GPS kā palīgs copē

Daddy , iespējas kādas vajag , tādas arī būs , vēlmes - līdz 200 ls , saprasšanas nav nemaz , bet gribēšana liela , tāpēc es te arī ņemos kā traks un piesienos katram no kura varu kaut vai pus vārdu izspiest . Labi , jā neieteiksi neko konkrētu , tad neieteiksi , pasaki kādu Tu pats lieto ?
14.februāris 2011, 11:54 | links
 
gintsgg - konkrētu verķi tomēr tev neieteikšu, jo nezinu ne tavas vēlmes, ne iespējas. :)) Ieteikšu mierīgā garā paņemt no čomiem kādus pāris verķus patestēt un tad tu jutīsi, ko nozīmē tie parametri un sapratīsi, ko tev vajag...lasot tikai pamācības nevar ne sievu noprecēt, ne autiņu nopirkt, ne arī eholotu. ir jāpamēģina :)
14.februāris 2011, 11:46 | links
 
Mezs - man ir nokia 6110, tur pie programmām ir 2 programmeles "Orientieri" un "GPS dati".

Orientieros var ievadīt punkta koordinātes, nosaukumus, kategorijas un pēc tam viņus paskatīties kartē, vai navigēt uz tiem.

GPS datos ir 3 apakšprogrammas - navigācija uz koordinātēm, pašreizējās pozīcijas noteikšana & saglabāšana un veiktā attāluma mērīšana.

Protams - galvenā priekšrocība GPSam telefonā ir "viss vienā". Nekad ar telefona kameru nedabūsiet tādas bildes kā ar normālu fočuku, un dziesmas nekad neskanēs tādā kvalitātē un arī mazajā ekrānā nav viegli lielo karti skatīties...no otras puses - braukt copēt un apkrauties ar visādām liekām mantām arī diezkas nav...
14.februāris 2011, 10:32 | links
 
to ziks

ja jau tik ļoti interesē triton 500, atsūti privātu ziņu, dabūsi gan cenu , gan visu pārējo
14.februāris 2011, 09:02 | links
 
Es nesen rēdzēju ka viens kungs solīja piebērt copes lietas ar triton-500, bet kad viņam lūdza nosaukt cenu tas pazuda..........,
14.februāris 2011, 01:59 | links
 
to Mezs
Man ir Nokia N82, var ielikt kordinates, bet ieteiktu pirkt uzreiz normālu GPS. Telefonu biju lietojis 3 gadus, bet nu jau pārgāju uz Garminu, cita lieta.
13.februāris 2011, 19:59 | links
 
Par GPS telefonā. Nevaru ievadīt koordinātes, kā arī nevaru atrast kādās koordinātēs atrodos. Vai telefonos vispār ir šāda funkcija? Ja ir iesakat modeli, lūdzu..
13.februāris 2011, 19:33 | links
 
Ja ir Oziexplorer varu aizsūtīt kalibrētu karti
13.februāris 2011, 07:41 | links
 
Kādam varbūt ir Peipusa dziļumu karte, vai zin kur meklēt?
12.februāris 2011, 23:43 | links
 
Labi , gaidīšu , rīt noteikti nepirkšu .
11.februāris 2011, 21:43 | links
 
tu tak rīt nepirksi? es tipa pirmdien ieteiksu :)
11.februāris 2011, 21:28 | links
 
daddy , paldies ! Kādu konkrēti eholota modelī Tu ieteiktu ?
11.februāris 2011, 21:22 | links
 
gints > eholoti iesaku nedārgu, labāk ar vismaz 2 stariem 60/120 grādi un lielu bildi. GPS tādu, kas iebūvēts telefonā
11.februāris 2011, 21:13 | links
 
Sloks , paldies !

Pateicoties visu ieteikumiem , es jau sāku mainīt savas domas , cik sapratu tomēr būs jāpērk gan eholote , gan GPS atsevišķi .

Varbūt ir vēl kādi ieteikumi , kādu konkrēti eholoti labāk pirkt , un kādu GPS .
10.februāris 2011, 21:01 | links
 
Gintam.
Esmu lietojis GPS kopā ar eholotu. Lowrance GPS... Šis modelis ir ērts, ja jāatzīmē atrastās interesantās vietas ar eholotu. Punktus ir interesanti atzīmēt.
Kas man nepatika šajā nodēlī, tur nevar ielikt iekšā kartes. Varēsi gps redzēt tikai nobraukto ceļu karti, taču skatoties ceļu karti, nevarēsi saprast, kurā ezerā un kurā vietā šīs atzīmētās vietas vai ceļs ir iezīmēts. Redzēsi tikai iezīmēto līkni.
Praksē šo modeli izmaantoju vairāk kā Eholotu. Kā GPS tā klasiskajā izpratnē nav izmantojams, jo nav iespējams ielādēt pārskatāmas kartes.

Rezultātā ''bija jāiegādājas atsevišķs GPS, kurā var ielādēt kartes.

Ja šobrīd būtu iespēja, pārbaudītu, vai šajā GPS+Eholotā var ievietot kartes.
Pādējo reizi izstādē Lowrance stendā informēja, ka kartes nav ievietojamas.
10.februāris 2011, 20:53 | links
 
to V.S.O.P.
Ja jaunie modeļi - domāts jaunā explorist sērija tad nē. Tomēr ja iGO ir dabūts virsū, tad jau pēc laika arī ozis būs, vai nu pacietību , vai Triton
10.februāris 2011, 17:28 | links
 
to _paa_
Sport Trak gan tāds pavecāks modelis, bet gan jau kaut ko var dabūt iekšā. Ja dabūtu paturēt rokā tad rezultāts būtu.
10.februāris 2011, 17:24 | links
 
to kilka
Par Magellan Triton kartēm. Ja LV tad VZD, genštab, kaut kas no JS. Ja ārpus robežām, tad jau jārunā konkrētāk.
10.februāris 2011, 17:21 | links
 
Zivniek

Straumes ātrums virspusē un lejā arī atšķiras :)))) Starp citu, daudzu eholotu ātruma devēji sāk strādāt tikai no 2 km/h un zemos ātrumos ir ļoti neprecīzi. Tamdēļ izvēlējos palikt sadraudzībā ar GPS un āmen :)
8.februāris 2011, 21:05 | links
 
Tieši tā, visu nosaka GPS aparāts, un tagad tu pareizi pasaki - KOPĒJO ātrumu, bet verķis nosaka kāds konkrēti tajā brīdī un to man arī vajag kad velcēju, nu bet labi, ko mēs ar tevi lieki cīnamies, tautai jau arī sāk palikt neinteresanti.
8.februāris 2011, 17:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager