Eholotes

sigi, tas joks, vane?, jo deepers + barotava, vai svins,,,negribas ticēt, ka tā kāds noslogotu savu inventāru :)
Es gan vairāk biju domajis, kā viņu lieto spiningotājs parastais, pa krastu staigājošais,,jo vairāk, ka tagad spinings ar testu lidz 40gr. ir vien iesacējiem :) Modē smalki rīki !
20.aprīlis 2016, 11:36 | links
 
Atradu plauktā vienu Dragonfly 4 DVS, bez GPS, atdošu par 249 EUR, jauns, nelietots, ar garantiju. Kurš pirmais - tam tiks, vairāk nebūs.
20.aprīlis 2016, 10:58 | links
 
?? Ka Jūs, tie, kam ir deeper-i, viņas reali lietojat?
Viņa sver 100 gr...ko ņemat lidz (pērkat ?) klāt tik jaudīgu (jerka) spini ?

bushmans, 20.aprīlis 2016, 08:17



Fīderi ar divām pavadām.. uz vienas āķis, zemāk svins/barotava, uz otras pavadas (resnākas)- deeperis.. tad var redzet kā vimbu bars pienāk un aiziet tālāk..
20.aprīlis 2016, 09:18 | links
 
?? Ka Jūs, tie, kam ir deeper-i, viņas reali lietojat?
Viņa sver 100 gr...ko ņemat lidz (pērkat ?) klāt tik jaudīgu (jerka) spini ?
20.aprīlis 2016, 08:17 | links
 
Humminbird Helix 5x SI GPS
Pārdots.
Paldies par uzmanību.
19.aprīlis 2016, 22:06 | links
 
Paldies, apskatījos, būs jāpiebrauc.. tik tie darba laiki neparocīgi.. kaut kas jāizdomā.
...
sigi, 18.aprīlis 2016, 16:21


Darba laiki nav akmenī iekalti, eholotes.lv ir privāts serviss, daudzas lietas runājamas, šodien, piemēram, pēdējais klients bija pēc 19.00... Ne asakas!
18.aprīlis 2016, 21:46 | links
 
Paldies, apskatījos, būs jāpiebrauc.. tik tie darba laiki neparocīgi.. kaut kas jāizdomā.

Bet no pieredzes, cik bieži ir gadījies devēju pēkšņi celt ārā no ūdens (kā tas gadās ar elektromotoru), kad jāpārpeld kādam nogrimušam kokam? Vai tad nav svarīgi, cik ātri to var izdarīt un ka nav jāskrūvē minūti, kamēr paceļ? Piemēram, elektromotoram ir tā mēlīte, kas ļauj pussekundes laikā pacelt motora kāju.. devēju turētājiem tādas nav?

sigi, 18.aprīlis 2016, 16:21
Apskaties šo, ar nav slikts: http://electrostore.lv/aksesuri/972-eholotes-devja-turtjs.html

ronny, 18.aprīlis 2016, 18:33



Uuu, kadam tads ir? Izskatas, ka tam ir funkcija, kas ļauj atri pacelt deveju..
18.aprīlis 2016, 18:44 | links
 
Paldies, apskatījos, būs jāpiebrauc.. tik tie darba laiki neparocīgi.. kaut kas jāizdomā.

Bet no pieredzes, cik bieži ir gadījies devēju pēkšņi celt ārā no ūdens (kā tas gadās ar elektromotoru), kad jāpārpeld kādam nogrimušam kokam? Vai tad nav svarīgi, cik ātri to var izdarīt un ka nav jāskrūvē minūti, kamēr paceļ? Piemēram, elektromotoram ir tā mēlīte, kas ļauj pussekundes laikā pacelt motora kāju.. devēju turētājiem tādas nav?

sigi, 18.aprīlis 2016, 16:21

Apskaties šo, ar nav slikts: http://electrostore.lv/aksesuri/972-eholotes-devja-turtjs.html
18.aprīlis 2016, 18:33 | links
 
Paldies, apskatījos, būs jāpiebrauc.. tik tie darba laiki neparocīgi.. kaut kas jāizdomā.

Bet no pieredzes, cik bieži ir gadījies devēju pēkšņi celt ārā no ūdens (kā tas gadās ar elektromotoru), kad jāpārpeld kādam nogrimušam kokam? Vai tad nav svarīgi, cik ātri to var izdarīt un ka nav jāskrūvē minūti, kamēr paceļ? Piemēram, elektromotoram ir tā mēlīte, kas ļauj pussekundes laikā pacelt motora kāju.. devēju turētājiem tādas nav?
18.aprīlis 2016, 16:21 | links
 
Labs devēja turētājs ir pie Mārtiņa,Eholotes.lv
Akumulātoru eholotei arī pie viņa var iegādāties,viss pa labiem cipariem.Pie viņa arī pirku Hook 5.
Visu nokomplektēsi vienā vietā.
18.aprīlis 2016, 15:31 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..


Labs devēja turētājs ir pie Mārtiņa Eholotes.lv
Akumulātoru eholotei arī pie viņa var iegādāties,viss pa labiem cipariem.Pie viņa arī pirku Hook 5.
Visu nokomplektēsi vienā vietā.


sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09

andzja25, 18.aprīlis 2016, 15:26
18.aprīlis 2016, 15:28 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..

sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09
18.aprīlis 2016, 15:26 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..

sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09
18.aprīlis 2016, 15:25 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..
18.aprīlis 2016, 15:09 | links
 
Jautājums ekspertiem, vai esmu pareizi sapratis. Visdrošākais akumulators eholotiem kā Garmin striker 7 SV, Humminbird helix 7, Lowrance 7ti totalscan utt. ir dziļizlādes akumulators ar 12V un ne mazāk kā 12Ah. Varbūt pietiek ar 9Ah kārtīgai vienas dienas copei?
18.aprīlis 2016, 14:48 | links
 
Esmu nesen ticis pie Lowrance 7Ti, majas paspaidot liekas ļoti labs aparāts būs, daudz iespējas viņam. Bet viena lieta ko pamaniju un kas likas tomer ka neliels gļuks, ka nokachajot kartes no insigth genesis viņas ladejot iekšā viss paliek lens un max var ieladēt 2-3 kartes, kaut nokačātas man ir kadas 7. Reali pie kartēm piem Redzu Lowrance, Navionics (ja nemaldos) un tad kadu no ieladetajam, bet kad ladeju nakamas, viss sagruzās un piem Daugava pazud ko pirmit esmu ieladējis.

Kādam kam ir 7Ti plz uraksta man PM. Varbut es pats kaut ko ne tā daru, kaut gan nevajadzētu tā but :)
17.aprīlis 2016, 14:24 | links
 
Vienkārši jāiet tālāk :)
17.aprīlis 2016, 08:00 | links
 
Pārdodu
Humminbird Helix 5x SI GPS
Loti labā stāvoklī.
500 EUR
2 9 6 6 0 1 2 3

melnais, 16.aprīlis 2016, 21:58


Ja nav noslepums, kadel pardod? Prasas lielaks ekrans vai kada cits iemesls?
17.aprīlis 2016, 00:28 | links
 
Pārdodu
Humminbird Helix 5x SI GPS
Loti labā stāvoklī.
500 EUR
2 9 6 6 0 1 2 3
16.aprīlis 2016, 21:58 | links
 
Jaunumi no Humminbird, kartogrāfijas sakarā. 30. martā ir iznācis update AutochartPro programmatūrai. Galvenās ziņas - tagad ir izveidota saite starp datoru un Autochart LIVE Helix/Onix eholotēs, kartēm var izveidot bāzes pārklājumu no satelīta attēliem, ievērojami paplašināts importējamo datu formātu daudzums. Šobrīd urbjos cauri visiem jaunumiem, lai varētu Jums palīdzēt ar padomu - kā iegūt vēl labākas kartes Humminbird Helix un Onix iekārtām! Nianse - šo update var dabūt tikai AutochartPRO lietotāji un jāmeklē tas ir produkta reģistrācijas lapā, zem vecās lejuplādes. Ne asakas!
15.aprīlis 2016, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager