Darba piedāvājums

Darbs
tiesam viniem veikalaa ir tik mazas algas? 500 eiro taa tachu ir necilveciga alga. pietam vel galvaspilseetaa. es reali brinos par tiem cilvekiem, kuri strada par sadu naudu 8 stundas dienaa.
12.februāris 2016, 19:56 | links
 
Lai nemulsinātu Jūs internetā atrastā bilde, ieliku citu- arī internetā atrastu, lai mierīgs vakars tā teikt.
12.februāris 2016, 19:56 | links
 
Tadeus, ceru mani atbildi atradi, nesanāca citēt ;)

Artx, 12.februāris 2016, 17:19

Pfff vecīt, es arī simt punkti tevi atšūtu.
Ja gribi darbu tad centies atstāt labu iespaidu visos iespejamos veidos, nevis pirmā bilde ko potenciālais darba devējs redz ir dzeks ar pudeli! Vienk citreiz vajag padomāt līdzi savām darbībām.

kraft, 12.februāris 2016, 17:54

Pie mums ir retums tādu cilvēku kas nelieto vispār grādīgos...
Lietot jeb nelietot grādīgos dzērienus tā ir katra privātā lieta!
Bet ja ieliek profila bidē tādu izaicinošu bildi ar alkaholu un cigareti tad tas daudzko saka pa šo cilvēku...
Vot es es jums parādīšu tā varētu iztulko šo bildi! Bet ko tad var gribēt no ātraudžiem..
Visiem ir bildes ar kādu tusiņu un alkaholu bet tak nav ko reklamēties...
Es tādu cilvēku ar 100% atšūtu!!!!

tadeus, 12.februāris 2016, 19:38



Hohma tāda, ka tas pat neesmu, bet nu neiešu Jums neko pierādīt. Brīvi
12.februāris 2016, 19:48 | links
 
Tadeus, ceru mani atbildi atradi, nesanāca citēt ;)

Artx, 12.februāris 2016, 17:19

Pfff vecīt, es arī simt punkti tevi atšūtu.
Ja gribi darbu tad centies atstāt labu iespaidu visos iespejamos veidos, nevis pirmā bilde ko potenciālais darba devējs redz ir dzeks ar pudeli! Vienk citreiz vajag padomāt līdzi savām darbībām.

kraft, 12.februāris 2016, 17:54


Pie mums ir retums tādu cilvēku kas nelieto vispār grādīgos...
Lietot jeb nelietot grādīgos dzērienus tā ir katra privātā lieta!
Bet ja ieliek profila bidē tādu izaicinošu bildi ar alkaholu un cigareti tad tas daudzko saka pa šo cilvēku...
Vot es es jums parādīšu tā varētu iztulko šo bildi! Bet ko tad var gribēt no ātraudžiem..
Visiem ir bildes ar kādu tusiņu un alkaholu bet tak nav ko reklamēties...
Es tādu cilvēku ar 100% atšūtu!!!!
12.februāris 2016, 19:38 | links
 
Tak ko te njemties,sludinajumaa tak viss ir rakstiits:peec gada piedavajam apdrosjinasanu un vakcinaaciju.Pamegini izdzivot gadu bez encefaliita potes pa kruumiem tirgojot akjus un voblerus trakajiem copmanjiem.nedo dievs kaadaa bebru alaa iegaazties.
12.februāris 2016, 19:37 | links
 
Es tikai vēlējos saprast loģiku un politiku šajā tematā par vakanci. Nevajag strīdēties un aprunāt, jo varbūt ir pavisam elemntārs izskaidrojums, kapēc pirms CV nosūtīšanas nav vecuma ierobežoju un pēc- ir

Artx, 12.februāris 2016, 17:50

Ja NG ieliktu, ka meklē pārdevēju vecumā no 50-60 gadiem, tad Tu un arī citi varētu Salmo vēsā mierā sūdzēt tiesā. Jo kurš nu tur likums aizliedz diskriminēt darba ņēmējus pēc vecuma, dzimuma, ticības utt. Tāpēc sludinājumos neliek vēlamo vecumu, dzimumu, tautību utt. NG šoreiz pieļāva rupju kļūdu atsūtot tādu atbildi. Gribi kašķēties, karogs rokās. Varbūt pat kādu kompensāciju vari iztiesāt, bet šo jau jautā juristiem.

micuks, 12.februāris 2016, 17:55


Tāds nav mans nolūks, bet paldies par padomu :)
12.februāris 2016, 18:07 | links
 
Salmo veikali meklē pārdevēju, dzimuma, vecuma, vai tautības ierobežojumu nav, pretendentiem jāmāk latviešu un krievu valoda, vēlama vai nu pieredze pārdošanā vai elementāras zināšanas par makšķerēšanu un inventāru

NG-NG, 12.februāris 2016, 11:47


Principā pēc šāda sludinājuma normāli var atšūt tikai tad, ja nemāk latviešu vai krievu valodu vai arī nav ne pieredzes pārdošanā, ne elementāru zināšanu par makšķerēšanu.

Pārējos gadījumos pretendentam jāpiedāvā minimālā alga, lai atšujās pats :)
12.februāris 2016, 18:05 | links
 
Ar to domāju ka nevajag apvanoties ja atšuj.

kraft, 12.februāris 2016, 17:55


Neesmu apvainots, ka atšuj, pārlasi.
12.februāris 2016, 18:01 | links
 
Tadeus, ceru mani atbildi atradi, nesanāca citēt ;)

Artx, 12.februāris 2016, 17:19

Pfff vecīt, es arī simt punkti tevi atšūtu.
Ja gribi darbu tad centies atstāt labu iespaidu visos iespejamos veidos, nevis pirmā bilde ko potenciālais darba devējs redz ir dzeks ar pudeli! Vienk citreiz vajag padomāt līdzi savām darbībām.

kraft, 12.februāris 2016, 17:54



Tu mani nevarētu atšūt tā iemesla pēc, vien tāpēc, ka pie sava cv neieliku cilni uz savu copeslietas.lv profilu.
12.februāris 2016, 17:59 | links
 
Ar to domāju ka nevajag apvanoties ja atšuj.
12.februāris 2016, 17:55 | links
 
Es tikai vēlējos saprast loģiku un politiku šajā tematā par vakanci. Nevajag strīdēties un aprunāt, jo varbūt ir pavisam elemntārs izskaidrojums, kapēc pirms CV nosūtīšanas nav vecuma ierobežoju un pēc- ir

Artx, 12.februāris 2016, 17:50


Ja NG ieliktu, ka meklē pārdevēju vecumā no 50-60 gadiem, tad Tu un arī citi varētu Salmo vēsā mierā sūdzēt tiesā. Jo kurš nu tur likums aizliedz diskriminēt darba ņēmējus pēc vecuma, dzimuma, ticības utt. Tāpēc sludinājumos neliek vēlamo vecumu, dzimumu, tautību utt. NG šoreiz pieļāva rupju kļūdu atsūtot tādu atbildi. Gribi kašķēties, karogs rokās. Varbūt pat kādu kompensāciju vari iztiesāt, bet šo jau jautā juristiem.
12.februāris 2016, 17:55 | links
 
Tadeus, ceru mani atbildi atradi, nesanāca citēt ;)

Artx, 12.februāris 2016, 17:19


Pfff vecīt, es arī simt punkti tevi atšūtu.
Ja gribi darbu tad centies atstāt labu iespaidu visos iespejamos veidos, nevis pirmā bilde ko potenciālais darba devējs redz ir dzeks ar pudeli! Vienk citreiz vajag padomāt līdzi savām darbībām.
12.februāris 2016, 17:54 | links
 
Vispār Mozaīka pārstāv arī tantes un simpunkt puikas neslēdz ārā, ja tante ar tanti. :D :D :D Uhh kā piecūkojām tēmu.

Vārdu sakot, NG MEKLĒ PĀRDEVĒJU SALMO VEIČIEM!!! NG IR SUPER DŽEKS UN VEIKALI SALMO AR NAV PEĻAMI!!! LAIMĪGS TAS, KURŠ DABŪS DARBU - LĪDZ ČETRĀM BRĪVĀM DIENĀM COOOPEEI - TAS IR DAUDZ! :)


abrakadabra, 12.februāris 2016, 17:44



Es tikai vēlējos saprast loģiku un politiku šajā tematā par vakanci. Nevajag strīdēties un aprunāt, jo varbūt ir pavisam elemntārs izskaidrojums, kapēc pirms CV nosūtīšanas nav vecuma ierobežoju un pēc- ir
12.februāris 2016, 17:50 | links
 
Vispār Mozaīka pārstāv arī tantes un simpunkt puikas neslēdz ārā, ja tante ar tanti. :D :D :D Uhh kā piecūkojām tēmu.

Vārdu sakot, NG MEKLĒ PĀRDEVĒJU SALMO VEIČIEM!!! NG IR SUPER DŽEKS UN VEIKALI SALMO AR NAV PEĻAMI!!! LAIMĪGS TAS, KURŠ DABŪS DARBU - LĪDZ ČETRĀM BRĪVĀM DIENĀM COOOPEEI - TAS IR DAUDZ! :)
12.februāris 2016, 17:44 | links
 
Tas viss sīkums : minoritātes pat RS mikriņu Valentindienas reklāmas akciju pamanījās piesmiet : tiesībsargam pasūdzoties par diskrimināciju - kāpēc akcija VIŅAM un VIŅAI !? A ko darīt pakaļā stūmējiem , šiem tak arī gribās bez maksas braukt. :DDD A Rīgas satiksme šos diskriminē
12.februāris 2016, 17:36 | links
 
Nu, ko es teicu? Un tas ir AR aizliegumu diskriminēt! Iedomājies, kā būtu, ja nebūtu! :D :D :D
12.februāris 2016, 17:30 | links
 
Mūsu banānu republikā var visu - te piemērs svaigs :
https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/director/bdhmi.html

Klau, puikas, Jūs izliekās vai tiešām ir? Kur ir atļauts darba sludinājumos publiski rakstīt kaut kādus vecuma, dzimuma, tautības ierobežojumus? Kur??????? Būtu atļauts, iedomājies, kā izskatītos krievu kaktu kantoru sludekļi... :D :D :D

abrakadabra, 12.februāris 2016, 16:12
12.februāris 2016, 17:24 | links
 
Tadeus, ceru mani atbildi atradi, nesanāca citēt ;)
12.februāris 2016, 17:19 | links
 
Ha, šitas gan labs!!! :-)
Izskatās, ka Salmo labāk patīk lēno pensionāru pulciņš(tāds kā piedrūjas ielā). Sorry veči un dāmas, bet tajā veicī brīžiem ir bail iet iekšā! :-)

dakterp, 12.februāris 2016, 15:58

Nu ja strādātu slaida modele blondīne būtu labāk?Uzprasi kur ir LJ ēdamās gumijas bet ši tev rāda gumijniekus?
Jeb cilvēks kas zin kas un kā ir un varbūt ko vēl iesaka????
Jeb ienāk iesācējs kas ir 0 copē un saka ka grib Diga komplektu a viņam pārdod bušu komplektu??Ir ādi pārdevēji redzēti absurds tas ir....

tadeus, 12.februāris 2016, 17:04[/quote]



Cienītais, sociālais tīkls no publiskā tīkla ir kā no Latvijas līdz Ēģiptei. Lūdzu privātajā vēstulē Tev iedošu savu vārdu uzvārdu, ja tā vēlies, un tad tieši sociālajā tīklā facebook, varēsi aplūkot manas bildes, un tad izmantot psihologa dotības. Un vēlkas- topošajam darba devējam norādu iepriekšējo darba vietu, ar, kuru bez problēmām var sazināties un apvaicāties cik izklaidīgs es esmu :)

Nekā personīga cienītais :)
12.februāris 2016, 17:14 | links
 

Artx, 12.februāris 2016, 15:50

Pirms kāda laika bija raidījums BEZ TABU un gāja runa pa CV un publiskajiem profiliem ka darba devējs ielūkojas publiskajos tiklos pa pretendentiem un paskaties puikiņ kāda ir tava profila bilde pa ko bilde runā ļoti daudz ko pēc bildes var pa cilvēku pateikt psihologa vārdi!!
Tātad aplūkojot tavu vildi -jautrs pusaudzi mīl tusēties lieto grādīgos un izrādas....
Tagad izdari secinājumus cik darba devēji gribēs cilvēku uz kuru nevar paļauties respektīvi pēc weekenda tusiņa būs jeb nebūs darbā pohains jeb vēl pālī atnāk utt....
Sorry nekā personīga


Cienītais, sociālais tīkls no publiskā tīkla ir kā no Latvijas līdz Ēģiptei. Lūdzu privātajā vēstulē Tev iedošu savu vārdu uzvārdu, ja tā vēlies, un tad tieši sociālajā tīklā facebook, varēsi aplūkot manas bildes, un tad izmantot psihologa dotības. Un vēlkas- topošajam darba devējam norādu iepriekšējo darba vietu, ar, kuru bez problēmām var sazināties un apvaicāties cik izklaidīgs es esmu :)

Nekā personīga cienītais :)

tadeus, 12.februāris 2016, 17:01[/quote]
12.februāris 2016, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager