Eholotes

sveiki vai kads zin vai deeper eholotam var dabut bateriju
29.marts 2018, 09:02 | links
 
Sveicināti,
Varbūt kāds var pastāstīt par Lowrance Elite 7 Ti?
Vai pa šo naudu ir kas labāks dabūjams?
24.marts 2018, 23:23 | links
 
Sveiki! Vēlos šodien iznomāt deeper pro uz 2dienām. Kāds var piedāvāt? :)
24.marts 2018, 01:08 | links
 
Ko varētu kāds pastāstīt par eholati fish Finder ,nu tā ar sonora kabeli,kas rada kāda dziļumā atrodas zivis
22.marts 2018, 20:06 | links
 
Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?

eholotes.lv, 20.marts 2018, 08:16


Čakars paliels, savu dabūju uz strīpas bet čomam neizdevās jo ekrāns izbeidzās pie paša sonāra un nebija pie kā pielodēties, tur ir vārīgākā vieta. Iesaku visiem to punktu pastiprināt lai ja pāriet pušu būtu vada gabals kur pielodēties, var vienkārši ar silikonu uztaisīt pāreju no sonāra uz vadu kādus piecus centimetrus, būs iespēja ko labot.

kutis, 20.marts 2018, 16:27[/quote]

|Līdzīgi kā mums. Tāpēc arī remontēt neņemamies, jo sanāk pārāk dārgi. Lietotājiem ir vērts pievērst uzmanību, lai nelauztu vadus tieši pie iekārtām.
20.marts 2018, 17:01 | links
 

Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?

eholotes.lv, 20.marts 2018, 08:16[/quote]

Čakars paliels, savu dabūju uz strīpas bet čomam neizdevās jo ekrāns izbeidzās pie paša sonāra un nebija pie kā pielodēties, tur ir vārīgākā vieta. Iesaku visiem to punktu pastiprināt lai ja pāriet pušu būtu vada gabals kur pielodēties, var vienkārši ar silikonu uztaisīt pāreju no sonāra uz vadu kādus piecus centimetrus, būs iespēja ko labot.
20.marts 2018, 16:27 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57
Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.

kutis, 19.marts 2018, 09:24


Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?
20.marts 2018, 08:16 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57
Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.

kutis, 19.marts 2018, 09:24

Sirsnīgs paldiesiņš. Pārbaudīšu.
19.marts 2018, 21:48 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57

Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.
19.marts 2018, 09:24 | links
 
Garantijas nav,jo tika pirkta divus gadus atpakaļ no rokas.

Makonitis, 16.marts 2018, 14:54


Visticamāk, ka būs jāpērk jauna.
19.marts 2018, 08:36 | links
 
Garantijas nav,jo tika pirkta divus gadus atpakaļ no rokas.
16.marts 2018, 14:54 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57


Kas ar garantiju?
16.marts 2018, 14:01 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.
16.marts 2018, 13:57 | links
 
Vai kādam no klātesošajiem Deeper pārdevējiem ir kāda informācija par Bluetooth modeļa apgreidu uz WiFi Pro+ (par saprātīgu cenu)? Savulaik viņiem bija "akcija", kas, manuprāt, īsti neatmaksājās.

BlueTooth ziemai, nelielām upēm vai laivā ir ideāli, bet vasarā lielās upēs un ezeros brīžiem tomēr gribas ieplivināt tālāk par metriem 50.

-d.
15.marts 2018, 16:40 | links
 
Sveiki ,Vīri! Man ir tāds jautājums par Praktik pro eholoti.Lietoju jau otro gadu,reizēm viņa nogļuko un sāk rādīt dziļumu nesaprotami mainīgu ,reizēm viss ir ok. Vai ir jēgas to rādīt kādam meistaram ,un ja ir tad lūdzu koordinātes. Sāku jau pie viņas piešauties,bet še tev,atkal gļuks. Paldies jau iepriekš.

Makonitis, 13.marts 2018, 16:15


Dziļums mēdz nogļukot, kad piemēram, brekšu bars iet pa pusūdeni, tāds bars, ka stars cauri neiet. Ļoti biezās zāles var nogļukot, kad ļoti liela zivs ceļās no grunts ņēmienam ziemā - arī var dziļumas mainīties. Tā ir tikai tehnika, kura strādā pie noteiktiem parametriem un atsevišķos apstākļos nav gana gudra. Tā var būt visām eholotēm, Chirp-otajām - retāk.
13.marts 2018, 17:52 | links
 
Gļukošana notiek arī lielajām eholotēm,strauji mainoties dziļumam.
Ja notiek tieši tā,tad nekas slikts tas nav.
13.marts 2018, 16:21 | links
 
Sveiki ,Vīri! Man ir tāds jautājums par Praktik pro eholoti.Lietoju jau otro gadu,reizēm viņa nogļuko un sāk rādīt dziļumu nesaprotami mainīgu ,reizēm viss ir ok. Vai ir jēgas to rādīt kādam meistaram ,un ja ir tad lūdzu koordinātes. Sāku jau pie viņas piešauties,bet še tev,atkal gļuks. Paldies jau iepriekš.
13.marts 2018, 16:15 | links
 
Praktikam mīnuss ir copē uz kants. Viņš zīmē augšējo kants daļu kā grunti. Es copēju Daugavā apm.8m dziļumā uz kants vidus man aklā zona līdz gruntij ir apm. 1m un līdz ar to es neredzu kas notiek pie grunts. Varbūt es nemāku ieregulēt kaut ko?

robs, 13.marts 2018, 13:14


Pie stāvām kantēm šī problēma pastāv visām eholotēm. Vai nu šaurs stars un mazāka aklā zona, mazāka pārredzamība, vai arī paltāks stars, bet lielāka aklā zona. Tāpēc arī ir daudzas un dažādas eholotes.
13.marts 2018, 13:39 | links
 
Tas jau nav tikai Praktikam, bet visām eholotēm kurām ir konusa stars. Ģeometrija kuru ar "nastrojkām" neapmānīsi. Jo stāvāka kants, jo lielāki "kapi". Viens pīpis vai vasarā ar laivu stāvi kantij pa vidu, vai ziemā ar āliņģī iebāztu praktiku, dīperi vai kādu citu verķi. Aklā zona ir ļoti liela.

Fīdermakšķerēšanai nepieciešama eholote, kuru jānogādā iespējamā copes punktā, pašam atrodoties krastā. Deeper viennozīmīgi. Bērnu slimības izslimotas, softs strādā. Ir arī Praktikam pakaļdarinājums, tad vel Lowrance, kas sver tonnu.
o.
13.marts 2018, 13:38 | links
 
Praktikam mīnuss ir copē uz kants. Viņš zīmē augšējo kants daļu kā grunti. Es copēju Daugavā apm.8m dziļumā uz kants vidus man aklā zona līdz gruntij ir apm. 1m un līdz ar to es neredzu kas notiek pie grunts. Varbūt es nemāku ieregulēt kaut ko?
13.marts 2018, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager