GPS kā palīgs copē

Piemēram: sēklis 2m
http://kartes.lgia.gov.lv/?x=213314.750&y=707935.575
2.septembris 2011, 16:21 | links
 
Maliķi, tieši tā, bet šeit tev ir jātērē nauda uz interneta pieslēgumu, ta vēl plus zudumi uz interneta ātrumu, ta vēl grūti ielikt punktu (Wpt) kustībā, ja braucot ehelote tev parāda jaunu sēkli, tu uzreiz ieleic ieliec šo punktu un vari vēlāk jau atgriesties tur. Bet ar OziExploer es varu AR TO PAŠU karti, kuru tu vari lietot caur internetu, es lieojot šo programmu lielu punktus kur vien vēlos atzīmēt copes vietas. Vēlāk jau mājās (vai arī ja laptops ir līdzi) pārcelt šos punktus kompī un jau tad ar precīzām koordinātēm
2.septembris 2011, 19:00 | links
 
Kāds Garmin īpašnieks varētu pastāstīt, kā ielādēt kartes. Nopirku MAPGPS62s, bet kaut kā neiebraucu, kādā veidā ielādēt kartes. Varbūt vajadzīgs kāds papildu softs?
5.septembris 2011, 10:59 | links
 
Headhunter, pamēģini šeit. Liekas ka ir visa tev nepieciešamā informācija.
5.septembris 2011, 11:13 | links
 
Paldies, Vairis, bet nebiju domājis šo ceļu. Netaisos atbalstīt tirliņus dārgās dienesta automašīnās, kas tirgo 5 latus vērtu karti par 60 latiem.
6.septembris 2011, 09:05 | links
 
varbūt kāds ir lietojis šādu GPS? kādas atsauksmes?

BECKER Active 43 TRAFFIC
8.novembris 2011, 18:24 | links
 
vai būs ok, priekš auto?
8.novembris 2011, 18:32 | links
 
Priekš auto es tev tomēr ieteiktu Garmin, jo šeit ir arī balss komandas Lv un 100 % Lv pārklājums un cena arī būs tev pieņemama.
8.novembris 2011, 18:42 | links
 
Manam vecākajam puikam tāds ir Neko sliktu vēl nav teicis Tikai pa reizēm prasa apdeitus uztaisīt Tā ka parikte pirkta jauna visi jaunumi nāk uz e mail Atjauninājumi u.t.t
8.novembris 2011, 18:43 | links
 
Vairi nepiļikaj
VALODAS:

Interfeiss latviešu, krievu, angļu u.c. Balss komandas latviešu, krievu, angļu u.c.
8.novembris 2011, 18:44 | links
 
Becker ir becker Ne pa velti visi lepnie friči Becker vien slavē Un cenas starpīma ir 10 ls Serviss laps ...:DDD
8.novembris 2011, 18:46 | links
 
paldies par pirmajām atsauksmēm!
Mani tā kā vairāk uz Beķeri velk....
Ja jau pat BUMS atzīst par gana labu esam, ta jau būs vien jāgrābj ciet :DDDDD
8.novembris 2011, 18:57 | links
 
šajā versijā ko tu biji iedevis nebija LV un balss komandas LV valodā, tikai tāpēc ieteicu citu.
8.novembris 2011, 19:12 | links
 
Headhunter, ieej torentu lapā rutracker.org sadaļā par Garmin GPS, tur FAQ viss smalki sarakstīts un ir iespējams nolādēt arī kartes. kartes ir jāielādē atmiņas kartē. Es tur dabūju labas Igauņu topo kartes. Latvijas topo karti es nopirku orģinālo, bet pēc tam atradu torentos arī tādu pašu karti. Pameklējot var arī atrast Peipusa dziļuma karti
8.novembris 2011, 21:22 | links
 
Paldies Sasha! Jau atradu, izrādās, galvenais knifs ir, ka kartes jāielādē atmiņas kartē, nevis pašā GPS aparātā, kam atmiņa arī pietiekoši paliela.
9.novembris 2011, 14:09 | links
 
Labdien,
Vēršos pie Jums pēc padoma. Labu laiku apsveru domu iegādāties GPS ierīci, bet pašam skaidrības tajos aparātos diez ko lielas nav, tādēļ, varbūt, kāds var padalīties padomos, no savas personīgās pieredzes, un ieteikt kādu konkrētu modeli, kas varētu izpildīt šādas funkcijas:
*atzīmēt konkrētus punktus ūdenstilpnēs (būtu labi ar iespēju pierakstīt komentārus)
*iegaumēt velcēšanas maršrutus
kā arī kā ir ar ūdeņu kartēm? tās ir pašam jālādē iekšā? vai tās ir jāpērk atsevišķi, vai arī var sameklēt tīmeklī? un vai ar +/- 100 Ls var tikt pie salīdzinoši precīza un ērta aparāta?
Paldies!
9.janvāris 2012, 11:25 | links
 
Par kartēm:
Garmin un Magellan ierīcēm ir nopērkama LV topogrāfiskā karte, kur ir redzami dziļumi ezeriem +/-150 un Daugavai līdz Lielvārdei. Ja ir ļooti daudz brīva laika, tad dziļumu kartes var aizņemties arī ezeri.lv. Tās gan no -70iem, bet citu Latvijā nav.
Punktus atzīmēt var ar gandrīz jebkuru GPS.
Precizitāte +/- 5m, ideālos apstākļos ir gandrīz visiem.
Iesaku Garmin vai Magellan komplektā ar karti.
Var pirkt china u.c. bet būs bez garantijas un baterija +/-3h. Kartes varu aizdot genshtab "sovešenno sekretno"
Magellan vai Garmin ir tas pats kas VW un Opel.Viss tas pats, tikai nosaukums cits.
9.janvāris 2012, 22:55 | links
 
P.S.
Telefons lai paliek sarunām.
9.janvāris 2012, 22:55 | links
 
man ir garmin 550t bet tur tajā topo kartē nav nevienai ūdens tilpnei dziļumi... vai varētu būt, ka veca karte?
9.janvāris 2012, 22:59 | links
 
http://www.kartes.lv/?wp=124&lg=2&p=0

Šī maksā, bet nav jādomā kas,kur, kapēc
9.janvāris 2012, 23:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager