GPS kā palīgs copē

daddy , paldies ! Kādu konkrēti eholota modelī Tu ieteiktu ?
11.februāris 2011, 21:22 | links
 
tu tak rīt nepirksi? es tipa pirmdien ieteiksu :)
11.februāris 2011, 21:28 | links
 
Labi , gaidīšu , rīt noteikti nepirkšu .
11.februāris 2011, 21:43 | links
 
Kādam varbūt ir Peipusa dziļumu karte, vai zin kur meklēt?
12.februāris 2011, 23:43 | links
 
Ja ir Oziexplorer varu aizsūtīt kalibrētu karti
13.februāris 2011, 07:41 | links
 
Par GPS telefonā. Nevaru ievadīt koordinātes, kā arī nevaru atrast kādās koordinātēs atrodos. Vai telefonos vispār ir šāda funkcija? Ja ir iesakat modeli, lūdzu..
13.februāris 2011, 19:33 | links
 
to Mezs
Man ir Nokia N82, var ielikt kordinates, bet ieteiktu pirkt uzreiz normālu GPS. Telefonu biju lietojis 3 gadus, bet nu jau pārgāju uz Garminu, cita lieta.
13.februāris 2011, 19:59 | links
 
Es nesen rēdzēju ka viens kungs solīja piebērt copes lietas ar triton-500, bet kad viņam lūdza nosaukt cenu tas pazuda..........,
14.februāris 2011, 01:59 | links
 
to ziks

ja jau tik ļoti interesē triton 500, atsūti privātu ziņu, dabūsi gan cenu , gan visu pārējo
14.februāris 2011, 09:02 | links
 
Mezs - man ir nokia 6110, tur pie programmām ir 2 programmeles "Orientieri" un "GPS dati".

Orientieros var ievadīt punkta koordinātes, nosaukumus, kategorijas un pēc tam viņus paskatīties kartē, vai navigēt uz tiem.

GPS datos ir 3 apakšprogrammas - navigācija uz koordinātēm, pašreizējās pozīcijas noteikšana & saglabāšana un veiktā attāluma mērīšana.

Protams - galvenā priekšrocība GPSam telefonā ir "viss vienā". Nekad ar telefona kameru nedabūsiet tādas bildes kā ar normālu fočuku, un dziesmas nekad neskanēs tādā kvalitātē un arī mazajā ekrānā nav viegli lielo karti skatīties...no otras puses - braukt copēt un apkrauties ar visādām liekām mantām arī diezkas nav...
14.februāris 2011, 10:32 | links
 
gintsgg - konkrētu verķi tomēr tev neieteikšu, jo nezinu ne tavas vēlmes, ne iespējas. :)) Ieteikšu mierīgā garā paņemt no čomiem kādus pāris verķus patestēt un tad tu jutīsi, ko nozīmē tie parametri un sapratīsi, ko tev vajag...lasot tikai pamācības nevar ne sievu noprecēt, ne autiņu nopirkt, ne arī eholotu. ir jāpamēģina :)
14.februāris 2011, 11:46 | links
 
Daddy , iespējas kādas vajag , tādas arī būs , vēlmes - līdz 200 ls , saprasšanas nav nemaz , bet gribēšana liela , tāpēc es te arī ņemos kā traks un piesienos katram no kura varu kaut vai pus vārdu izspiest . Labi , jā neieteiksi neko konkrētu , tad neieteiksi , pasaki kādu Tu pats lieto ?
14.februāris 2011, 11:54 | links
 
Gint, ja esi Rīgā, pēc savas pieredzes, vismaz es tā laivu pirku, iesaku vienu dienu noziedot un apstaigāt firmas kuras NODARBOJAS ar navigācijas tirgošanu un izprāšņā viņus pilnīgi par visu un tev tiks skaidrs ko tu gribi.
Piemēram:
gpscentrs;
navigacija.lv;
un protams citas
14.februāris 2011, 12:07 | links
 
Vairi , paldies ! Tā laikam būs jādara , būs jāiet andelmaniem smadzenes čakarēt .
14.februāris 2011, 12:18 | links
 
es lietoju 2:
1. Fishin buddy 2255 (tas ar garo kāju), vēsturiski ienācās pirmais, kopīpašums ar čomiem, Norvēģijā bija ļoti noderīgs, Latvijā vienu otru samu esmu ar viņu noķēris, bet trūkums ir šaurais stars (20grādi), baigi jāmenedžē, lai ēsmu starā trāpītu, diez kas nav. Ir interesantas fīčas, kā sidefinder, t.b. meklēšana uz sāniem, piem seklā ezerā līdakas, bet reāli neesmu daudz to izmantojis, to jau tāpat redz kur jāmet :) Pašlaik viņu šad tad ziemā paņemu līdzi...piem, lai redzētu kādā dziļumā stintes peld :)

2. Eagle FISHEASY 250, šitam ir paliela melnbaltā bilde 240x240 pikseļi un 2 stari 60 un 120 grādi. Samu ķeršanai derīgs. Pamatā lietoju 60 grādīgo staru, bet ja ir vairāki copmaņi un piem 4 makšķeres uz visām pusēm, tad reizēm nākas slēgt to plato staru, lai visas ēsmas uz ekrāna dabūtu...gribētos bik lielāku izšķirtspēju, lai var labāk strīpas platumu un no tā sama lielumu saprast.

3. esmu darbojies arī ar Eagle Trifinder - bija ok, šim vēl trešais stars 90 grādi, un vēl daži patīkami sīkumi, bet dārgāks par manējo 250 un Eagle Fisheasy 350C, krāsainais, tas gan izrādījās ne visai, jo ģīmis maziņš, lai gan punktu daudz, strīpiņas smalciņas, ja tur klēpī vēl kauko var saprast, bet otrs copmanis neredz...saulē vispār neko nevar saprast...
14.februāris 2011, 12:24 | links
 
Paldies , Daddy !
14.februāris 2011, 12:31 | links
 
Gintsgg te neliels raksts par Magellan Triton, ja kkas nav skaidrs, varu palīdzēt. http://infoera.lv/forums/viewtopic.php?f=14&t=6
14.februāris 2011, 13:02 | links
 
Varbūt kādam ir šī programma? http://www.kartes.lv/?wp=107&lg=2&sid=265

Varētu padalīties ar iespaidiem.
14.februāris 2011, 13:40 | links
 
gintsgg - nav par ko, es tāpat Tev pateicību parādā par to, ka ieteici, kur motoru labāk pirkt...vismaz kādu % nodzēsīšu :)
14.februāris 2011, 13:40 | links
 
Urbiks , Paldies ! Mana izvēle par Magelan Triton vēl vairāk nostiprinājās .
14.februāris 2011, 13:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager