GPS kā palīgs copē

Nu nez, kā -10, -15 grādos ar nosalušiem nagiem bakstīsies pa skārienjūtīgo ekrānu. Es personīgi viennozīmīgi priekš copes ņemtu navigāciju ar taustiņiem-pogām. Bet nu gaumes jautājums.
14.janvāris 2011, 10:12 | links
 
Es tomēr ieteiktu šo, jo ar LABU LV karti tev būs vieglāk orentēties uz vietas, ja protams vari atļauties
14.janvāris 2011, 09:33 | links
 
Pasu galveno aizmirsu, GARMIN ETREX vai VENTURE HC.
14.janvāris 2011, 09:14 | links
 
Sveiki! Ja es noperku cita ES valsti, es vina dabusu latviesu valodu? Domaju prieks ezera punktus likt.
14.janvāris 2011, 09:11 | links
 
tas etrex pa 50 ls skkiet tiiri sakariigs.
13.janvāris 2011, 23:54 | links
 
Buus tas garmin laikam jaapapeeta, vajag copes punktus vasaraa salikt, lai ziemaa var preciizi tos seekllus un bedres atrast.
13.janvāris 2011, 23:48 | links
 
 
Lietoju Garmin Dakota 20, uzskatu, ka labs verķis, iekšā turu Eiropas 2009.gada ceļu karti (uzlauztu, bet te nese izmēģināju labu fīču - izveidot karti no bildes (piesaistīju koordinātes bildei) biju Venēcijā, viss OK. galvenais var piesaistīt arī vecās kartes, ielādēt atmiņas kartē un lietot pārslēdzot vajadzīgo. un vēl tur lieto 2AA baterijas kā beidzas var nomainīt. un vēl mitrumizturīgs, mēģināju lietot -10grādos, viss OK.
13.janvāris 2011, 23:25 | links
 
šeit LV piejamais labāks būs,kā kātelis teica,Garmins.pāerbaudīta štelle!
:)
13.janvāris 2011, 23:24 | links
 
tontonam ir sūdīgi ar kartēm, bet man liekas , ka kaut kur krieviem bija. Labāks ceļiem ir igo, mežiem, topo- garmin. Igoram kartes ir un atjaunošanās
13.janvāris 2011, 23:17 | links
 
Sienaazis
TOM TOM nesadarbojas ar jāņa sētu utt.tāpēc ari karte ne visai!
:)
13.janvāris 2011, 23:02 | links
 
To sienaazis
Lietoju, bet ne pārāk daudz. Ārpus Latvijas - Ok!
Latvijas karte tālu no vēlamā , pat pats Tomtoms dod tikai 63% pārklājuma... Latvijai noteikti labāka ir Nokia piedāvātā.
13.janvāris 2011, 22:54 | links
 
TomTom XL2 IQ Routes

Ir kādam šis modelis, doma nopirkt. Kādas atsauksmes?
13.janvāris 2011, 18:08 | links
 
Ja gribat kartes zīmēt, tad "doctor depth" balstīts uz eholota datiem jums karti uzzīmēs. Sanāks apmēram tāda kā propilkās.

Kad pēdējo reizi Alūksnē velcēju, tad apskatījos slavenos LIELOS AKMEŅUS. Tiešām glīti lieli akmeņi , tā kā izmētāti pa grunti. Zivju gan tur nebija daudz ;)
12.janvāris 2011, 08:44 | links
 
...:) sausais aķītis, ir tādi mednieku bodēs, medību luturiem...un ne tikai . :))!!!
12.janvāris 2011, 08:21 | links
 
ZG, man arī aktuāls jautājums par lādējamām bačām! Apriebies visu laiku pirkt. Man ar ir vecā krievu laiku padomijas militāristu ezera karte, visvisādas kartes vēl, vesela kaudze, bet nu precīzu man vēl nav izdevies redzēt :))
Man ir tāda doma pašam savu ezera karti sazīmēt lēnā garā- es no GPS točkas pārnesu uz kompi un lieku uz kartes virsū. Ilgs darbs, bet kādreiz man būs labākā pieejamā karte :))
12.janvāris 2011, 08:21 | links
 
zivgarnis> mašīnas piepīpētājs-sausais aķis 12w-adapteris,kas pārveido strāvu atbilstošu tavam GPS ,doma skaidra??? :))
Savam tā sariktēju staigā kaut čertas dienas bez aķīša uzlādes. Manam GPS ir uzlādējama baterija ,bet domāju ,ka arī GPesm ar apaļjām ''iekšiņām'' var sariktēt !!!
12.janvāris 2011, 07:48 | links
 
andzus69. Tev toč dziļumu karti nevajag! Tevi ir vectēvs! Ko pats nezini, to parādīs labāk kā kartē! :)))))
Man ir tā smalkā karte, bet ar neprecīza (uz papīra). Tādai pilnīgi nav jēgas. Tik palūrēt mājās siltumā. :)
12.janvāris 2011, 07:31 | links
 
Man ir Nokia C7 Ļoti laba navigācija, kartes un citi pribambasi. Rīgā rāda visas vienvirziena ielas utt. Kā GPS neizmantoju, jo tad strādā meklēšanas režīma (it kā tur 55 h)
Varbūt, kāds var ieteikt, kādi akulumatori (pirkstiņveida) ir labākie (lādējamie) Apriebies pirkt bačas!!! Dur cell, dura nes septiņreiz ilgāk-nepiedāvāt! Fufels!!! :)
12.janvāris 2011, 07:27 | links
 
man jau patīk telefoni uz androida... Ir gan labas offline GPS kartes gan extremālās situācijās ērti var lietot google maps... ir pāris reizes izručijis,
11.janvāris 2011, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager