Pērk/Pārdod

DUO Realis Jerkbait 100SP
Tips: Suspenders
Krāsa: Pro Blue Prism
Svars, gr.: 14.5g
Iegrime: 0,8-1,5 m
Made in Japan
Jauns kastītē

Cena: 10 Ls

http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-6222.htm



kaspars71, 5.jūnijs 2013, 14:38


Pielaboju cenu uz 10 Ls
5.jūnijs 2013, 22:30 | links
 
Sveiki.

Ir kādam interese par Lowrance Elite 4 Combo eholotu ar krāsaino displeju. Eholotam ir iebūvēts GPS, slots MicroSD kartei un daudz citas fīčas. Agregāts ir pilnīgi jauns un ne reizi nav lietots. Cena 200 LVL

sandiko, 5.jūnijs 2013, 17:14


Ir interese. Skat PM.
5.jūnijs 2013, 17:17 | links
 
Sveiki.

Ir kādam interese par Lowrance Elite 4 Combo eholotu ar krāsaino displeju. Eholotam ir iebūvēts GPS, slots MicroSD kartei un daudz citas fīčas. Agregāts ir pilnīgi jauns un ne reizi nav lietots. Cena 200 LVL
5.jūnijs 2013, 17:14 | links
 
DUO Realis Jerkbait 100SP
Tips: Suspenders
Krāsa: Pro Blue Prism
Svars, gr.: 14.5g
Iegrime: 0,8-1,5 m
Made in Japan
Jauns kastītē

Cena: 12 Ls

http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-6222.htm

5.jūnijs 2013, 14:38 | links
 
Pērku labu spining kātu ar testu 5-20 un garums 2.50 , būtu labi ja Ventspils galā būtu vai arī Rīgā.
5.jūnijs 2013, 13:35 | links
 
Pērku labu spining kātu ar testu 5-20 un garums 2.50 , būtu labi ja Ventspils galā būtu vai arī Rīgā.
5.jūnijs 2013, 13:35 | links
 
Pērku labu spining kātu ar testu 5-20 un garums 2.50 , būtu labi ja Ventspils galā būtu vai arī Rīgā.
5.jūnijs 2013, 13:35 | links
 
kur rīgā var nopirkt dobeles dzirnavnieka vai tukuma straumes zivju barības lielos iepakojumus 10kg un vairāk? slinkums visas bodes pēc kārtas apbraukāt, bet ražotāja mājaslapā nav norāžu

runiigais, 4.jūnijs 2013, 14:24



pie Brasas tilta Dobles dzirnavnieka ,pretīm meža kapiem
5.jūnijs 2013, 13:30 | links
 
to tomels
Labrīt! Beidzot esmu ar tevis vienisprātis!8) Bet ne jau es sāku te kaut ko salīdzināt.... ;0
5.jūnijs 2013, 10:42 | links
 
vai tad tu neredzi ka tur rakstīts kādos apstākļos tas speedmaster būs pārāks? spinings tika pozicionēts konkrētiem apstākļiem, manis pēc jau vari saukt speedmaster par izcilo džiga kātu :D tā pat tur nav ko salīdzināt. nevar jau protams arī korekti salīdzinātr divu dažādu testu spiningus, bet pie vienāda testa tur vispār nav ko apspriest.
5.jūnijs 2013, 06:03 | links
 
Iesakat veči kādu bodi, interesē MEPPS AGLIA LONG 1 un 2ais numurs. Pabiju Deglava salmo, Daugavgrīvas un vēl pāris bodēs -nekā. Paldies

skutans, 4.jūnijs 2013, 17:36



Paprovē ēsmā uz Dzelzavas ielas- parasti diezgan liela izvēle no mepsiem
4.jūnijs 2013, 19:10 | links
 
atbrauc pie manis , man ir .
4.jūnijs 2013, 17:57 | links
 
Iesakat veči kādu bodi, interesē MEPPS AGLIA LONG 1 un 2ais numurs. Pabiju Deglava salmo, Daugavgrīvas un vēl pāris bodēs -nekā. Paldies
4.jūnijs 2013, 17:36 | links
 
paldies, aizbraukšu iepirkt;)
4.jūnijs 2013, 15:13 | links
 
Es pērku Depo Berģos.Tur nav vienīgi Straumes granulas.
4.jūnijs 2013, 14:52 | links
 
DEPO tikai ne krasta ielas.
4.jūnijs 2013, 14:46 | links
 
kur rīgā var nopirkt dobeles dzirnavnieka vai tukuma straumes zivju barības lielos iepakojumus 10kg un vairāk? slinkums visas bodes pēc kārtas apbraukāt, bet ražotāja mājaslapā nav norāžu

runiigais, 4.jūnijs 2013, 14:24

DEPO
4.jūnijs 2013, 14:34 | links
 
kur rīgā var nopirkt dobeles dzirnavnieka vai tukuma straumes zivju barības lielos iepakojumus 10kg un vairāk? slinkums visas bodes pēc kārtas apbraukāt, bet ražotāja mājaslapā nav norāžu
4.jūnijs 2013, 14:24 | links
 
to tomels
Es neuztraucos, es atceros.
Taviem neargumentētajiem apgalvojumiem, nav nekāda pamata, tikai vāja teoretizēšana. Ielien kādreiz no stāvošas peļķes, tai pat Daugavā (klasiska zandartu vieta Latvijā, pēc Tavas klasifikācijas), kur nākas kabināt pat 30 gr. džiggalvu, vai citā versijā no krasta nepieciešams tāls metiens. Un tajā brīdī Tu pārliecināsies, ka Tevis prezentētais ļoti labais džiga kāts, ir nelietojams vispār.... Pirmajā variantā, tavs maksimāli pieļaujamai māneklis nesasniegs grunti vispār nekad, otrajā, līdz nepieciešamajai vietai, Tu vienkārši neaizmetīsi. Nevajag pozicionēt šauras specializācijas kātu, kā īsto džigošanai Latvijas klasiskajās zandartu vietās, jo tāds viņš nemaz nav. Citādi kāts protams ir labs...
4.jūnijs 2013, 11:43 | links
 
paiks - neatceros vairs par daiwu, bet vari neuztraukties, man nav ne mazākas nepatikas pret tevi ne pret kādu citu. es pat nezinu kas tu esi, sorry ja liku tā padomāt :) es izsaku viedokli tikai par konkrēto spiningu, man pašam sen atpakaļ tieši tāds pats bija, pēc laika nopārdevu lietotu pa 60ls. neesmu mikrodžigists. šis konkrētais spinings St.Croix Legend Elite ir ļoti labs džiga kāts līdz gramiem 16. lai arī virsējais tests ir 10g. man pašam ir St.Croix Avid līdz 10,5g bet džigot un visu labi just var sākot ar gramiem 5-6 līdz 16g, iemest var vēl vairāk bet juška vairs nav tā. šis spinings derēs zandartu, asaru un līdaku džigošanai standarta situācijās, teiksim ezerā 7-9-11m dziļumā ( arī seklāk ) un arī straumē varēsi džigot un piecirst zivi kā arī normāli vadīt mānekli. un šis ir arī vidējais aritmētiskais dziļums un apstākļi kādos pie mums tiek džigoti zandarti, tā kā labāku spiningu džigam šiem apstākļiem es nemaz nevarētu iedomāties. šis speedmaster ir apmēram medium fast cik atceros, vai pat vēl ļurīgāks, līdz ar to spice viņam nekādā gadijumā nav tik jūtīga. pats tak ar tiku lietojis, tikai toreiz maz no džigošanas sapratu. un vēl garums 2.6m ir jau par garu, līdz ar to viņš paliek vēl lēnāks. teiksim medium fast džigam derētu tikai ar ielīmēto spici, bet tavā gadijumā tādas nav. un tests līdz 35g, tātad daudz maz normāli viņš sāk just tikai gramus 15 un līdz ar to manis minētajās latvijas klasiskajās zandartu vietās jau tas svars būs par lielu ( neskaitot ļoti lielu vēju kurā jau džigot ir ļoti grūti, vai spēcīgā straumē) a St.Croix Legend Elite šīm vietām būs tieši laikā, plus vēl ar viņu var smuki mazos voblerus uztvičot. protams speedmaster būs pārāks kad vajadzēs lidināt lielus voblerus, smagus bleķus vai 20+ gramu džiggalvas. esmu jau aizrāvies. teiksim tā, džigot var arī ar to speedmaster, bet līdz izcilam džiga kātam tur kā "peškom da luni". vienu vārdu sakot šos abus kātus ir salīdzināt tā pat kā mercedes ar žiguli. džigā visi plusi ir par labu Elitei. komentēju tāpēc lai cilvēki kas vēl tikai sāk gaitas džigošanā neapjuktu un nenopirktu to ko nevajag. sākumam iesaku kādu salmo mikrotech vai makrotech. tā lūk. no offense. tikai pasaku ko domāju.
3.jūnijs 2013, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager