GPS kā palīgs copē

Par navigācijām runājot. Tuvākajās dienās ienāks Magellan Triton 1500.
Komplektā visādas kartes un programmas. Varu palīdzēt arī ar dziļumu kartēm. Ja kādam ir interese ...
6.februāris 2011, 23:08 | links
 
urbik - cena? Un kādas kartes?
6.februāris 2011, 23:12 | links
 
Urbik, vai runa iet par šo verķi?

Ar kādām kartēm tu vari nodrošināt un protams cena?
7.februāris 2011, 08:21 | links
 
Urbiks

cik noprotu tu kautko saproti no Gps, man majas atvilknee metajas Magellan
SporTrak. Jautajums vai shim aparaatam ar var ieladet kautkadas kartes?
Paldies
7.februāris 2011, 09:36 | links
 
urbiiiiik!?! Atbildes studijā!
7.februāris 2011, 10:13 | links
 
Paklau, vai kāds no jaunajiem modeļiem atbalsta OZI explorer nomapotās topenes? Cik zinu, tad LV topenē dziļumu kartes ir diezgan relatīvas (neprecīzas).
7.februāris 2011, 11:47 | links
 
Klau, vai nav tā, ka visi tie Magelani un Garmini ir nedaudz ''noiets etaps'' - tagad jau katrā normālā telefonā ir GPS .... kolēģis nupat tika pie Nokia N8 - GPS ir iekšā vairākās versijās - gan kā navigators - rāda un saka priekšā auto ceļu, gan arī ''kājāmgājēja'' versija - var atzīmēt un sameklēt jebkuru punktu gan mežā, gan ezerā....
7.februāris 2011, 12:46 | links
 
VT - nu jā, un tas N8 tāds riktīgais tūrisma verķis - mitruma un trieciendrošs, tāds, kuru nav žēl pa copi un mežu novazāt. Un navigācijas režīmā bača ar viņam 4..5 stundas tur ;))
7.februāris 2011, 12:53 | links
 
nez kā tiem telefonu gps ar uztveramību? uz ezera vēl labi, bet kā ar mežu? Agrāk tie gps mežā negāja īsti, Meža dienestā bija sapirkti, tāpat pa kartēm būrās, jo reāli caur zariem neuztvēra.
7.februāris 2011, 12:56 | links
 
Turklāt kāda ir uztvērēja precizitāte! Magellan Trion ir 1m un to esmu pārbaudījis - paties! savādak būs +/- 20m un dziļumu un sēkļu padarīšana būs garām!
7.februāris 2011, 15:03 | links
 
Piekritīšu dzhamam- magellānam precizitāte ir uz metra!
GPS telefonā manā skatījumā ir apmēram tas pats kas kamera telefonā- nav tā kvalitāte.
tās manas domas.
bet nu tehnoloģijas iet lieliem soļiem uz priekšu, kas zin'.
7.februāris 2011, 15:21 | links
 
Man jau liekas, ka cena arī tam N8 ir samērā paliela.
Tad jau labāk Magellan navigāciju un normālu telefonu, kuram baterija nedēļu tur nevis 4h.
7.februāris 2011, 15:51 | links
 
anvit
Darbinot GPS telefonā, neviena baterija Tev nedēļu neturēs:-)
7.februāris 2011, 16:09 | links
 
Tere!
Ne jau aparātiņā precizitāte.Tā tiek ieprogrammēta pavadonī ar mērķi,lai neizmantotu militārām vajadzībām.Pēc starptautiskā stāvokļa stabilizēšanās Eiropā,iespējamā kļūda tika minimalizēta.
7.februāris 2011, 16:13 | links
 
Lai jautājums nepazustu "noderīgās " informācijas plūsmā, to tomēr atkārtošu ;)

Paklau, vai kāds no jaunajiem modeļiem atbalsta OZI explorer nomapotās topenes? Cik zinu, tad LV topenē dziļumu kartes ir diezgan relatīvas (neprecīzas).
7.februāris 2011, 16:19 | links
 
Man tieši tāda paša problēma kā paa, aparāts tieši tas pats, bet vai kādu jaunāku karti var ielikt naf skaidrs. Jautājumi ir, nav atbildes. Spečuki, lūdzu studijā :)
7.februāris 2011, 16:23 | links
 
Lbruno: Tad tu gribi teikt ka visiem GPS uztvēŗejiem precizitāte ir konstatns lielums! Kkā negribas piekrist, ka uztvērējs nav saistīts ar precizitāti!
7.februāris 2011, 16:24 | links
 
Veči , izsakiet savu viedokli , noskatījos Lowrance eholotu ar visu GPS . Cik labs tas ir , un vai tas ir lietderīgi , varbūt labāk to GPS pirkt atsevišķi ?
7.februāris 2011, 16:30 | links
 
man gan ar liekas, ka precizitāte varētu būt visiem līdzīga, jo ja tā nebūtu, tad arī piemēram, braucot ar mašīnu, tas rādītu samērā neprecīzus pagriezienus, ātrums būtu neprecīzs....
es piemēram pa retam piestrādāju uz taxi....bez gps es būtu vienkārši noslīcis kartēs....ja mašīnā nav tom tom, tad braucu pēc tā, kas ir telefonā, arī telefonā atzīmēju točkas, piemēram lidosta, kad esmu piebraucis pie lidostas durvīm, kur arī punktu atzīmēju, atskan balss jūs esat sasniedzis galamērķi :DDD protams ērtām ir strādāt ar tom tomu, jo tas tieši tam ir paredzēts - ekrāns lielāks, darbības ērtākas, bet savu funkciju - proti aizvest mani uz turieni, kur gribu pilda viņi abi divi :)))
7.februāris 2011, 16:32 | links
 
bet jebkurā gadījumā...cope ir cope...līst lietus, sanāk viskaut ko nomest zemā, kaut kur atsist....tāpēc drošāk un ērtāk jau būtu izmantot tam paredzētos mitrum un triecien izturīgos verķus :))
p.s.
nav vajadzīgs pat nokia N8, lai tajā varētu veiksmīgi strādāt ar gps....man iekš taxi ir nokia c5, kas manuprāt cenas ziņā ir kudiš lētāks, bet strāda :)))
7.februāris 2011, 16:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager