Eholotes

Lizzy

E boat Tev šampi parādā.

Pēc tava vakardienas ieteikuma, šodien vienu nopirku.
9.aprīlis 2010, 14:56 | links
 
sienāzi - ..normāli džeki citās tēmās pasaka ko nopirkuši un viedokli paprasa - kāds ta šis ir :)))
9.aprīlis 2010, 15:22 | links
 
Daddy nopirku humminbird 565x, man passam taads ir, šo nopirku pazinnam, pats esmu ļoti apmierināts un darbību saprotu, tā kā īpaši nekādu info nevajag.
9.aprīlis 2010, 15:50 | links
 
Sienāzi - čau!
Esi gan Tu losis. Stilīgi ir nopirkt un tikai tad šeit prasīt - ko domājiet par to un to, vai būs labs vai sūc? :DD
9.aprīlis 2010, 15:54 | links
 
vot vot... :))

kopējā tendence ir tāda, ka VISPIRMS vajag nopirkt un tad interesēties vai nav baigā kaka...a pirkt mantu, kuru zina, ka būs laba - nekāda adrenalīna :))
9.aprīlis 2010, 16:00 | links
 
:) pokupaju toka proverenij variant un uz teaatri peec paaris reizeem eju tikai peec ieteikuma :) Lai nav jāgull :)))
9.aprīlis 2010, 16:07 | links
 
Palasījos, atkal „sviests” sadzīts!
Ja tev ir lētā gala eholote, tad protams, viņa rādīs kroplības, tādas pašas, kā dārgā gala „verķis”, kuram ieslēgta lielāka jūtība/gain-sensitivity receiver/. Nesaku, ka viņas nav piemērotas makšķerēšanai, bet ne akurātai darbībai, pārsvarā gultnes dziļuma noteikšanai.
Eholote nerēķina un neuzrāda vidējo dziļumu, bet procesors aprēķina ātrāko ultraskaņas frekvences atstaroto signālu no gultnes, t.b. „īsākais punkts” eholotes stara kūlī. Lenķi un grādi atbilst ražotāju parametriem. Svarīgs, ļoti- ekrāna izšķirtspēja. Dārgs eholots, ar zemu ekrāna izšķirtspēju, nebūs vērtīgāks par eholoti, ar augstu izšķirtspēju.
Tā kā, tā aina, kura redzama eholotes ekrānā, nekad neatbildīs patiesajam gultnes raksturam. Piemēram: paugurs, būs lielākā vai mazākā mērā izstiepts, un tās zivis, kuras „gulēs” bedrē, vispār nebūs redzamas.
Ļoti interesanti, ir noskatīties, kā strādā eholote dubultā režīmā/dual frequency/, labi var noteikt zivs atrašanos vai pienākšanu, protams, ka ne jau no kuras puses. To parāda tikai 3-D, bet interesanti sekot zivs atrašanās vietai.
„Dubultais dibens” atkarīgs no frekvences atstarojošā signāla. Šauram kūlim ir īsāks „vilnis”, vai raidošā signāla garums, tāpēc mazāk atstarojas. Tas pats uz „termoķīli”, apmēram šitā, ar Garmin fishfinder 250
9.aprīlis 2010, 23:11 | links
 
Es saprotu ka atkal kārtējais jautājums, bet tomēr, ko tauta saka par šādiem modeļiem:
PiranhaMAX 180X

un par šo 718X
16.aprīlis 2010, 11:20 | links
 
Es to Piranha max 180 x domāju pirkt :)
16.aprīlis 2010, 11:24 | links
 
ebejā paņēmu fish finderu par 25 Ls un esmu apmierināts.Dziļumu un ja ir dzīvība apakšā rāda.
16.aprīlis 2010, 13:44 | links
 
man ir Piranha max 215. es nesūdzos. zivis rāda. samus, kvokojot, ar uzrāda. kantes, dziļumi ok.
16.aprīlis 2010, 19:58 | links
 
Sveicināti!
Tatad tika iepirkts ķīniešu Fish Finder eholots no šejienes http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330420865838&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT
Šodien testējot to ezerā 2m dziļumā nezkāpēc neuzrāda neko vairāk par ūdens temperatūru, Demo režīms darbojas viss ok, bet kad ieslēdz parasto ūdens režīmu, ta nav ne dziļuma, ne apkašējā reljefa. Vai nevar būt pie vainas lētās baterijas (4xAAA), kuras tika iepirktas vietējā bodē pa 10sant. gabalā? Varbūt bateriju dēļ tam nepietiek jaudas un tādēļ arī neko vairāk nerāda? Vai varētu būt vaina arī pašā sensorā?

Pladies jau iepriekš.
28.aprīlis 2010, 14:36 | links
 
roldis
izskatās, ka esi nopircis ehalotu bez sonāra, kad piepirksi sonāru, tad arī dziļumu ekrānā ieraudzīsi:))))
man ir tāds modelis, esmu apmierināts.
28.aprīlis 2010, 18:43 | links
 
Roldis, vainīgs dziļuma diapazons. Ja ir uzlikts uz 80m, tad toč dibenu neredzēsi. Uzliec vai nu automātiski, vai uz 5 vai 10 metri, un parādīsies grunts.
28.aprīlis 2010, 19:01 | links
 
Bvakar, nu iepirku pagaajusho gadu Huminnbird 728, no ASV. Nu meegjinaashu vinju sho sezoon izproveet, bet viens bet, viss jenkju parametros, bet runaa ka pie taa var pierast. Ja kaadam ir veeleeshanaas un pasham ir labs verkjis, labpraat paseedeetu vienaa laivaa un kopiigi vareetu manu verkji notesteet. Ja intrese tad rojs.atkinsons@inbox.lv vai tepat rakstat veestuli! Bet visumaa par 728 cik pirms iegaades izinaaju krievu un ne tikai vinju lapaas, tad atsauksmes labas. Ne asakas

AAAAA, pavisam piemirsu, kursh un kaadu GPS furkji vareetu ieteikt manis mineetajam 728?!
28.aprīlis 2010, 20:27 | links
 
draiskuli, man ir humm 565 arii anglu meelee, pierod aatri un nav ne vainas, gps gan peerc atsevisskki, vareesi izmantrot seennojot u tt
28.aprīlis 2010, 22:18 | links
 
sienaazis
tur taa lieta , ka gribu pirkt atseviskji, bet neviens nevar man neko ieteikt, Lowrencam var bet Huminnbid nevar, ir idejas kaadu ?
29.aprīlis 2010, 07:49 | links
 
Draiskulim
EAGLE fish finder vai CUDA ir maināmi parametri, lcd krāsains displejs. rullēšu jau 3 sezonu . Esmu apmierināts.
29.aprīlis 2010, 15:47 | links
 
copmans.lv

Tu runaa par GPS?
29.aprīlis 2010, 16:10 | links
 
Tev gps vajag kopā ar sonaru?
29.aprīlis 2010, 16:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager