GPS kā palīgs copē

To sienaazis
Lietoju, bet ne pārāk daudz. Ārpus Latvijas - Ok!
Latvijas karte tālu no vēlamā , pat pats Tomtoms dod tikai 63% pārklājuma... Latvijai noteikti labāka ir Nokia piedāvātā.
13.janvāris 2011, 22:54 | links
 
Sienaazis
TOM TOM nesadarbojas ar jāņa sētu utt.tāpēc ari karte ne visai!
:)
13.janvāris 2011, 23:02 | links
 
tontonam ir sūdīgi ar kartēm, bet man liekas , ka kaut kur krieviem bija. Labāks ceļiem ir igo, mežiem, topo- garmin. Igoram kartes ir un atjaunošanās
13.janvāris 2011, 23:17 | links
 
šeit LV piejamais labāks būs,kā kātelis teica,Garmins.pāerbaudīta štelle!
:)
13.janvāris 2011, 23:24 | links
 
Lietoju Garmin Dakota 20, uzskatu, ka labs verķis, iekšā turu Eiropas 2009.gada ceļu karti (uzlauztu, bet te nese izmēģināju labu fīču - izveidot karti no bildes (piesaistīju koordinātes bildei) biju Venēcijā, viss OK. galvenais var piesaistīt arī vecās kartes, ielādēt atmiņas kartē un lietot pārslēdzot vajadzīgo. un vēl tur lieto 2AA baterijas kā beidzas var nomainīt. un vēl mitrumizturīgs, mēģināju lietot -10grādos, viss OK.
13.janvāris 2011, 23:25 | links
 
 
Buus tas garmin laikam jaapapeeta, vajag copes punktus vasaraa salikt, lai ziemaa var preciizi tos seekllus un bedres atrast.
13.janvāris 2011, 23:48 | links
 
tas etrex pa 50 ls skkiet tiiri sakariigs.
13.janvāris 2011, 23:54 | links
 
Sveiki! Ja es noperku cita ES valsti, es vina dabusu latviesu valodu? Domaju prieks ezera punktus likt.
14.janvāris 2011, 09:11 | links
 
Pasu galveno aizmirsu, GARMIN ETREX vai VENTURE HC.
14.janvāris 2011, 09:14 | links
 
Es tomēr ieteiktu šo, jo ar LABU LV karti tev būs vieglāk orentēties uz vietas, ja protams vari atļauties
14.janvāris 2011, 09:33 | links
 
Nu nez, kā -10, -15 grādos ar nosalušiem nagiem bakstīsies pa skārienjūtīgo ekrānu. Es personīgi viennozīmīgi priekš copes ņemtu navigāciju ar taustiņiem-pogām. Bet nu gaumes jautājums.
14.janvāris 2011, 10:12 | links
 
Esi drošs, arī ar lielos mīnusos var strādāt. Pamatā rokas ir siltas, Tu taču ar nosalušām rokam arī copi beidz!!
14.janvāris 2011, 10:23 | links
 
krisciks


nu vai izdevās dabūt pie dzīvības sava magellan!?
14.janvāris 2011, 10:23 | links
 
gundar vēl ne
14.janvāris 2011, 13:24 | links
 
man bija tādi pati problēma!tā VP programma(viņai ir gļuks) viņa izdzēš visu programmu!i-netā pavandies un tur var atrasts risinājumu!puss vakars aizgāja vējā kamēr dabūju pie dzīvības!!žel ka neatceros kā es to darīju 2gadi atpakļ, pat nepaspēju īsti paspēlēties(tikko biju dabūjis no ASV) kā viss nokārās(pieslēdzu pie VP šis man prasa vai updeitot, es protams OK kā nekā orginal un pēc 2min piiiiiiiiiiii)!tur bija jānospiež trīs pogu kombināciju, tad tu tiec iekšā menu(ar datu kabeļa palīdzību viņš uzrādīja kompī man liekas kā flešku, un tad tur ielika folderu ar atjauninājumu, kuru nokačāju i-netā)! bet bija tikai viena adrese kur tā problēma bija aprakstīta, un man liekas kā tā bija RU!
14.janvāris 2011, 14:17 | links
 
Džimmi
itkā sakarīgs puika.bet kā ar šo tēmu???
:DDD
26.janvāris 2011, 21:21 | links
 
Neticēsi, ka 3 reizes centos atrast šo tēmu, bet kkā nesanāca uzdurties. Meklēju zem inventāra. :D Huinja sanāca :)) Atvainojos
26.janvāris 2011, 21:25 | links
 
Izlasot visu tēmu saprotu, ka aktuālākie modeļi, kurus iesakat ir Magelan Tritons un Garminam Dakota + LV Topo karte. Cenu ziņā abi ir līdzīgi, bet kurš no abiem varētu būt lietotājam draudzīgāks?
26.janvāris 2011, 22:27 | links
 
Man ir Magellan Tritton 300. Laba kaste. Nekādas kartes papildus nebija jāpērk - viss ja bija iekšā.
27.janvāris 2011, 00:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager