GPS kā palīgs copē

Jeeska ,
paldies par atbildi ! Jā pareizi sapratu , tad ar to GPS , kurš jau ir iebūvēts eholotā , atrast iepriekš atzīmētu vietu , problēmu nebūs ? Pēc tam var pārslēgties un eholotu lietot kā eholotu , vai arī tomēr domāju nepareizi ? Man līdz šim nav bijis ne eholots , ne GPS , tāpēc varu uzdot daudz un muļķīgus jautājumus . Tagad esmu nolēmis iegādāties , ceru ka apgūšu . Negribu arī pirkt no sākuma lētu , pēc tam pirkt labu , gribu uzreiz nopirkt labu cerot ka kalpos ilgi un manam mūžam pietiks .
8.februāris 2011, 10:55 | links
 
gint

Var lietot visādās kombinācijās, dalītajo logos utt. Prātīgākais ir izvēlētajam "daiktam" sākt ar lietošanas instrukcijas izpēti internetā ierakstot Googlē "Instruction manual Humminbird 798", piemēram. Pēc tam būs maz jautājumu un daudz zināšanu. Pērkot amerikāni riskē palīkt uz Jūdzēm, bez kilometriem, metriem utt...
8.februāris 2011, 11:04 | links
 
V.S.O.P. Paldies , tā arī darīšu , viss pirms kārtīgi izpētīšu instrukciju un tikai tad sākšu apčamdīt . Tādu , kurām nav kilometru un metru noteikti nepirkšu , mana galva ir par veca lai sēdētu laivā un rēķinātu , a cik ta tas sanāk .
8.februāris 2011, 11:15 | links
 
Par GPS precizitāti.
Tas, ka "normāls ikdienas GPS" koordinātēm rāda 8 zīmes aiz komata (kas sanāk 1mm precizitāte), nenozīmē, ka jūs atrodatis tur, kur viņš rāda un ka to pašu vietu varēsiet atkal atrast ar augstu precizitāti.

TEORĒTISKĀ civilo GPS precizitāte ir 5m. Sīkāk, kas un kāpēc varat palasīt šeit: http://en.wikipedia.org/wiki/Error_analysis_for_the_Global_Positioning_System
8.februāris 2011, 11:24 | links
 
Eholote ar GPS uztvērēju LOWRANCE M52i S/GPS (SA)
214.89 Ls
Es tādu esmu noskatījies , nezinu gan cik viņš ir labs , nav man pieredzes ar eholotēm .
8.februāris 2011, 11:25 | links
 
gintsgg
Esmu lietojis Lowrance M 52i S/GPS.
Nu feins verķis, punktus var salikt, maršrutu veidot, viss kā pieklājās. Pat krievu valoda tam bija.
Ja tu copē tikai vasarā un nesēņo, tad atsevišķi 2us verķus tev nevajag.
8.februāris 2011, 11:28 | links
 
:DD Kamēr drukāju, pats jau atradi ;)
8.februāris 2011, 11:28 | links
 
gint
uzraksti NG, šamam vienā no veikaliem ir baigais spečuks par eholotiem (iespējams arī par gps) vari aizšmaukt uz to veici un ar to čali parunāties - varēsi paspaidīt pogas un paklausīties ko šis stāsta...vismaz kad es pirku eholoti tā čaļa viedoklis likās ticams un ne no gaisa grābts, par pirkumu ne vienu brīdi neesmu sūdzējies :)
8.februāris 2011, 11:30 | links
 
un vēl...es uzskatu, ka atsevisķi verķi ir kudiš ērtāki...jo tas gps verķis tak var noderēt ne tikai no laivas copējot, bet piemēram kādu vēdzeļupes bedri gribēsi atzīmēt, kādu točku kādā mežā, kur barabeciņas aug griezdamās, tāpat arī ja ziemā sadomā uz copi pabraukāt - nebrauksi tak ar visu eholoti, kopā ar aķīti
8.februāris 2011, 11:38 | links
 
gintsgg - lietojis neesmu, bet man viņa ekrāns liekas par šauru - 240x160 punkti. Pats lietoju Eagle FISHEASY 250, tam ir bišķi platāks ekrāns (240x240), bet reizēm gribas ieslēgt zoom (nu lai labāk atšķirtu vairākus samu āķus pa vertikāli un tad ar manējo knapi knapi, jo viņš dala ekrānu uz pusēm...a ja vēl šaurāks ekrāns, tad neko nesapratīsi...
8.februāris 2011, 11:38 | links
 
un pēdējā pamācība :)) ja nekad neesi lietojis - paņem un pamēģini kādus 2-3 modeļus un tad sapratīsi kas ir kas, jo atšķirās viņiem gan cenas gan iespējas visai būtiski
8.februāris 2011, 11:40 | links
 
Ziviniek par baravičkām tas gan tiesa :)
8.februāris 2011, 11:41 | links
 
gintsgg
Mums nav izdevies sajūkt kordinātes kopā ar dziļuma karti. Pats gan maz ar to esmu darbojies, bte kolēģiem nav sanācis. Katrs atsevišķi darbojas normāli. Paņem kaut ko lētāku un vienkārsāku. Tas ehalots mums kantorī ari zivis radija...pirmajā stāvā. Plus neerta apkalpošana-domāts vins stacionārs-aķiti vajaga staipīt.
VSOP
Nezinu, Keguma HES pat atbilda. Krātuvēm un upēm jau savādāk..tās tomēr izskalo, aizskalo atskalo:-). Ezeriem varbūt nedaudz dziļums mainās, jo kartes ta vecas. Droši ka tādam Ķīšezeram arī neatbilst...rok, pumpē aizber:-)
8.februāris 2011, 11:41 | links
 
Trubās var lietot vai nu Ozi Explorer (uz vindoziskajiem telefoniem), vai arī Androzic vai OruxMaps, ja ir Androīdtruba.
Pozitīvs moments ir tas, ka šīm programmām ir offline rastrizētas kartes, uz kurām uzklāt dziļumu kartes nav nekādu problēmu. Protams būs nedaudz neprecīzi, bet +/- saprast var, kurā vietā ir kas. Arī punktus un trekus atzīmēt nav problēmu.
VZD vai LGIA kartes arī tīklā ir atrodamas.
8.februāris 2011, 11:52 | links
 
es savu uztaisīju "portable" - paņēmu vecu testera alumīnija kastīti, pie vāka pieskrūvēju aparātu, iekšā mazais 7Ah aķis un 5m vads ar turētāju un sonaru galā :))
8.februāris 2011, 11:53 | links
 
un vispār...eholotu, lai tas pildītu funkciju - atrast grunts nelīdzenumurs - sēkļus, kantes, līdz ar to potenciālās copes vietas, var dabūt pa lētām naudiņām - domāju ap 50 ls pilnīgi atliektiem galiem. protams, ja gribās pētīt smukas bildītes, un to kā zivtiņas peldās ar to nebūs līdzēts...bet ja samos nebrauc, tad nafig tas nav vajadzīgs, piemēram vietā kur kacinu zanderus, eholots zivis man nerāda vispār, jo zivs guļ uz grunts :)))
es katrā ziņā Tavā vietā nopirktu eholotu pa lēto un pa pārējo naudiņu paņemtu feinu gps verķi... :)))
bet tās gan tikai manas domas :)))
8.februāris 2011, 11:55 | links
 
Ginča labāk nepērc neko . Saglabā to naudiņu pavasara piknikam:)))
8.februāris 2011, 11:58 | links
 
gint, sapratu ka šodien tiksimies:)
8.februāris 2011, 12:00 | links
 
Zivniek, nu gan pateici taisnību, dārgāku par 150 lašiem nu gan nevajēdzu ņemt, jo tad sanāks tā - jo "krutāks" vecis, jo dārgāks verķis.
Žēl ka Bumsim sievasmāti "jācīnās", tad gan viņš pateiktu par savu pieredzi.
P.s. pēc mana uzskata, vienīgais labums ehelotes GPS ir labs, ka var redzēt uzreiz laivas ātrumu un viss!!
8.februāris 2011, 12:12 | links
 
Paldies visiem kuri mēģina man palīdzēt !
Jā pareizi saprotu , tad tomēr ir prātīgāk pirkt 2 verķus , eholotu ar lielāku ekrānu , kurš rāda arī kā zivtiņas peldas , jo uz samiem arī mēdzu braukt , vajadzīgs arī lai būtu jā ne latviešu valoda , tad viss maz krievu un GPS ar kuru var skriet arī pa mežu un baravikas lasīt , vēdzeļu bedres atzīmēt . Savas vēdzeļu bedres es it kā no galvas zinu , vai tas verķis citu vēdzeļu bedres arī rāda ? DDD
8.februāris 2011, 12:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager