GPS kā palīgs copē

Pārdodšu jums ĪSTO GPS.....MAGELLAN EXPLORIST 500
8.februāris 2011, 00:15 | links
 
mmartins , man GPS nav vajadzīgs sēņošanai , bet tikai copei , copes vietu atzīmēšanai , tāpēc arī jautājums vai pietiek ar to GPS kurš ir eholotā , vai labāk pirkt eholotu bez GPS un GPS atsevišķi , kādi + un kādi - .
7.februāris 2011, 23:58 | links
 
Pēc manām domām, visi telefonu GPS lietotāji reiz nonāk pie domas, ka ir nepieciešams nopietns GPS. Es arī trīs gadus lietoju Nokia N82. Nav jau ne vainas, punktus var atzīmēt un atrast, bet kad ir vajadzīgs atzīmēt noieto ceļu un atkārtot šo maršrutu, tad nekā. Tā kā iesaku uzreiz iegādāties normālu GPS. Vēl, telefona GPS precizitāte atklātā laukā bija apmēram 5 m, tas nozīmē, kaut kur tepat, bet normālam ikdienas GPS precizitāte ir ap 0,5 m.
7.februāris 2011, 23:21 | links
 
mmartin :DDD
"Mēneša koments" Tev nodrošināts! :DDD
7.februāris 2011, 23:00 | links
 
gintsgg
varētu būt diezgan neērti svešā mežā sēņot, ja groziņā līdzi eholots ;)
7.februāris 2011, 22:58 | links
 
Šodien paņēmu LMT mazcenas Nokia 2710 navi.
Spaidu pogas, iepazīstos ar "ēdienkarti".
Domāju ka priekšrocība ir tā ka telefons vienmēr ir līdz un ja ir vajadzība ko atrast, piemēram atzīmētās copes vai kādu adresi,ieslēdz navigātoru un apskaties.
7.februāris 2011, 20:18 | links
 
Vairi , paldies ! Pratināšu Bumsi , cik sapratu viņam tagad citas problēmas , mazliet jānogaida .
7.februāris 2011, 18:47 | links
 
Par telefonu izmantošanu. Protams cik ir liels telefona ekrāns un cik pašai navigācijai, bet es ar savu HTC Diamond II esmu ļoti apmierināts, kad pēkšņi vajag ielikt kartē Wpt, tad varu bez problēmām to darīt un jau mājās pārcelt to uz kompi vai uz Pocet PC, koordinātes paliks tieši tās pašas.
Vēl par savu telefonu, man viņam ir Windows Phone 7, kurā bez problēmām varu strādāt gan ar Exel, Word, gan ar TomTom, gan Igo, Gan jauno Igo Primo navigāciju.
7.februāris 2011, 18:17 | links
 
Gint, piezvani Bumsim, viņam tieši tāds pats ir kā tev, bet viņš nopirka atsevišķu GPS un pie tam to var lietot arī atsevišķi, kaut vai autiņā kā navigāciju!!
7.februāris 2011, 17:22 | links
 
dzhams
pilnīgi noteikti to negribu apšaubīt....bet kā jau teicu to piemēru ar lidostas durvīm :))) ja man uz ezera tik precīzi aizved, tad lai atrastu atzīmētos sēkļus, kantes pilnīgi pietiek....var jau būt, ka takša telefonu gps ir kautkādīgi uztjūnēti, lai rāda precīzāk, nekā tie, kas telefonos ir iekšā standartā....bet es tik pateicu to, ko pats esmu piedzīvojis :)))
7.februāris 2011, 16:59 | links
 
rūpnieciskais gps, lai var iebetonēt iekārtām pamatus precīzi uz milimetru. citād 1 cm nobīde un naīt tā ļīta.
7.februāris 2011, 16:58 | links
 
Līdzīga, bet ne vienāda un noprogrammēta tikai sattelītā! Ir noteikti standarti cik uztvērējs spēj uztver sattēlītu un cik kanālu ir GPS uztvējam! Piemēram GPS uztvērējs ar 72 kanāliem spēj uztver 32 sattelītus un šim GPS ir precizitāte uz 1mm - bet zato piķo ap 22 000$
7.februāris 2011, 16:48 | links
 
bet jebkurā gadījumā...cope ir cope...līst lietus, sanāk viskaut ko nomest zemā, kaut kur atsist....tāpēc drošāk un ērtāk jau būtu izmantot tam paredzētos mitrum un triecien izturīgos verķus :))
p.s.
nav vajadzīgs pat nokia N8, lai tajā varētu veiksmīgi strādāt ar gps....man iekš taxi ir nokia c5, kas manuprāt cenas ziņā ir kudiš lētāks, bet strāda :)))
7.februāris 2011, 16:36 | links
 
man gan ar liekas, ka precizitāte varētu būt visiem līdzīga, jo ja tā nebūtu, tad arī piemēram, braucot ar mašīnu, tas rādītu samērā neprecīzus pagriezienus, ātrums būtu neprecīzs....
es piemēram pa retam piestrādāju uz taxi....bez gps es būtu vienkārši noslīcis kartēs....ja mašīnā nav tom tom, tad braucu pēc tā, kas ir telefonā, arī telefonā atzīmēju točkas, piemēram lidosta, kad esmu piebraucis pie lidostas durvīm, kur arī punktu atzīmēju, atskan balss jūs esat sasniedzis galamērķi :DDD protams ērtām ir strādāt ar tom tomu, jo tas tieši tam ir paredzēts - ekrāns lielāks, darbības ērtākas, bet savu funkciju - proti aizvest mani uz turieni, kur gribu pilda viņi abi divi :)))
7.februāris 2011, 16:32 | links
 
Veči , izsakiet savu viedokli , noskatījos Lowrance eholotu ar visu GPS . Cik labs tas ir , un vai tas ir lietderīgi , varbūt labāk to GPS pirkt atsevišķi ?
7.februāris 2011, 16:30 | links
 
Lbruno: Tad tu gribi teikt ka visiem GPS uztvēŗejiem precizitāte ir konstatns lielums! Kkā negribas piekrist, ka uztvērējs nav saistīts ar precizitāti!
7.februāris 2011, 16:24 | links
 
Man tieši tāda paša problēma kā paa, aparāts tieši tas pats, bet vai kādu jaunāku karti var ielikt naf skaidrs. Jautājumi ir, nav atbildes. Spečuki, lūdzu studijā :)
7.februāris 2011, 16:23 | links
 
Lai jautājums nepazustu "noderīgās " informācijas plūsmā, to tomēr atkārtošu ;)

Paklau, vai kāds no jaunajiem modeļiem atbalsta OZI explorer nomapotās topenes? Cik zinu, tad LV topenē dziļumu kartes ir diezgan relatīvas (neprecīzas).
7.februāris 2011, 16:19 | links
 
Tere!
Ne jau aparātiņā precizitāte.Tā tiek ieprogrammēta pavadonī ar mērķi,lai neizmantotu militārām vajadzībām.Pēc starptautiskā stāvokļa stabilizēšanās Eiropā,iespējamā kļūda tika minimalizēta.
7.februāris 2011, 16:13 | links
 
anvit
Darbinot GPS telefonā, neviena baterija Tev nedēļu neturēs:-)
7.februāris 2011, 16:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager