Eholotes

Es arī ar eholoti zivis neķeru.Ja līdakas gana pa zāļu kantēm eholote ir galīgi lieka bet ja esi svešos ūdeņos noteikti noderēs dziļumu noteikšanai un vispārējo zivju vietu.Kur aitas tur gani.Cik mana pieredze rāda ja atrodi kur sīkās tur arī ir līdakas.
24.janvāris 2008, 22:17 | links
 
man vajag pārnēsājamo eholoti un kurai nav piestiprinajumu tikai vads!
Zini tādu?
23.janvāris 2008, 11:40 | links
 
Marex lai izvēlētos exoloti vispirms jāzin kam tev tā vajadzīga un kur tu viņu pievienosi. Ir pārnēsājamas un ir stacionāras. Satacionāro pieliksi vienai laivai un viss. Arī cenu amplitūda ir liela 150 -600 utt
23.janvāris 2008, 11:34 | links
 
es ar eholoti zivis ņeķeru ;)) eholoti izmantoju tikai lai redzētu ezera gultni, bedres utt utpr.! tā es varu daudz ko saprast - kapēc ķeras kapēc ne, kapēc tur ķeras bet šeit ne! a medīt ar eholoti nava interesanti!
23.janvāris 2008, 11:01 | links
 
To maituputns:
Tev tā ir gadījies tu redzi ehalotē zivis iemet spini un ir?
23.janvāris 2008, 10:55 | links
 
nē man kastītes nava mājas un eholote arīdzan! nu karoče kaut kāds Lowrance ir!
23.janvāris 2008, 08:53 | links
 
Jā jā ka tik ne tā!:D
Tad uzzināji kāds tev modelis ir?
23.janvāris 2008, 08:27 | links
 
nu man ir baigais verķis! es ar viņu ne tikai zivis un gultni redzu, bet vēl arī zeltu un pudeles ezera dibenā ;))))
23.janvāris 2008, 08:25 | links
 
Sveiki!:)Lūdzu palīdziet!:)
Kāds būtu labs un parocīgs eholots?Kādas firmas labak ņemt kādu modeli?:)
Pastastiet visi par saviem ehalotiem?:)
23.janvāris 2008, 08:22 | links
 
nu re! es arī tā daru! ar eholoti var labāk izzināt ezeru, tapēc arī var izskaidrot dažādas būšanas un nebūšanas!
26.decembris 2007, 18:18 | links
 
Man ehaloti uzdaavinaaja, jo loti gribeeju izpeetiit dazus ezerus.Jo zinu ka tajaa ezeraa ir daudz lielas zivis tacu negribiigi keras.Taapeec gribu uzzinaat kur ir taas bedres kur siis sleepjaas.Un tad meeginaat vinas nokert.
26.decembris 2007, 11:41 | links
 
ko lai saka.. tas ka tev ir eholote vēl nenozīmē, ka noķersi visas zivis! man pašam ir Lovrence eholote! es viņu izmantoju lai izpētītu ezera gultni, atrastu bedres utt. tas ka es redzu zivis vēl nedod garantiju, ka viņas ķersies! protams, maliķiem eholote ir baigi labā - atrod kur zivis, izmet tīklus un svilpodami brauc mājās!!! eholotei var būt daudz pielietojuma veidi!
25.decembris 2007, 21:05 | links
 
Paldies vovaan!!!Vismaz zinaasu ko piesleegt.
25.decembris 2007, 20:06 | links
 
armiss pilna google ar to apparātu!pats lietoju batareju no urbmašīnas 16voltu,Tavam var slēgt no 10 līdz 18 voltiem,visai dienai pietiks,garantēju!
25.decembris 2007, 19:44 | links
 
es jau tur mekleeju tacu nekaaa liela tur nau.Pa barosanas blikiem vispaar neko neatradu.taaaka ja kaadam ir taads agregaats tad luudzu uzrakstiet par vinu
25.decembris 2007, 15:12 | links
 
ieeji google!!!!!
25.decembris 2007, 14:19 | links
 
Visiem prieciigus Ziemassveetkus un lai visiem buutu tadi lomi kaadus gribat Jaunajaa gada!!!!



Un man ir loti liels luugums tiem kas zin kautko par Fishfinder 140.Man taads ir, bet neko veeel nesaprotu,Pie kaadiem akumulatoriem jaasleedz klaat???Varbuut ir kautkaada maajas lapa latviesu vai krievu valodaa kur buutu siiki un smalki viss uzrakstiits.Paldies!!!
25.decembris 2007, 14:04 | links
 
A kautko redz ar tiem lētajiem? Es te Anglijā ieraudzīju vienu pa baigi, baigi lēto naudu, bet nezinu vai tādam var ticēt. Ka neparāda man Liepājas ezerā krokodilu.
20.novembris 2007, 10:51 | links
 
Lēts eholots, kads ir man zem 100Ls.
12.novembris 2007, 09:17 | links
 
tejkanna kas skaitaas leets eholots?
7.novembris 2007, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager