Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Klops_G- atbalstu Tavu rīcību! Pareizi dari! Man to arī ir tēvs iemācījis! Tāpat kā to, ka tas nav šoperis, kurš ziemā nav braucis! :)))

Urmaas- ko rej??? Būtu labāk paturpinājis manu iesākto tēmu, tad Šķēle22 nebūtu izpeldējies!- ja, protams, būtu lasījis un arī ieklausījies onkuļu aizdomās par ledus īpatnībām šogad.
3.janvāris 2011, 21:48 | links
 
Bijam 2 Janvari Mazaja jugla 2 reiz peldejos ledus biezums 6-8 cm bet citur ar urbi var vienkarsi izsist.

Labs gada sakums .... :D
5.janvāris 2011, 20:33 | links
 
Vīri,varbūt kāds šajā sezonā ir bijis Rīgas centrā copēt?Kā ar ledu?Uz Daugavas laikam netiek,ja?Vismaz večus nemana.Kas āgenskalna līcī,ledus normāls?Laikam beidzot tuvojas brīdis,kad es tikai uzsākšu šo sezonu! :) :) :)
5.janvāris 2011, 20:37 | links
 
''...bet citur ar urbi var vienkarsi izsist....'' ! Tu vergas vietā urbi izmanto? :D
5.janvāris 2011, 20:52 | links
 
Lauric augšpus dienvidnieka kādi seši tusēja gar maliņu.tik nezinu vai šie pa ledu vai pa ūdeni pārvietojās.:)
5.janvāris 2011, 22:46 | links
 
Lauric
pie dzelzceļa tilta jau labu laiku atpakaļ sēdēja, par āgenskalna līci nemaz nerunājot!!! :)))
6.janvāris 2011, 10:03 | links
 
Man dikti interesētu uz daugavas tikt virsū!Tagad sniegs tik daudz,ka no autiņa pāri tilta margām nemaz neredz kas notiek.Tiešām bija veči?
6.janvāris 2011, 13:00 | links
 
Āgenskalna līcī jau pagājušo gadu, pirms ziemassvētkiem veči sēdēja.
6.janvāris 2011, 13:52 | links
 
To jurciks

Ķengaragā pa ledu var pastaigāt visā Daugavas platumā tikai ar prātu. Pirmie jau no Ziemassvētkiem kvadrāta līcītī, tie nebija pingvīni, tie točna bija makšķernieki un uz ledus. :)
Lomi vāji.
6.janvāris 2011, 19:32 | links
 
Kāds ledus starp Akmens un Dzelzceļa tiltu visā Daugavas platumā? Pagājušajā gadā ar kājām mierīgi pāri varēja armija pārstaigāt, bet kā šobrīd?
6.janvāris 2011, 21:58 | links
 
kāds gadienā nav sēdējis, vai varbūt kādu manījis sēžam pie kundzenes tilta sarkandaugavā??? rīt laikam līdz turienei tiks aizstaigāts, bet drusku biedē ledus situeišens.. :)))
7.janvāris 2011, 11:39 | links
 
Kāds nez, cik biezs ledus ir Liepājas tridzniecības kanālā un Tosmares kanāla?
13.janvāris 2011, 21:16 | links
 
Domaajams,ka tagad ledus visur veel ir biezs.Iznjemot juuru.
15.marts 2011, 23:03 | links
 
Usmaa jau toch puss metra biezumaa.
15.marts 2011, 23:03 | links
 
Tāds stāsts -piesardzībai!
16.marts 2011, 09:54 | links
 
Varbūt kāds zin, kā izskatās Uzvaras un Baltās kāpas rajonā?
16.marts 2011, 10:11 | links
 
krupis, vakarā iesniegšu raportu par ledus biezumu ja izpeldēšu protams, vēl pāris faxu un drāžos copēt
16.marts 2011, 10:46 | links
 
Duglas.Fahu,nebij jārakst ar''k''
16.marts 2011, 10:51 | links
 
tu esi admins, ka ortografijai piesienies ? Nu nepatīk dzēs ārā. Uz aparāta caur kuru es sūtu papīrus ir rakstīts FAX cau "x"
16.marts 2011, 10:58 | links
 
es tāds prasts lauku vecis, pirksti pie pikšķeres vairākpieraduši nekā pie tiem fa(x)ksiem
16.marts 2011, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager