GPS kā palīgs copē

Kungi!Vajadzīga palīdzība(lietošanas instrukcija latviski) GPS Magellan.Jau iepriekš pateicos!
25.februāris 2011, 09:36 | links
 
130Ls ir pilniigais perebors par galvu.Ja atmiņa neviļ redzēju ebay apmēram 100eiro.
14.februāris 2011, 22:34 | links
 
to Ainars

cik ir normāla cena
GR 16 ir Humminbird????
14.februāris 2011, 20:39 | links
 
ginca paldies,bet nau īsti skaidris,kas labāk-gr16,vai rokas gps,tapēc šeit jautāju vai kadam ir.
14.februāris 2011, 20:33 | links
 
GR 16 humminbird ir e-boat.lv uz vietas Brīvības gatve 277
14.februāris 2011, 18:18 | links
 
GR 16 ir Humminbird gps galva.Vismaz 580 modelim.Par citiem modeļiem nezinu.Ja kādam ir infa kur var nopirkt (pa normālu cenu) būtu gatavs nopirkt.
14.februāris 2011, 16:50 | links
 
zini, man liekas, ka sams interesējas par jebkuru troksni, arī vienkāršu pļunkšķināšanu virspusē, un ceļas no dibena augšā - varbūt paskatīties, a varbūt uz citu, klusāku vietu aizpeldēt ...bet ne jau katrs troksnis viņam rada vēlmi uzēst :)
14.februāris 2011, 14:39 | links
 
Jā , bet vai tās 9 nepareizās reizes to zivi neatbaida ?
14.februāris 2011, 14:30 | links
 
nau kādam bijusi darīšana ar gps GR16
daddy-viegli jau teikt ,bet kamēr sāc saprast vanna,jau tukša,kamēr pietecini viss aizmirsies.
14.februāris 2011, 14:29 | links
 
veči, tur jau tikai pareizs satvēriens un pareiza kustība ar plaukstu, kad ir saprasts, kas ir kas, tad tālāk kā ar riteņbraukšanu - grūti saprast, kā var nemācēt? :))

gintsgg - nu jāmēģina būs saskrieties :) ...tad jau tev ir potences...es, kad sāku, pirmo gadu vispār nodauzīju kvoku otrādi turot, jo nebija, kas parāda...tik vien, cik biju salasījies :DD


daks - nemērc tik dziļi un taisi asāku kustību, lai mazāk šļakstās...normāli jābūt, ka nevis sieva bļauj, ka nopludināts, bet apakšējie kaimiņi sūdzās, ka flīzes lobās un spogulis ieplīsis no tiem būkšķiem :))
14.februāris 2011, 14:17 | links
 
daddy-es ar piesakos kvokkursos,promēju vannā,sieva gandrīz no mājas padzina(nopludināju)
14.februāris 2011, 13:59 | links
 
Daddy , jā Tu mani iemācīsi kā ar kvoku strādāt , tad es Tev pūšu parādā , pagājušo vasaru mēģināju , meistars teica ka priekš pirmās reizes ne slikti sanākot , 1 reizi no 10 trāpot tieši tā , kā vajag . DDD
14.februāris 2011, 13:56 | links
 
Urbiks , Paldies ! Mana izvēle par Magelan Triton vēl vairāk nostiprinājās .
14.februāris 2011, 13:49 | links
 
gintsgg - nav par ko, es tāpat Tev pateicību parādā par to, ka ieteici, kur motoru labāk pirkt...vismaz kādu % nodzēsīšu :)
14.februāris 2011, 13:40 | links
 
Varbūt kādam ir šī programma? http://www.kartes.lv/?wp=107&lg=2&sid=265

Varētu padalīties ar iespaidiem.
14.februāris 2011, 13:40 | links
 
Gintsgg te neliels raksts par Magellan Triton, ja kkas nav skaidrs, varu palīdzēt. http://infoera.lv/forums/viewtopic.php?f=14&t=6
14.februāris 2011, 13:02 | links
 
Paldies , Daddy !
14.februāris 2011, 12:31 | links
 
es lietoju 2:
1. Fishin buddy 2255 (tas ar garo kāju), vēsturiski ienācās pirmais, kopīpašums ar čomiem, Norvēģijā bija ļoti noderīgs, Latvijā vienu otru samu esmu ar viņu noķēris, bet trūkums ir šaurais stars (20grādi), baigi jāmenedžē, lai ēsmu starā trāpītu, diez kas nav. Ir interesantas fīčas, kā sidefinder, t.b. meklēšana uz sāniem, piem seklā ezerā līdakas, bet reāli neesmu daudz to izmantojis, to jau tāpat redz kur jāmet :) Pašlaik viņu šad tad ziemā paņemu līdzi...piem, lai redzētu kādā dziļumā stintes peld :)

2. Eagle FISHEASY 250, šitam ir paliela melnbaltā bilde 240x240 pikseļi un 2 stari 60 un 120 grādi. Samu ķeršanai derīgs. Pamatā lietoju 60 grādīgo staru, bet ja ir vairāki copmaņi un piem 4 makšķeres uz visām pusēm, tad reizēm nākas slēgt to plato staru, lai visas ēsmas uz ekrāna dabūtu...gribētos bik lielāku izšķirtspēju, lai var labāk strīpas platumu un no tā sama lielumu saprast.

3. esmu darbojies arī ar Eagle Trifinder - bija ok, šim vēl trešais stars 90 grādi, un vēl daži patīkami sīkumi, bet dārgāks par manējo 250 un Eagle Fisheasy 350C, krāsainais, tas gan izrādījās ne visai, jo ģīmis maziņš, lai gan punktu daudz, strīpiņas smalciņas, ja tur klēpī vēl kauko var saprast, bet otrs copmanis neredz...saulē vispār neko nevar saprast...
14.februāris 2011, 12:24 | links
 
Vairi , paldies ! Tā laikam būs jādara , būs jāiet andelmaniem smadzenes čakarēt .
14.februāris 2011, 12:18 | links
 
Gint, ja esi Rīgā, pēc savas pieredzes, vismaz es tā laivu pirku, iesaku vienu dienu noziedot un apstaigāt firmas kuras NODARBOJAS ar navigācijas tirgošanu un izprāšņā viņus pilnīgi par visu un tev tiks skaidrs ko tu gribi.
Piemēram:
gpscentrs;
navigacija.lv;
un protams citas
14.februāris 2011, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager