Darba piedāvājums

Darbs
martin cik tu prasi par sevi? :D
12.februāris 2016, 23:22 | links
 
Politpulciņš uz šejieni pārcēlies?:)))
13.februāris 2016, 00:06 | links
 
Tādas algas pārdevējiem ir lielākajā dalā vidējas klases veikalu, tā kā salmo nav ne kāds izņēmums. Un ar apgrozījumu tam nav nekāda sakara.! kamēr būs cilvēki, kas būs ar mieru pa 600 eur strādāt, tikmēr arī tādas algas būs. Un kad tādi cilvēki izbeigsies, tad saimniekam būs trīs iespējas.....stāvēt pašam aiz letes, slēgt veikalu vai arī pacelt algas. Elementarno Vatson!!!
13.februāris 2016, 08:54 | links
 
Spriest pēc bildes, no sociālo tīklu bildēm, par cilvēku, laikam ir tik pat stulbii, kā priekšniekam vadīties par cilvēka kandidatūru amatam, no tās. Kā ziņoš cilvēks,ar izglītību, varu teikt, ka sen jau tā nav...un normāli cilvēki šādu praksi nepiekopj.

Abavnieks, 12.februāris 2016, 20:33


Vispār dumji Tu spried. Paskaties vienu otru kadru un ja katras brīvdienas dokumentētas ar Apinīša bamšļiem un zilu aci, tad kaut kāds priekšstats jau rodas gan. Aiztaupi laiku darba intervijai.
Tas pats ar e-pastu, ja cilvēks atsūta CV no kastītes mazais_vimpis_5@..., tad var visu ko padomāt :)


Tak ko te njemties,sludinajumaa tak viss ir rakstiits:peec gada piedavajam apdrosjinasanu un vakcinaaciju.Pamegini izdzivot gadu bez encefaliita potes pa kruumiem tirgojot akjus un voblerus trakajiem copmanjiem.nedo dievs kaadaa bebru alaa iegaazties.

Kirsis6666, 12.februāris 2016, 19:37


Laikam visfantastiskākais komentārs. Nedomāju, ka "Salmo" veikalos tās ērces tik bieži sastopamas, bet kā jaunēklis brīvo laiku pavada - nu tā vairs nav NG darīšana, tur viņš pats savas laimes kalējs. Kaut kā nepamanīju, ka darba specifika prasītu tirgot vizuļus staigājot pa upmalu :)
P.S. Es jau gadu desmitus staigāju gar upēm/ezeriem, bet par ērcēm un bebru alām nesatraucos. Jā, ar pēdējām visādi sanāk, taču tur lielā gadījumā vainojams varētu būt copmaņa tizlums.
13.februāris 2016, 15:03 | links
 
Tādus kadrus nepazīstu un nekontaktējos arī. necenšos pievērst viņiem tādu uzmanību,kā dažs labs te to dara.

Un vienalga palikšu pie sava viedokļa- pēc cilvēka var spriest ( tieši amata kandidatūras ziņā) tikai pēc tikšanās ar viņu.

Pretējs jautājums - priekškam vispār tikties, ja visu var uzzināt sociālo tīklu profilos?!
13.februāris 2016, 17:15 | links
 
Nevajag jau visu saprast burtiski.Vnk piedavajumaa ir kaut kas no Vonneguuta:).Tpc posts tapa.Piekriitu Fihmenam par piedavajumu/ pieprasijumu,tam nav sakara ar apgrozijumu,taas ir izmaksas katram lielaakam vai mazaakam ipasniekam.jeb pelnja.tas viss:)
13.februāris 2016, 17:47 | links
 
skatos teema augshpusee.

NG, kaa sokas ar "nobriedushu" darbinieku mekleshanu? :)
13.februāris 2016, 18:54 | links
 
Varbūt kāds copmanis grib uz ''haļavo'' Zviedrijā padzīvoties,kā teikt -apvienot lietderīgo ar patīkamo...Tas nav intīmrakstura piedāvājums..:D
Sāku apdomāt, vai man vienam pašam to visu pavilkt vajag...
13.februāris 2016, 19:04 | links
 
;0
13.februāris 2016, 19:11 | links
 
Ja par darbinieku vecumu,savu mūžu vairs neņemtu vecos pirdienus. Veci,stulbi ,slinki,nevīžīgi, zaglīgi, un pats galvenais-visi baigie profi! Ij nedomā pateikt,ka sūdīga kvalitāte! 10 gadus ar tādiem nomocījos, pašreiz esmu pārlaimīgs,ka pie manis stŗādā jauni džeki līdz 30 gadiem! Grib strādāt,grib pelnīt un netēlo no sevis "profus", kaut gan strādā 10x labāk nekā vecie āksti!
Tādēļ jau vienmēr saku-kamēr neapsprāgs padomju cilvēki,Latvija nemainīsies!
13.februāris 2016, 19:24 | links
 
Ja Raih Tu runā tu runā it kā jauns mūžam būsi, vecums un iedzimtais marasms ir jāciena !:)
13.februāris 2016, 19:31 | links
 
raih, pilniba piekriitu. iespejams tapec salmo veikala visi tik leeni kust. dzimushi un augushi psrs, darbojaas kaa riigas hes. :D
13.februāris 2016, 19:32 | links
 
Ja Raih Tu runā tu runā it kā jauns mūžam būsi, vecums un iedzimtais marasms ir jāciena !:)

opusums, 13.februāris 2016, 19:31

Man vismaz pietiek realitātes sajūtas ,lai to saprastu! kad jutīšu,ka jau esmu kļuvis par veco pirdienu, momentā iešu pensijā! :)
13.februāris 2016, 19:43 | links
 
Raihs,daļēja taisnība tev ir,kaut gan daudzās nozarēs profesionālo pieredzi grūti aizstāt,
bet man īsti nav skaidrs, pie kādiem pirdieniem tevi pašu pieskaitīt?...:)
13.februāris 2016, 19:46 | links
 
Raihs,daļēja taisnība tev ir,kaut gan daudzās nozarēs profesionālo pieredzi grūti aizstāt,
bet man īsti nav skaidrs, pie kādiem pirdieniem tevi pašu pieskaitīt?...:)

Tonis, 13.februāris 2016, 19:46

Es esmu pārejas posmā! Tas izpaužas šādi-uz jaunām vecenēm vēl lūru,bet sāku apzināties,ka vairs nespīd:)
13.februāris 2016, 19:51 | links
 
raih, pilniba piekriitu. iespejams tapec salmo veikala visi tik leeni kust. dzimushi un augushi psrs, darbojaas kaa riigas hes. :D

martins_riga, 13.februāris 2016, 19:32


Da pri čom te veci vai jauni, vienkārši nav motivācijas kustēt, pārdod ko vai nepārdod, ķešā tāpat nesajūt un pat īpaši lielu paldies grūti sagaidīt. Loģiski, ka pirmspensijas vecuma cilvēku, kurš jau atmetis ar roku ambīcijām un grib mierīgi atsēdēt pāris gadus līdz pensijai ar sociālām garantijām un stāžu pie tāda rasklada noturēt ir daudz vieglāk. Darbs jau īpaši kaulus nelauž. Tas nav darbs jauniem un ambicioziem, izaugsmes iespējas ta 0. "Salmo" liels un varens, dara kā grib, bet mans personīgais viedoklis ir , ka viņi zaudē daudz piķa uz to, taču, iespējams, viņu ekonomisti un menedžeri rēķina savādāk.
Tāda sistēma ir OK pilnas pašapkalpošanās veikalos a ļa "Maxima, tur pie letes kaut dresētu mērkaķi nosēdini, lai tik spaida pogas pa konvejieru, bet šitā joma tomēr prasa profesionālas konsultācijas un motivētus pārdevējus.
13.februāris 2016, 19:52 | links
 
Raih, tas bij labs...Man tas posms jau gandrīz garām...:))
13.februāris 2016, 19:55 | links
 
Toni, konkrētāk par to piedāvājumu :))
13.februāris 2016, 20:02 | links
 
Aņdžiņ,vai tad es tev vietējos labumus pret SWE garlaicīgo dzīvi varu iemainīt...:)
13.februāris 2016, 20:04 | links
 
raih, pilniba piekriitu. iespejams tapec salmo veikala visi tik leeni kust. dzimushi un augushi psrs, darbojaas kaa riigas hes. :D

martins_riga, 13.februāris 2016, 19:32

Da pri čom te veci vai jauni, vienkārši nav motivācijas kustēt, pārdod ko vai nepārdod, ķešā tāpat nesajūt un pat īpaši lielu paldies grūti sagaidīt. Loģiski, ka pirmspensijas vecuma cilvēku, kurš jau atmetis ar roku ambīcijām un grib mierīgi atsēdēt pāris gadus līdz pensijai ar sociālām garantijām un stāžu pie tāda rasklada noturēt ir daudz vieglāk. Darbs jau īpaši kaulus nelauž. Tas nav darbs jauniem un ambicioziem, izaugsmes iespējas ta 0. "Salmo" liels un varens, dara kā grib, bet mans personīgais viedoklis ir , ka viņi zaudē daudz piķa uz to, taču, iespējams, viņu ekonomisti un menedžeri rēķina savādāk.
Tāda sistēma ir OK pilnas pašapkalpošanās veikalos a ļa "Maxima, tur pie letes kaut dresētu mērkaķi nosēdini, lai tik spaida pogas pa konvejieru, bet šitā joma tomēr prasa profesionālas konsultācijas un motivētus pārdevējus.

JIG.LV, 13.februāris 2016, 19:52

Protams,ļoti iespējams,ka man tā vienkārši ir sagadījies,un īstenībā ir daudz foršu veču gados,un ir daudz jampampiņu starp jaunajiem. Man vienkārši ir sagadījies 100%īgi,tādēl arī sāk veidoties viedoklis
13.februāris 2016, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager