GPS kā palīgs copē

gps-shop.lv, veikalos Salmo un Ēsma pašreiz Magellan Triton 400 un 500 modeļiem ar LV topo karti ir ļoti laba cena: -20% Gan interneta veikalā, gan uz vietas veikalos - vienāda cena! Tā ka, iespēja arī klātienē izpētīt un iegādāties.
29.decembris 2010, 15:04 | links
 
te papildus info par 500 modeli, tur pat var atrast arī 400tā aprakstu: http://gps-shop.lv/product_info.php?products_id=101&osCsid=eb9422af1b1eb5ed2dbada6b5b7a553c

Amām iekārtām ir ļoti ērta punktu atlikšana un to atrašanas funkcija.
29.decembris 2010, 15:09 | links
 
sveiki, vīri.
vai kāds nezin, kur var dabūt latvijas topogrāfisko karti pa lēto, priekš garmin aparāta?
5.janvāris 2011, 20:57 | links
 
[vecā omamma]+[latvia topo v1.1.2]
krievijas saitos
8.janvāris 2011, 23:09 | links
 
andzus69. Kurš ir Tavs ezers?! :))) Lai kŗāmētu točkas iekšā, karte nav vajadzīga! Man, mobilajā ir iekšā. :))
9.janvāris 2011, 06:42 | links
 
Alūksnes ezers, protams :)) Nu ne jau tikai točku krāmēšanai man tā navigācija ;)
Protams, man tā ezera dziļumu karte nav vajadzīga, bet ko padarīsi, ka Latvijas topo kartē cilvēki ir centušies ielikt arī ezeru dziļumus :)
10.janvāris 2011, 11:43 | links
 
Man savukārt interesē gps.

Var kāds ko sakarīgu ieteikt ?
10.janvāris 2011, 13:02 | links
 
es par gps telefonā. tāpēc, ka tad ir 1 aparāts, ko līdzi nēsāt - lai atzīmētu vietu, kur ķērās un pēc tam to atrastu - pilnīgi pietiek.

tās dziļumu kartes - atļausiet iesmaidīt - pārsvarā visas kartes ir vismaz 30 gadus vecas, kartējums veikts sazin kad, tā ka informācijas ticamība ļoti zema.
10.janvāris 2011, 13:08 | links
 
daddy, kāds modelis telefonam ?
10.janvāris 2011, 13:11 | links
 
man ir pavecss (3+ gadi) nokia 6110 navigator.

Ja tagad ņemt, tad jāņem OVI maps kompatiblie aparāti (http://maps.nokia.com/services-and-apps/ovi-maps/compatible-phones) daļu no tiem var kā mazcenas dabūt. Viņam + tas, ka ir sakarīga navigācija iekšā.

Šoruden uz Turku arhipelāgu braucām, ļoti labi izvizināja - pirms tam no interneta tās OVI kartes ielādē - nu čista kā tomtoms, a tomtomam nebija jaunie ceļi iekšā. vo.
10.janvāris 2011, 13:54 | links
 
Man te vienā Gps bodē skaidroja, ka akumulatori tur dažas stundas. Varbūt var iztikt ar telefonu un kādu modeli labāk, kam ir pieredze, padalaties.
11.janvāris 2011, 22:51 | links
 
Telefons GPS režīmā arī nevelk ilgi.
11.janvāris 2011, 22:52 | links
 
man jau patīk telefoni uz androida... Ir gan labas offline GPS kartes gan extremālās situācijās ērti var lietot google maps... ir pāris reizes izručijis,
11.janvāris 2011, 23:17 | links
 
Man ir Nokia C7 Ļoti laba navigācija, kartes un citi pribambasi. Rīgā rāda visas vienvirziena ielas utt. Kā GPS neizmantoju, jo tad strādā meklēšanas režīma (it kā tur 55 h)
Varbūt, kāds var ieteikt, kādi akulumatori (pirkstiņveida) ir labākie (lādējamie) Apriebies pirkt bačas!!! Dur cell, dura nes septiņreiz ilgāk-nepiedāvāt! Fufels!!! :)
12.janvāris 2011, 07:27 | links
 
andzus69. Tev toč dziļumu karti nevajag! Tevi ir vectēvs! Ko pats nezini, to parādīs labāk kā kartē! :)))))
Man ir tā smalkā karte, bet ar neprecīza (uz papīra). Tādai pilnīgi nav jēgas. Tik palūrēt mājās siltumā. :)
12.janvāris 2011, 07:31 | links
 
zivgarnis> mašīnas piepīpētājs-sausais aķis 12w-adapteris,kas pārveido strāvu atbilstošu tavam GPS ,doma skaidra??? :))
Savam tā sariktēju staigā kaut čertas dienas bez aķīša uzlādes. Manam GPS ir uzlādējama baterija ,bet domāju ,ka arī GPesm ar apaļjām ''iekšiņām'' var sariktēt !!!
12.janvāris 2011, 07:48 | links
 
ZG, man arī aktuāls jautājums par lādējamām bačām! Apriebies visu laiku pirkt. Man ar ir vecā krievu laiku padomijas militāristu ezera karte, visvisādas kartes vēl, vesela kaudze, bet nu precīzu man vēl nav izdevies redzēt :))
Man ir tāda doma pašam savu ezera karti sazīmēt lēnā garā- es no GPS točkas pārnesu uz kompi un lieku uz kartes virsū. Ilgs darbs, bet kādreiz man būs labākā pieejamā karte :))
12.janvāris 2011, 08:21 | links
 
...:) sausais aķītis, ir tādi mednieku bodēs, medību luturiem...un ne tikai . :))!!!
12.janvāris 2011, 08:21 | links
 
Ja gribat kartes zīmēt, tad "doctor depth" balstīts uz eholota datiem jums karti uzzīmēs. Sanāks apmēram tāda kā propilkās.

Kad pēdējo reizi Alūksnē velcēju, tad apskatījos slavenos LIELOS AKMEŅUS. Tiešām glīti lieli akmeņi , tā kā izmētāti pa grunti. Zivju gan tur nebija daudz ;)
12.janvāris 2011, 08:44 | links
 
TomTom XL2 IQ Routes

Ir kādam šis modelis, doma nopirkt. Kādas atsauksmes?
13.janvāris 2011, 18:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager