GPS kā palīgs copē

VAIRIS 30, kļūdijos, ir 100 ezeru un Rīgas un Ķeguma HESu ūdenskrātuvju topo kartes. eTrex VISTA aprakstu var atrasat "garmin.lv" mājaslapā ; krievu valodā.
8.decembris 2009, 14:02 | links
 
Murris, izskatījās normāls, bet radās 2 jautājumi:
1.Cik precīzas ir Lv kartes, jo tikai ar 30 ezeriem tev var nepietikt?
2. Kā ir ar Wpt iezīmēšanu, nesapratu, jo mēģināju nokačāt pamācību un atvērt neizdevās?
8.decembris 2009, 13:21 | links
 
Ir doma pirkt "eTrex-Vista" ar 30 Latvijas ezeru topo kartēm. Varbūt kādas var dalīties pieredzē?
8.decembris 2009, 11:02 | links
 
Jā,pa Usmu pilnīgi piekrītu,vispār vienam tā sameklēšana(sēkļa) ir baigi grūta.Sevišķi ja mazs,nu ja atrod,tad jau atzīmēt ir tā vērts.Tā kā Usmā makšķerēju tikai tad,kad upēs ledus nav,tad man nav tik būtiski.Nu tādā kā Peipus,tas tiešām ir nepieciešams.Seklajos ezeros,Engure un tamlīdzīgi-tur jau tie dziļumi mainās pakāpeniski mazos ciparos.
8.decembris 2009, 10:55 | links
 
āķim būtu taisnība piemājas dīķim GPS kordinātes nebūtu vajadzīgas bet Čudam domāju ka tas atmaksātos uz visiem 100% gan miglas laikā gan copes vietas atrašanā
8.decembris 2009, 10:30 | links
 
Pats pēc savas pieredzes māku teikt ka vasaras orientieri reti kad ir piemērojami ziemai .Tas ir ļoti zvejīgu vietu Usmā ziemā sameklēt ir pilnīgs bezceris it sevišķi ja tā ir ezera vidū /pacēlums virs grunts par 2-3 m/neliels bet zivīgs .Ja palaimējas atrast tad nākošreiz nav problēmu,bet galvenā ir pareizi sameklētā -pirmā copes reizē.
8.decembris 2009, 10:24 | links
 
Ir precīza baltijas karte Garmin aparātam krakota
Ozy explorer /oziexp_setup_3.95.2.exe/ ar kaygen
Piedāvāju Wp maiņu Usmai pret Engures un Babītes Wp
8.decembris 2009, 10:18 | links
 
Ezerā jau labi,bet upē=aizbrauc pēc paliem un tur smiltis pie papēžiem.Lielajās jau noderīgi,bet mazākās jau tāpat to vietu atceries.Un ja ņēma,kad ieliki koordinātes ,tas nenozīmē ka tai vietā(tai dziļumā) ņems nākošajā reizē.
8.decembris 2009, 10:15 | links
 
Skaidrs.
8.decembris 2009, 10:00 | links
 
Kā jau rakstīju, sesavas upes galā ir sēklis, man ir atzīmēts kur tas sākas un kur beidzas, dziļums un tas pats arī par bedrēm. Kā pats teici, zināma vieta, bet ziemā tu meklē sēkļa sākimu aptuveni 10 m rādiusā, bet uzreiz varu atrast ar nobīdi 0,5m
8.decembris 2009, 09:54 | links
 
He...pazīstama vieta!
Nu, un ko Tu tur esi atzīmējis??
Un ko tas Tev dod??
8.decembris 2009, 09:48 | links
 
Es makšķerēšanā, kā arī medībās, intensīvi izmantoju kabatas kompīti (ASUS A639) ar GPS, lai atzīmē tās vietas, kuras varētu noderēt arī turpmāk (bedres, sēkļi, iebarošanas vietas u.c.). Varbūt arī kādam citam ir šāda pieredze, jo zinu ka GPS intensīvi tiek izmantots autosportā (4x4, Rallijs, Dakāra)
Kā piemēru varu parādīt kā es atzīmēju Wpt kartē

8.decembris 2009, 09:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager