Pērk/Pārdod

aaa juss dikti nolēmuši brist, tad tā cita štelle.
starpcitu kkadi kamik gumijnieki bij esmas veikala pie akmens tilta bij ar atlaidi no 66 uz 33 ls ja nemaldos.
4.novembris 2010, 21:44 | links
 
darex pa uudeni nepabridiisi
4.novembris 2010, 21:40 | links
 
Man atkal liekas , ka nekas siltāks par valenkiem nav un izmaksas ar zemas, un ja tu puss dienu sedi pie viena alinģa tad neko labaku nevajag, tik tagad gruti dabuut ,varbūt kās zin kur ir iespēja iegādāties?
4.novembris 2010, 21:40 | links
 
Sienāzi
paļdes.navajag man untes.man ar Viepli cita štelle!
:)))
4.novembris 2010, 21:37 | links
 
:)
nu ko lai saka mans ziemā ziftiņ bez tiem zābakiem atradīs:DDDDDDDDD
4.novembris 2010, 21:33 | links
 
urmaas, gint, ja kaads no jums nobriest, tad mlg ar ir nneemeejs, ta es varu bez beedu nnemt ar zivinieku, un kaads no jums ar mlg2
4.novembris 2010, 21:33 | links
 
Jā vakarā , ta vakarā , cikos ?
4.novembris 2010, 21:32 | links
 
kilka,usps ir ok,cik man nakusas preces ar usps,tad talak tas divertejas uz Latvijas Pasts un pasts pats talak sakarto muitas lietas ( ko nedara ne DHL,ne Fedex ... par velti ) ... aizvelcies uz pastu sanemt preci un vienigais parsteigums ir cedele,ka papildus jamaksa muita,nevis izzina,ka jabrauc atmuitot ... noskaiti pasta monetas un savac preci
4.novembris 2010, 21:31 | links
 
Vieplis
cikos ir vakarā???
:)))
4.novembris 2010, 21:29 | links
 
Karstu nestrebiet bet sūtiet pa 2 pāriem. Citādi var sanākt kad cabelas kaut ko greizi nodeklarēs un kad sāksiet rādīt invoisu un maksājumu kurš protams būs ar shippingu,summa tik un tā pārsniegs 150 eur. Tad nu gan vaļā netiksiet.
Man cabelas nepareizi bija nodeklarējis 220$, samaksāto 140$ vietā un muita ar PVN tika aprēķināta 40Ls. Rēķiniet paši cik tad ~ var izmaksāt zābīši
4.novembris 2010, 21:28 | links
 
Tikai vakarā! Mans rīt uz cop!
:))
4.novembris 2010, 21:28 | links
 
ja drikst,tikai pedeja laika principa 100% visi sutijumi iziet skenesanu un optiku bus nereali izslucinat cauri bez muitas ... un kad panem optikas cena+cela izdevumi+muita-isti nav garantijas sutitam lietam, tad sanak apmeram tas pats kas Latvija ...
4.novembris 2010, 21:28 | links
 
Gints
Tu nebūsi vienīgais!
:)))
4.novembris 2010, 21:28 | links
 
Viepli , paldies , es rītā būšu klāt , jā tikai Tev būs laiks ar mani ņemties .
4.novembris 2010, 21:26 | links
 
...un konkrētajā datumā konkrētajam muitniekam būs '"mēnešreizes" un paņems pa pilnu summu ;))...
DsKs - šķiet, ka tur izvēlēties nevari - no kabelām lēnais nāk ar usps, ātrais ar ups
4.novembris 2010, 21:26 | links
 
dsks man kaareiz ccalis jautaaja par daardu optiku, to vispaar taa oficiaali driikst caur netu suutiit ?
4.novembris 2010, 21:25 | links
 
vieplis,nezvanisu un ar dhl vai fedex neko no statiem lielu vairs nesutisu,tikai usps,man pietika ar vienu reizi nochakareties atmuitojot optiku un speciali no Liepajas uz Rigu braukt kartot muitu,lugties mutniekiem lai dienas laika man sakarto papirus un nav jabrauc speciali otro reizi :)
4.novembris 2010, 21:18 | links
 
viepli, taa arii dariissu, nestrebssu karstu.

gintsgg, tie tak gumijnieki.
4.novembris 2010, 21:14 | links
 
Gint, atbrauc un piemēri, man arī tāds pāri ir, 10 izm.
:)
4.novembris 2010, 21:14 | links
 
Sienāzi ,
Es jau arī gribētu tos zābakus , bet bez mērīšanas neriskēšu , Viepis redzēja , 10 izmēra zābakos es savu kāju iedabūt nevarēju , man ir nestandarta kāja , 43 izmērs , bet ļoti augsts cēlums tāpēc vienmēr ir jāpērk lielāki . Jācer ka Aiviss atļaus pamērīt .
4.novembris 2010, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager