniekam noderēs zināšanas par ievedmuitu, ja nu vienīgi kkādas ķīmijas nesāks pirkt
10.septembris 2016, 09:13 | links
 
Ebaya darbojos jau 8 gadus, esmu gan pircis gan pārdevis, esmu pircis arī citos ASV ineta veikalos. Lielākoties tomēr nav nācies maksāt nekādu ievedmuitas nodokli. Ļoti reti kad sanāk to maksāt, esmu sūtijis pat kvadraciklam bruņas, cilindrus, virzuļus utt. Par tiem gan laikam bija kaut kas jāsamaksā. Bet par jūras spolēm, medību kamērām, optikām, dažādiem nažiem dārgiem, un citām elektriskām ierīcēm un lietām neko neesmu maksājis. Ir dažādi knifi kā to apiet. Pārdevējam palūgt lai uzrāda mazāku cenu un atsūta falšo rēķinu caur PayPal ir viena lieta. Var vienmēr nenostrādāt ja paku atplēš. Tākā apgalvot ka nebūs nodoklis jāmaksā, ir aplami. Tas ir kā paveicās, bet man personīgi tomēr lielākoties paveicas. :)
10.septembris 2016, 08:12 | links
 
Divi jampampiņi cenšā ieskaidrot cilvekam kurš ir strādājis muitā :D :D :D ! Ir pilnīgi pohuj kas rakstīts uz tavas paciņas, kaut 1 dolārs, daļa iet caur rentgenu, dažas vnk atplēš, salīdzina ar kataloga cenu, un nodoklis tiek aprēķināts pēc kataloga cenas, vai arī dažreiz tiek pieprasīts bankas izraksts, par pirkumu. Gadās, kad vērtīgas mantas aiziet bez nodokļa, vienkārši slinkums bija, un viss. Un jebkura prece nāk caur muitu, no tās neizbēgt, vai tas būtu FedEx, vai pārējie pārvadātāji, brīžiem tie pārvadātāji paši jau ierēķina nodokli utt, lai nebūtu aizkavēšana uz robežas, un varētu ātrāk piegādāt preci.
10.septembris 2016, 00:08 | links
 
esmu tik daudz sutijis,ne reizi neesmu neko maksajis,bij i nakts monoklis-150 eiro,i spoles shimano un daiwa,kvalitate tada pati kas pie mums un nekadus nodokljus neesmu maksajis

sushnjaks, 9.septembris 2016, 21:47

Stāsti jēl man daugaviņ. Tāds trollis :D

yuuhuu, 9.septembris 2016, 22:24



Redzams ka cilveks neko nav sutijis un lej cik vien iespeejams, turas pie savas mazaas idejas/taisnibinjas ka suns pie kaula. Tjipa jamaksa bus nodoklis utt.. Pats personigi pasutiju multiplikatora spoli pa 98 Eiro. kjinietis jau ari nav dumjsh, apskatas ka iet uz Eiropu un uzliek uz kastites sutijuma summu 21 Dolars un tev ne cents nav jamaksaa muita, taka TROLLI, ludzu aizveries un beidz dirst. Tas pats no ASV, no kadiem 50 sutijumiem pedejo 3 gadu laikaa 2 tik bija muita, 1 naca ar Fedex kur nebija variantu un otra pacinja bija 34 dolaru kur maksaju muitu, parejais viss atnak bez muitas pat sutijumi 80 dolaru vertibaa un ar visu to ka cena ir uz pakas virsuu uzrakstita skaidri un gaishi 80 USD... Ne viss kas ienak iet caur muitu un ir kam veicaas... un no aliexpress jinietis liek nepatieso cenu virsu kas ir zem muitas summas.
9.septembris 2016, 23:52 | links
 
lai tev veicas trolli:)
9.septembris 2016, 22:39 | links
 
esmu tik daudz sutijis,ne reizi neesmu neko maksajis,bij i nakts monoklis-150 eiro,i spoles shimano un daiwa,kvalitate tada pati kas pie mums un nekadus nodokljus neesmu maksajis

sushnjaks, 9.septembris 2016, 21:47


Stāsti jēl man daugaviņ. Tāds trollis :D
9.septembris 2016, 22:24 | links
 
esmu tik daudz sutijis,ne reizi neesmu neko maksajis,bij i nakts monoklis-150 eiro,i spoles shimano un daiwa,kvalitate tada pati kas pie mums un nekadus nodokljus neesmu maksajis
9.septembris 2016, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager