Pērk/Pārdod

BoCMANI,VISMAZ 20% atlaide,savaadaak neviens nepakiers,atskaitot Plavinju speciaalistus...;)
3.februāris 2011, 23:23 | links
 
Pārdodu Shimano Speedmaster AX 240M, tas ir 240cm, tests 10-30g, cena 60ls, tel 26059099



http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/ru/nl/index/2009sehfish/rods_and_poles/spinning/spinning_casting/speedmaster_ax_spinning.html
3.februāris 2011, 21:47 | links
 
Labi, Griesējs guļ laikam, šakal poršivij :DD, bet ir jau jums taisnība, ir par 28gr gan pārējo testu :)) un manuprāt kāts varētu būt labs. Kas tie par murgiem augšējā robeža pa lielu, nekas tur nav par lielu, vajadzētu apčamdīt lai saprot :)) un ja vēl būtu 2.40m ....mhhhh..., bet 3,5gr apakšējā gan kaut kā bišķi par šerpu izklausās...varētu būt diezgan pabomīgs :))), bet viss ir jāņem uz tausti un tikai uz tausti :)
3.februāris 2011, 21:06 | links
 
Čau, eŅKa! Ko Tu gribi??? :)
3.februāris 2011, 21:03 | links
 
urmaas, es gribu no Griesēja, personīgi :DD, māte google, māte google tas nav interesanti :)))
3.februāris 2011, 20:59 | links
 
eMKa, es ar nau Grieseejs, bet tas tests sanāk ~3...14g
3.februāris 2011, 20:56 | links
 
tests ir apmēram 3 - 14 gramiem. jaudas rezerve der, bet nu es foreļoju ar kātiem 0-8 un 1 līdz 7 gramiem, ar 5lb auklu. pilnībā sevi attaisno.
3.februāris 2011, 20:56 | links
 
to Emka
oz laikam bij 28grami
3.februāris 2011, 20:52 | links
 
eMKa
iemet lūriņu mātē guglē.uzraksti mērvienības,i šamā tev visādus brīnumus izmetīs!
:)))
3.februāris 2011, 20:52 | links
 
Griesēj, apgaismo mani pls par tiem oz, nav ne mazākās poņas, cik tas ir gramos ??
3.februāris 2011, 20:48 | links
 
Nu bišķin MV un MP nepiekritīšu :))))
Jaudas rezerve vienmēr noder, kā arī ja paši TO blanku sajustu ...
Vienvārdsakot, tas kātiņš točna ir pa skaisto.
Ai, vispārvarbūt es neko nesaprotu, un man varbūt arī vnlg ;)
3.februāris 2011, 20:20 | links
 
tas lamiglas forelēm ir bik par niknu, augšējais tests toč. šamais būtu labs asariem, vai teiksim ķeršanai aizaugušās vietās, ar vieglām mailēm. cena Lamiglas atbilstoša, par to nav ko brīnīties.
3.februāris 2011, 14:39 | links
 
Sludinājums . Meklē. Meklē. Meklē. Meklē
Pazudis nekustamo īpašumu īres un nomas menedžeris.
Pazīmes:
draudzīgs un komunikabls
atsaucas uz vārdiem latviešu, krievu un angļu valodā
nav atraujams no mobilā telefona
var stundām runāt par dzīvokļiem, ofisiem, kvadrātmetriem, plānojumiem, īres priekšrocībām utt.
nav apturams ceļā uz nosprausto mērķi
zina, ka nekustamā īpašuma tirgū joprojām ir iespējams nopelnīt
uz vizītkartes rakstīts: Rent In Riga
Atradējus lūdzam sūtīt nekustamā īpašuma aģenta CV un fotogrāfiju
3.februāris 2011, 12:55 | links
 
Griezeej: Nu ja tas tieshaam ir augstais plaukts, tad cena ir ljoti patiikama. Lamiglas lapaa taadu neatradu. 1/8-1/2 oz amiitis man personiigi skjiet foreljniekam par niknu.
3.februāris 2011, 11:49 | links
 
Māris, cena Ls140. Vai turpināt stāstīt par parametriem, vai pietiek jau ar šo? :)))))))
Nu labi ;)
7', 1/8-1/2oz, made in USA. Nav raxtīc, bet varētu būt medium fast.
Ups, piemirsu - line rate up to 10Lb. Un (paldies saprātīgam ražotājam!!!!!!!) nav mazie rinķi :)))))
2.februāris 2011, 20:17 | links
 
Griezeej, tu gan taac paskops ar kaata informaaciju. Tikpat labi var reklameet, ka paardoc tiek augstaa plaukta vaacu bulkuvaagjis (mercedes) ar ziemas riepaam un aakji :-) Vai nu atziisties, ka pac nemaz negribi paardot (sieva spiezh?), vai arii iemet kaadus techniskos datus.
2.februāris 2011, 15:42 | links
 
Vakar minētais DS kāc ar visu rodsocku arī atrada jaunas mājas un gādīgu saimnieku.
Pieklājīgus apartamentus un copesdraugu meklē augstā plaukta amerikāņu foreļniex (Lamiglass) ar tubusu. Ja gribi ar Tādu sadraudzēties, pado ziņu ;)
1.februāris 2011, 22:04 | links
 
jjanis , paldies !
1.februāris 2011, 21:30 | links
 
 
gintsgg,
vari šeit papētīt
http://www.lpr.lv/forums/kol-sa-dlja-lodki-t7650.html
1.februāris 2011, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager