GPS kā palīgs copē

Gunča tu vispār esi kadrs 1.Nopērk māju pie vēdzeļu takas - kuras nekad neķer 2. Nopērc navigatoru - kuru nekad neizmanto :)))
Urmaas navigatori telefonos nu toč ir ar kādu 50m kļūdu. Mēs pēdējā copē jūrā to darījām.ĻOTI rupji rādījumi . Es tādu jautājienu uzdevu nevis tādēļ ka es no viņiem nesaprotu.Es jau navigatorus izmantoju 90 gadu sākumā kad civilajā dzīvē par viņiem leģendas stāstīja(savējie sapratīs par ko iet runa) Es negribu kā DAŽS labs te nolikt viņu plauktā uz ČETRIEM gadiem.:)))) Gribu lai ierīce man kalpo - i auto i uz ledus.Zinu ka tur tikai pāris stundas. Bet ir jaunie ar labiem aķīšiem - un tos aķus ar var piepirkt klāt. Jautājums bij VAI KĀDS VAR IEDOT ATSAUKSMES PAR VIŅU IZMANTOŠANU K.GĀJĒJU REŽĪMĀ???
18.augusts 2010, 20:08 | links
 
Mjā...solos palikt nopietnāks:D
18.augusts 2010, 20:02 | links
 
Guntarskl - Tu jau 4us gadus Peipī neesi bijis. Tātad Tev nevajag un Tu nezini ;) Un vispār neesi nopietns makščernieks ;DD
18.augusts 2010, 19:56 | links
 
Brālīti, atver www.cabelas.com, search logā ieraksti Bushnell BackTrack GPS un nospied Enter.
:)))
18.augusts 2010, 19:54 | links
 
Labi, bildi vari lietot, bet ko iesāksi ziemā ar nosalušām un slapjān rokām to autonavigāciju spaidīdams, šamējā atri kedas pret sauli atmetīs
18.augusts 2010, 19:52 | links
 
Brālīt, ir puikas kuriem patīk paspēlēties ar visādiem nieciņiem:) Man ir MAGELLAN explorist 500(kājāmgājēju), jau četrus gadus, bet ne reizi nav bijis līdz uz copi priekš vietas noteikšanas.
Tā ka padomā vai Tev tādu vajag. Un vēl, varbūt kāds gudrāks pateiks vai auto navigācija mīlēs kalpot lauka/copes apstākļos.
18.augusts 2010, 19:52 | links
 
Brālītis
nedari muļķības.tad jau labāk nopērc debiļņiku ar GPS.
18.augusts 2010, 19:51 | links
 
Komu ja dolžen - vsem proščaju :)))))
18.augusts 2010, 19:51 | links
 
Norms smuka bilde laivai.Ļauj izmantot reklāmai :)))
Viepli neko nesapratu kotur angļumēlē sarakstīji :))
Pagāšziem man čoms peipusā mūs vairākkārt veda uz saviem atzīmētiem punktiem - ar auto navigatoru. pagājām pa lielo trasi,nedaudz pārpīpējām kamēr tas verķis savienojas ar kosmosu - tad čāpojām virzienā un kad bijām tuvāk atkal darbināja to uzparikti - bij baigi labi.Tuvojas ziema - gribu tādu !
18.augusts 2010, 19:50 | links
 
Nu, man arī, ja vari, citādi no savas profilbildes Tavu laivu izdzēsīšu! :D Un nevienam nestāstīšu, kur tādu var dabūt. Bet , ja pa nopietno, auto navigācija galīgi copei neder.
18.augusts 2010, 19:48 | links
 
:DDD
18.augusts 2010, 19:47 | links
 
Un vispār, atver jaunu sadaļu, piemēram: "Auto navigators, kā palīgs ragaviņu vilcēju copē Peipī, ziemā" un nepiesārņo esošo par GPS :P
:DDD
18.augusts 2010, 19:47 | links
 
Jā, Brālīt, man ar lūdzu piedod!
:((
18.augusts 2010, 19:46 | links
 
Piedod, Brālīt, par diršanu :(((
18.augusts 2010, 19:44 | links
 
Bračka, nepaliec rupš, ja! :))
Iezīmēta punkta atrašanai Cabelī ir Bushnell BackTrack GPS.
:)
18.augusts 2010, 19:44 | links
 
Baterijai ir nelāgs niķis izbeigties tieši tad, kad viņu visvairāk vajag
18.augusts 2010, 19:44 | links
 
Kilka neaizmirsti ka es ražoju ragaviņas - tā kā ja cope peipī panesīsies - vilkšu pat kodolreaktoru :)))
18.augusts 2010, 19:43 | links
 
Tur jau tas joks, ka ne prātā nenāk viņu izmantot gājēju režīmā, vienreiz pamēģināju, un viss, pērc tik copei atsevišķu navigāciju. :D
18.augusts 2010, 19:43 | links
 
ja visu saliec,tad norāda +-kautkur tur!
:(nu nav viņš paredzēts dikti precīzai vietas norādei.un strādā ar nelielu nosebošanos!:(
ja vēlies varu iedot pamēģināt.tik mitrums nav ieteicams.
18.augusts 2010, 19:42 | links
 
Jūs man te sāk tik dirst -filosofi odnako :))))) Es uzdevu konkrētu jautājumu tiem kas to izmanto. Ilgij au viņu nevajag .Atrast iezīmēto punktu un viss . Netaisos ekrānā lūrēt visu copes laiku :)
18.augusts 2010, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager