Eholotes

Šitais varētu būt interesants ziemā(kabatā daudz vietas neaizņem),iemet āliņģī un viss skaidrs.Zivju nav:(:(:(
http://www.eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/deeper-fishfinder

arsiks, 7.janvāris 2014, 19:49


Varu sarūgtināt, Ziemas copei neder. Par lietderību var strīdēties, knibināšanās salā ap mobilo telefonu traucē, dziļumu var nomērīt ar to pašu barotavu, zivju attēls ar fish ID- nu varbūt reizēm noder. Bet problēma ir tur, ka devēja platais stars kļūst bezjēdzīgs jau pie 20 cm ledus ( man ir 130 mm MORA), bet perfekti tīrā āliņģī ar 30 cm ledu atsaka arī šaurais stars. Parādās brīdinājums, ka dziļums ir nepietiekams(zem 40 cm) un daiktu var ievietot atpakaļ kabatā. Acīmredzot, tas netiek galā ar atstaroto signālu no cauruma apaksējās daļas. Nepriecē arī akumulators ar 300 cikliem, ko pats nevar nomainīt un pagalam nestabilais Bluetooth signāls, kas pazūd jau 10m no āliņģa. Aplikācija mob. iekārtai gan ir OK. To var lietot arī bez eholotes.
16.februāris 2014, 12:22 | links
 
Var kaads pakomenteet Lowrance Mark 5 DSI? Nav funkcijas fish ID. Doma iegaadaaties.

oskars19853, 5.februāris 2014, 22:37


Manā skatījumā Fish ID funkcijai nav būtiskas nozīmes. Vienīgo neņem šo modeli tad, ja plāno kvokot - DSI modeļiem ir šaurs stara leņķis!
6.februāris 2014, 14:59 | links
 
Var kaads pakomenteet Lowrance Mark 5 DSI? Nav funkcijas fish ID. Doma iegaadaaties.

oskars19853, 5.februāris 2014, 22:37

Labs aparāts. Grunts reljefu varēs redzēt ļoti labi ieskaitot visus akmeņus celmus koku gabalus utt., protams arī zivis. Kā jau ginca rakstīja Fish ID palielam nav vajadzīgs, bet ja šī funkcija pašam liekas vajadzīga var padomāt par eholoti ar HDI indeksu, tas nozīmē, ka vienā eholotā tev būs gan dsi frekvencegan parastā eholototes frekvence ieskaitot Fish ID funkciju. Ar 5 collu ekrānu Elite HDI gan sanāks dārgāk nekā Mark 5x Dsi. Bet uz pavasari Lowrance gaidāmi jaunumi, būs Elite 4x Hdi, Elite 4 Hdi ( ar GPS) un Mark 4 Hdi. Piemēram Elite 4x HDi un Mark 4 Hdi cenā būs pat nedaudz zemāk par Mark 5x Dsi, tiesa gan ekrāns būs mazāks, bet funkcinalitāte lielāka.
6.februāris 2014, 14:21 | links
 
Tādam aparātam, varbūt izņemot ziemas copi, galīgi neredzu pielietojumu copē mūsu ūdeņos. Manām vajadzībām, šis aparāts, neatbilst nevienam kritērijam. Ja kādam vajag rotaļlietu, kura drīzumā apniks, tad ok. :)

urmaas, 5.februāris 2014, 20:41

Vasara ejot uz liniem uz jaunu vietu nolaizu leja pacolet, kada grunts. Vai nav zalaina. Savadak iebarosi, bet tur zales 10-20 cm. Visu laiku rausi akus nost un linis to esmu nemaz neredzes. Tapat var pacolet kada zuve ir pienakusi pie paikas, ja nav copes un burbulo. Ja grib, tad vasara ari noderiga lieta. Ta ka verkis ir mobila lieluma, tad iebaz kabata un nesa lidzi.
6.februāris 2014, 08:58 | links
 
Var kaads pakomenteet Lowrance Mark 5 DSI? Nav funkcijas fish ID. Doma iegaadaaties.

oskars19853, 5.februāris 2014, 22:37


Dažos vārdos nav iespējams noraksturot šo aparātu. Visslabāk ja kādu dienu iebrauktu eboat.lv izstāstītu visus tevis interesējošos jatājumus. Fish id nav no vajadzīgākajām funkcijām :)
5.februāris 2014, 22:58 | links
 
Var kaads pakomenteet Lowrance Mark 5 DSI? Nav funkcijas fish ID. Doma iegaadaaties.
5.februāris 2014, 22:37 | links
 
andi! ja jau tevi biksta tad ņem ved šurpu es notestēšu:) par 100%
5.februāris 2014, 20:50 | links
 
Tādam aparātam, varbūt izņemot ziemas copi, galīgi neredzu pielietojumu copē mūsu ūdeņos. Manām vajadzībām, šis aparāts, neatbilst nevienam kritērijam. Ja kādam vajag rotaļlietu, kura drīzumā apniks, tad ok. :)
5.februāris 2014, 20:41 | links
 
Nē,tāpēc jau man drusku bail vest,ka mums ūdeņi nav īpaši dzidri.
Es tirgoju citas lietas un viņi mani visu laiku biksta,ka baigi laba manta.
Tagad sarunāšu ar Zarazu,lai iečurā ūdensspainī un tad mēģina kaut ko ieraudzīt:)
Bet,ja nopietni,ļoti labi,ka kāds ir atvedis un varēs notestēt.
5.februāris 2014, 20:34 | links
 
Andis 47,tu pats esi testeis šo verti lv ūdeņos?interese kā ar redzamību mūsu ūdeņos?
5.februāris 2014, 20:22 | links
 
"pec tam par eholoti nemaz neko negribesi dzirdet. kompakta, visu redz un ietaupa ne tikai copes laiku, bet ari nervus."

Nu izskatās, ka nervus toč neietaupa, spriežot pēc video, viens vienīgs gemorojs. Vai arī kārtējais fun gadžets ko izmanto pāris reizes un pēctam pūst skapī, jo ļeņins nemties ar to parikti:)

Bet pāris reizes es arī tādu labpŗat izmazntotu.
šitādas štelles vajag nomā laist:) jāpalobē lai www.masterfoto.lv noma ievieš sev tādu devaisu:)

Zarāza, tu kā lietotājs, pastāst, vai reālā copē viņs ko vairāk kā fun ir devis? :) Liepājā kilmakus neredzēju, ka meklēji ar kameru :)

kraft, 4.februāris 2014, 23:46


Man tas verkis jau ir no 2012. gada julija. Saurbju 10 lunkas un atri ar kameru izeju cauri. Ja zivi neredzu, urbju nakamos un necakarejos ar dribla un esmas mainu. Padoma pats, cik daudz laika ietaupas. Nav jega sedet uz cauruma un ko ficot, ja tas zuves tur nav. Ja pec fish izvilksanas iestajas klusums, pacoleju atkal, vai apaksa vel kads ir.
Ar redzamibu ari viss kartiba. Tur ir tris infrared lampinas, kas izgaismo udeni atkariba no redzamibas.
P.s. Kamer pats nepaprovesi, nesapratisi.
5.februāris 2014, 09:06 | links
 
mēs dažus, gan iepriekšējas paaudzes agregātus, pāris gadus atpakaļ, tīri sportiskas intereses dēļ notirgojām, bet es puisis pieklajīgs, šamiem neprasu kā tad patika, kā lietojas:)
5.februāris 2014, 00:04 | links
 
Zarāza, tu kā lietotājs, pastāst, vai reālā copē viņs ko vairāk kā fun ir devis? :) Liepājā kilmakus neredzēju, ka meklēji ar kameru :)

kraft, 4.februāris 2014, 23:46

Es tak rakstu, ka dabūju aparātu NUPAT(aizvakar) un esmu testējis tikai vannā :) Kā līdzko, tā uzreiz došu ziņu...

Realitātē domāju, ka 70% LV ūdeņos sliktās redzamības dēļ jēga varētu būt maz, bet vot Peipusā ar tā superdzidro ūdeni gan varētu rullēt...

zaraza, 4.februāris 2014, 23:56



Ou, to es palaidu garām!
Nu tad gaidam atskaites:) Jā ziemā varētu būt labi skatīties, kā asari liek mīksto uz murmuli :D
4.februāris 2014, 23:58 | links
 
Zarāza, tu kā lietotājs, pastāst, vai reālā copē viņs ko vairāk kā fun ir devis? :) Liepājā kilmakus neredzēju, ka meklēji ar kameru :)

kraft, 4.februāris 2014, 23:46


Es tak rakstu, ka dabūju aparātu NUPAT(aizvakar) un esmu testējis tikai vannā :) Kā līdzko, tā uzreiz došu ziņu...

Realitātē domāju, ka 70% LV ūdeņos sliktās redzamības dēļ jēga varētu būt maz, bet vot Peipusā ar tā superdzidro ūdeni gan varētu rullēt...
4.februāris 2014, 23:56 | links
 
zaraza tu esi parstaavis aqua vu latvijaa? ja esi,veelos pietiekties izmeidinaassanai.iepriekss paldies.

pekkan, 4.februāris 2014, 23:33


es nē, Andis47
4.februāris 2014, 23:53 | links
 
"pec tam par eholoti nemaz neko negribesi dzirdet. kompakta, visu redz un ietaupa ne tikai copes laiku, bet ari nervus."

Nu izskatās, ka nervus toč neietaupa, spriežot pēc video, viens vienīgs gemorojs. Vai arī kārtējais fun gadžets ko izmanto pāris reizes un pēctam pūst skapī, jo ļeņins nemties ar to parikti:)

Bet pāris reizes es arī tādu labpŗat izmazntotu.
šitādas štelles vajag nomā laist:) jāpalobē lai www.masterfoto.lv noma ievieš sev tādu devaisu:)

Zarāza, tu kā lietotājs, pastāst, vai reālā copē viņs ko vairāk kā fun ir devis? :) Liepājā kilmakus neredzēju, ka meklēji ar kameru :)
4.februāris 2014, 23:46 | links
 
zaraza tu esi parstaavis aqua vu latvijaa? ja esi,veelos pietiekties izmeidinaassanai.iepriekss paldies.
4.februāris 2014, 23:33 | links
 
4.februāris 2014, 22:53 | links
 
paskaties sadu stelli
Aqua Vu Micro

pec tam par eholoti nemaz neko negribesi dzirdet. kompakta, visu redz un ietaupa ne tikai copes laiku, bet ari nervus.



mailite, 4.februāris 2014, 17:48

Es šo firmu pārstāvu Latvijā.Ja kāds vēlās būt pirmais izmēģinātājs,varu atvest.Vienīgi pamācība būs tikai angļu valodā.

andis47, 4.februāris 2014, 21:20[/quote]

Pirmais toč nebūs, pieļauju ka arī ne otrais :)
Es nemaz nezināju, ka esi pārstāvis, būtu griezies pie Tevis :( Nupat kā jau atvilku šo aparātu no aizokeāna tālēm, tagad testēšu... Pagaidām vannas režīmā viss čotka, tikai bažas vieš nu ļloooti tievais vadiņš...
4.februāris 2014, 21:27 | links
 
paskaties sadu stelli
Aqua Vu Micro

pec tam par eholoti nemaz neko negribesi dzirdet. kompakta, visu redz un ietaupa ne tikai copes laiku, bet ari nervus.



mailite, 4.februāris 2014, 17:48[/quote]
Es šo firmu pārstāvu Latvijā.Ja kāds vēlās būt pirmais izmēģinātājs,varu atvest.Vienīgi pamācība būs tikai angļu valodā.
4.februāris 2014, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager