Pērk/Pārdod

man tieši to mazo un vieglo vajag for asari and līdakas
18.septembris 2010, 21:00 | links
 
nu žēl ka nau peldošs tad jau tas IZUMI nebūs preikš manīm es tagad asarus un lidakas keru ar poperi bet gribejas ar to izumi pa virsu izvaalet varbut ka 8 cm uz to peldoso ari man deretu
18.septembris 2010, 20:59 | links
 
50mm? Baigi mazs un viegls. Tas forelistiem vairāk der atstraumītēs, un nelielu / vidāju asaru ķeršanai. Un peldošš šitas izmērs arī nav ;)
18.septembris 2010, 20:54 | links
 
Griezējs:)
balvu nepārdodu.vnk gribēju iepirkt un dubiltā notirgot!!!biznes nazivajetsja!!!
:)))
18.septembris 2010, 20:49 | links
 
hahaaa vaita veikala cena nebija 6 ls? man jau vajadzetu to 50mm un peldoso
18.septembris 2010, 20:46 | links
 
Urmaas, balvu taisies pārdot?
Vai arī paskatījies veikalā un nolēmi uzvārīties? :DDDD
18.septembris 2010, 20:41 | links
 
cingij
pa 12Ls jemsi???
:)))
18.septembris 2010, 20:37 | links
 
kāds nepārdod lietotu vai ne tik lietotu IZUMI shad alive vobleri?
18.septembris 2010, 20:35 | links
 
andzus uzraksti privāti
18.septembris 2010, 20:16 | links
 
andzus69;jelgavā raf rajonā bijušais pērnavas centrs copes veikals asaris 2 st.
18.septembris 2010, 20:15 | links
 
Jjani, kaņemšu.
:DD
18.septembris 2010, 19:11 | links
 
nu sarakstīju
Viepli, lūdzu paņem priekš manis divus pārus 9IS-812018 - izmērs M
18.septembris 2010, 19:00 | links
 
viepli, kaņem lūdzu 9IS-812018 izmēru M 2 pārus
18.septembris 2010, 18:56 | links
 
Taisos šo to no Cabeļiem sūtīt. Ja kādam ir vēlme, nekautrējieties.
:)
18.septembris 2010, 18:19 | links
 
Varbūt kādam ir lieks glābšanas riņķis , labprāt nopirktu .
17.septembris 2010, 00:07 | links
 
Pārdodu:

Rapala Original Floater
- garums 13cm, svars 11g, peldošs, 0-1,8m, spiningošanai un velcēšanai
- labā stāvoklī
- http://www.rapala.lv/index.php?dir=produkt/shallow-running&file=f&action=desc&page=1
- cena 4,50 Ls

Rapala Husky Jerk
- garums 12cm, svars 13g, neitrāla peldspēja (suspending), 0-2,4m, spiningošanai (arī tvičingam) un velcēšanai
- labā stāvoklī (ir nelieli vizuāli defektiņi, kas radušies pēc pārmērīgas iekāres no līdaku puses :) )
- http://www.rapala.lv/index.php?dir=produkt/shallow-running&file=hj&action=desc&page=1
- cena 5,00 Ls (pirku veikalā > 7 Ls)


Rapala Magnum
- garums 7cm, svars 7g, peldošs (ar metāla pavadiņu lēni grimstošs)
- ļoti labā stāvoklī
- cena 4,00 Ls

Bilde: http://www.zip.lv/show/?i=1328970

Visus kopā atdošu par 12 Ls.

Atrodos Jelgavā.
15.septembris 2010, 11:50 | links
 
Piekrītu mirtinam. Kad pēdējoreiz (pirms 2 dienām) biju Lielupē, man neņēma ne uz lētajām gumijām, ne uz krutajiem vobleriem, tikai uz Lucky John kastmasteru (28g) un Lucky John šūpiņu, kas ir Mepps Syclops kopija. Abus tai dienā nopirku kopā par ~ 2,50 Ls! :D Šūpiņš vispār 99 sant maxāja :) , bet līdakas kā trakas tai dienā uz šo metās virsū.
Pērkot jaunus mānekļus iesaku vadīties pēc tā, cik plaši pielietojams ir konkrētais māneklis. Piem., gumijas zivi ar fixēto svina galvu varu vadīt gan seklā ūdenī, gan nogremdēt uz grunts, tai pašā laikā lielai daļai vobleru ir no tik līdz tik metriem, izstiepies vai saraujies :) . Līdzīgi ir arī ar šūpiņiem, ar tiem arī var dažādi darīties. Ā, un tām gumijas zivīm var likt ofseta āķi un mainīt tās galvas, līdz ar to ar vienu zivi var nosegt ļoti plašu diapazonu.
Kas attiecas uz IZUMI, jau esmu sapratis, ka esmu baigais sliņķis un tvičings nav priekš manis. Līdz ar to tas brīnums vairs nav manā iepirkuma sarakstā.
Mjā, kad makā maz naudas, tad jāsāk domāt ;) !
15.septembris 2010, 11:45 | links
 
Varbūt, tā reklāma mani mazliet paķēra :D
bet es jau sen esmu gribējis raustāmu, spēlējamu vobleri, kas būtu derīgs arī dziļākās vietās par 3-4 metri, un kas nebūtu pārāk smags, lai var ar kāta testu 20-40 gr raustīt, tā nu acī iekrita izumi ātri grimstošais :D
15.septembris 2010, 10:59 | links
 
andzus69 - nepakļaujies reklāmai. Tas ka pēdējie raidījumi pilni ar šo brīnumu nenozīmē, ka tā ir panaceja. Citus mānekļus arī var ļoti labi izspēlēt. Turklāt kā jau NG rakstīja - pēdējā laikā tos pērk slikti - vai nu tie nešancē, vai cilvēki, kas nopirkuši neprot atrast pareizo spēli. Ar to arī izskaidrojama to parādīšanās raidījumos :DDDD Ņemot vērā krīzi, es tavā vietā nepirktu dārgās spēlmantiņas, bet meklētu iespējas strādāt ar lēto galu. Piemēram tās pašas gumijas joprojām strādā un parāda nesliktus rezultātus - vajag tikai radošu pieeju :DDDD
15.septembris 2010, 10:45 | links
 
izstaigāju visus Jelgavas veikalus,čušs. Tehnolandā vaicāju, caur viņiem IZUMI voblerus pasūtīt nevar.
Salmo mājas lapā viņu preču katalogā nevaru atrast. Pļac, gribās to brīnumu izmēģināt, bet netieku šim klāt :D
15.septembris 2010, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager