Pērk/Pārdod

Varu tikai pievienoties viepļa izteikumam par Kamik Gorilla, pagajuošogad iepirku sev un sencītim, šogad (vēl nāk, bet drīz jābūt) čomam un sievastēvam. Esmu lietojis gana daudz un ļooti apmierināts:) Price/performance nesagraujams;))) Iesaku visiem, kam interesē rudens/ziemas zābaki, bet atlikuši izmēri tikai līdz 44 laikam.
1.novembris 2010, 16:33 | links
 
Arī fakc. Arī ar citām var. Un labi var :)
Bet šitās tādas smalkas, ka asarim mazāk aizdomīgas būs. Vismaz tas 20Lb varianc. Un arī ātri nesavērpsies. Asarus twitchot būs pa skaisto. Un no zobainēm nebaidoties.
Man patīk. Nu, bet katram savs.
1.novembris 2010, 15:04 | links
 
Griezējs
Bet ja ar dārgo vobleri kopā aiziet divlatu pavada :) ? Es pirku te vienas 25 cm par 65 sant/gab, nekādu sūdzību, priekš manis ļoti labas. Ja sanāk visu noraut, tad tikai tādās reizēs, kad ir ieķēries vnk nāvīgi, bet tad jau nelīdzētu arī ne titāna, ne kriptonīta, ne kāda cita materiāla pavada :) .
1.novembris 2010, 14:53 | links
 
Dabūju aptaustīt Viepļa pavadas. Foršš materiāls, tas pītais titānc, nebiju pirms tam lietojis.
Kas priecēja, tad sleevītes bija aizspiestas ar speciālo stangu. Ir uzticība, ka turēs kārtīgi.
Man nagos nonāca no 20Lb materiāla taisīta. Špinim, kur 10Lb aukla virsū būs pietiekoši droša, lai dārgos voblerus nepakāstu.
Cena nav zema, bet izmantotiem materiāliem un montāžas qualitātei ļoti atbilstoša. It sevišķi, ja apzinies, ka normāls vobleris maxā 3-5 reizes vairāk, tad uz pavadu, ko ilgi varēs izmantot, galīgi ekonomēt negribas.
Vieplis, gaidu 30Lb modeli ;)
1.novembris 2010, 14:23 | links
 
mirtin,
Tev tak teica ka nespīd,:))))) un vieplis vēl nekad mani nav piekrāpis, un viņam labāk tā nedarīt:)))).
1.novembris 2010, 14:21 | links
 
Mirtin, lai tev skaustu - sēžu un skatos uz Kamik Golilla zābakiem par $50. Man trūkst vārdu...
:DDD
1.novembris 2010, 14:19 | links
 
Kur nu vēl saprotamāk, Aiso!
:))
1.novembris 2010, 14:17 | links
 
Vieplīt draudziņ, tūlīt tu klientu pakāsīsi:DD Tad kad aiso sapratīs, ka tu viņu krāp, tad tās ūberpavadas es no tevis kā veca čoma pa rubli divdesmi paņemšu:D
1.novembris 2010, 14:17 | links
 
Viepli,
Ja nebūšu pirmais, neņemšu:))))) saprati?:)))P
1.novembris 2010, 14:15 | links
 
VSOP, lielajā kastē līdz 16,5 cm var glabāt, tā vismaz apraksts vēsta. 12 Ls.
Aiso, ja tu par pavadām, tad būs tikai jaunedēļ.
:)
1.novembris 2010, 14:10 | links
 
Interesē šitāda priekš 13-14cm gariem vizuļiem, ja gadās - nosauc cenu ;)
1.novembris 2010, 14:00 | links
 
Viepli,
es, kā pirmais un highly valued and recommended customer , gribu saņemt tavu piedāvājumu nekavējoties,savādāk nebūšu pirmais :))))
1.novembris 2010, 13:56 | links
 
Pērku River2sea hi dep cnk88 vobleru. nekur veikalos vairs nemanu, laikam vairs river2sea voblerus neražo.
1.novembris 2010, 13:55 | links
 
Žēl, tik dārgi gan nevaru..
1.novembris 2010, 13:42 | links
 
30 cm būs 2 Ls, griezuļi un karabīne pēc tavas izvēles. Rīgā.
:)
1.novembris 2010, 13:24 | links
 
vieplis
Bet, kur tu dzīvo? Un kādā cenā pavadas?
1.novembris 2010, 13:21 | links
 
Bļ**, gugu, nafig vienmēr piep*sies vieplim? Nevienu neaizstāvu, bet nafig pied*rst forumu? ... dusmu uzsita..
1.novembris 2010, 13:20 | links
 
Torpēda, pavadas izbeigušās, būs jaunedēļ.
1.novembris 2010, 13:19 | links
 
Bomzis atkal tirgojas :):)
1.novembris 2010, 13:16 | links
 
vieplis
No kurienes esi? Tu tās titāna pavadiņas arī tirgo? Man te manos veikalos visas normālās ir dabeigušās, bet gribētos tādas uz 30 cm, bez atmiņas utt iegādāties.
1.novembris 2010, 13:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager